Aktualitky

Egypt (22.-29.3.2020) - specifický seminář

Pobytový seminář u Rudého moře

Ne 22.-Ne 29.3.2020 (8 dní, 7 noclehů)
Cena 16.900 Kč s příručním 8 kg zavazadlem, +1300 Kč za odbavené 23kg zavazadlo
- možnost prodloužení do soboty 4.4. o lodní cestu Údolím Nilu, cca 10.000-12.000 Kč.

Transformace
Solara - Úryvek Solařina reportu na leden 2019 - Nastavení nových šablon
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 19 Únor 2019 23:26

Rok 2019 je mocný rok, ve kterém mnozí poprvé vstoupí do Nové Reality. My ostatní, kterým je již dobře známá, ji začneme osidlovat na úplně nových úrovních. Leden a únor jsou velmi důležité měsíce pro nastavení našich šablon a postavení všeho do svých Správných Pozic, na své Pravé Místo. To je velmi důležité, abychom mohli zažívat neuvěřitelný potenciál tohoto roku.

Leden hlásí Nový Začátek – nová Mu´a, což je začátek hlavního nového cyklu. Jestli tento Nový Začátek zažijeme nebo ne, záleží zcela jen na nás. My sami se musíme stát Novými, abychom ho zažili.

Stále zažíváme silné nutkání vším projít, vymést všechno ven a dát tomu nový pořádek. Čistíme, čistíme, předěláváme vzorce, přestavujeme na jiné místo, reorganizujeme a přehodnocujeme, překalibrováváme všechno kolem nás. Je to daleko hlubší, než typický „jarní úklid“ - protože to zahrnuje naprosto všechno – uvnitř i vně. Toto řešení velmi mění naše energetická pole a slaďuje nás hlouběji s naší Novou Šablonou. Tento proces je přímým výsledkem mega RESETU, který jsme zažili v listopadu. To, co ovládalo naše staré životy, stále padá a my jsme pohrouženi v tom, že to dáváme na nové Opravdové Místo.

Zjišťujeme, že i ta nejmenší věc, která dělá věci opravdovějšími, má daleko rozsáhlejší účinek, než jsme čekali. Jen posunutím jednoduchého předmětu do jeho Správné Pozice nebo vyčištění zapomenutého, zaprášeného koutu, dramatický mění energii kolem nás. Když něco jde na své Správné Místo, Nová Realita sílí a je viditelnější! Pokaždé, když je něco dáno na své Správné Místo, to vytváří oázu Nové Reality. Nejdříve je jedna malá oáza tady a jedna tam, ale energie se šíří ven, dokud není všechno v energetickém poli našeho životního prostoru naprosto přeměněno.

Jak tento nový rok začíná, je ve vzduchu cítit nová svěžest. Leden je cítit mocně a odlišně. Je to, jakoby paprsky Slunce s novým světlem a obnoveným pocitem Opravdovosti pronikaly problémovou oblohou. Můžeme cítit, jako bychom vstoupili do naprosto nového světa. Mnozí z nás si již plně užívají krásu naprosto nového způsobu bytí, i když mnohé prvky starého paradigmatu stále tlačí, abychom zůstali v dualitě.

Leden jsme začali průchodem mocným Zatměním mezi 5. a 20. lednem. V tu dobu se stalo mnoho překvapivých věcí. Pozitivní změny, setkání přinášející hojnost, nečekané příležitosti a všechny druhy průlomů, vržených do našich životů bez předchozího varování. Některá z těchto překvapení přicházejí z říše za Za našimi Nejdivočejšími Sny.

Po několik předchozích měsíců jsme se zabývali dokončováním nových projektů. Měli jsme silný pocit naléhavosti, aby byly dokončeny a v lednu konečně dokončeny byly! To nám přináší pocit hlubokého dosažení a mnoho radosti. Je zde pocit, že nastavujeme svou novou Šablonu pro to, co tento rok přijde.

Je zde stále velký důraz na to, abychom pečovali o své zdraví. Začínáme lépe jíst a zařazujeme nové zdravotní režimy. Začínají být vidět Nová Otevření, která nám ukazují nové cesty jak vstoupit do lepšího zdraví a blahobytu. Někteří z nás se stále snaží zhubnout to, co jsme nabrali za posledních pár měsíců minulého roku – zvláště jako součást mechanismu vyrovnávání se s něčím během listopadové velké intenzity.

Mnozí z nás byli zastaveni ve svých starých způsobech, jak jsme věci dělali. To se buď stalo loni, nebo se to děje teď. Někdy se to stane přirozeně, zatímco jindy jsme donuceni změnit své staré způsoby. Nejdříve nám to může připadat frustrující, ale když zjistíme, že se to děje pro naše nejvyšší dobro, přestaneme s jakýmkoli odporem a obrátíme svou pozornost k objevování nových způsobů žití.

Jen před několika lety, když jsme měli udělat něco, co pro nás bylo výzvou, často jsme začali cítit, že to nedokážeme. Nyní, když čelíme téměř nemožnému úkolu, s důvěrou VÍME, že to můžeme udělat. Tak moc jsme pokročili. Pokud to pro vás stále ještě není pravda, pak je leden dokonalým měsícem pro to, abyste vstoupili do svého mistrovství a tento posun udělali. Opravdu by se to nemělo odkládat, protože březen bude vyžadovat plné mistrovství. Neboť v tu dobu vstupujeme do říše Pravých Mistrů a Pravých Tvůrců.

Je důležité, abychom se naučili sledovat skrytá znamení a jemná oznámení důležitých událostí a čekat na ně – protože jich kolem nás bude hodně. Kdykoli cítím, že svět je v nemožné situaci, vzpomenu si na Berlínskou zeď a jak nečekaně spadla. Tehdy tomu nepředcházely měsíce plné viditelných znamení, že spadne. Neprobíhala žádná dlouhá jednání, při kterých by se to plánovalo. Nikdo to silou neotevřel. A naprosto překvapivě zde nebyl ani žádný odpor autorit, když se to stalo. Celá situace se prostě velmi rychle obrátila. Tak si myslím, že probíhá Bod Obratu. Stane se to rychle, když to nejméně čekáme.

Bod obratu může přijít kdykoli během tohoto nebo příštího roku a my na něj musíme být připraveni. Když přijde Velká Změna, musíme být připraveni okamžitě nechat odejít všechno, čeho jsme se dosud drželi – včetně všech učení, všech pravd, všech duchovních praktik a všech minulých zážitků. Potřebujeme mít otevřené ruce, prázdnou mysl a široce otevřená srdce.

Tento měsíc se mnozí z nás přesunou do nové, opravdové pozice – vstoupí přitom do nové krajiny plné nekonečných možností. Nyní musíme tento nový prostor prozkoumat a dělat přitom nějaká nezbytná přizpůsobení. Budeme odhazovat nepotřebný balast duality a přizpůsobovat si svou novou krajinu, aby vyhovovala našim potřebám a byla plně sladěna s tím, KDO OPRAVDU JSME.

S nekonečnou LÁSKOU z AN! Solara *Anani * Anunani

www.nvisible.com

Toto je malý zlomek Solařina ÚPLNÉHO LEDNOVÉHO REPORTU. Celý LEDNOVÝ report obsahuje delší části. Solařiny reporty a týdenní vylepšení jsou dostupné za poplatek $11 měsíčně v angličtině, němčině, ruštině a španělštině na Nvisible Mercado: http://mercado.nvisible.com/surf-report-subscriptions/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Zdroj: https://www.facebook.com/notes/solara-anani/a-small-fragment-of-solaras-january-2019-surf-report-setting-our-new-templates/10156091983158008/

 

Vyhledávání