Transformace
Transformace
Symbol uzdravení a anděl poznání
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 04 Listopad 2012 22:26
S tímto symbolem přicházím, jako anděl vašeho lidského poznání, které vede k uzdravení vašich srdcí a myslí. Jak jinak by mohlo dojít k vašemu plnému uzdravení, když nepochopíte samou podstatu lidského – Božího bytí na Zemi. Většina z Vás k tomuto pochopení nedospěla, proto je třeba stále na tom pracovat, neboť již nezbývá čas. Vaše šroubovice se upevňují, tělo se z pohledu Božího světla mění, nejste již ty bytosti co dřív.
Celý článek...
 
Chceš-li změnit svět, miluj muže
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 18 Duben 2013 21:35

 

Chceš-li změnit svět, miluj muže; skutečně ho miluj
Vyber si toho, jehož duše jasně volá tvou; který tě vidí;
který je dost statečný na to, aby se bál.

Celý článek...
 
Áriové - Jaké jsou priority v současné době pro osobní rozvoj jedince a lidstva?
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 19 Září 2013 19:35
Jaké jsou priority v současné době pro osobní rozvoj jedince a lidstva?
Jaké nové pomůcky a techniky můžeme použít?


Áriové prostřednictvím Evy P., Lenky Z., Ivany H., a Míni N., 17.9.2013

Nejdůležitější je pro vás vědomí otevřeného srdce. To je alfa i omega vašeho rozvoje. Budete-li mít otevřené srdce, budete přístupní práci na sobě. Budete propojeni se svou duší, která vás povede. Láskyplné vnímání života otevřeným srdcem je prioritou č.1. protože však každý řešíte své neláskyplné emoce, a ty vám srdce zavírají, je třeba, abyste se každý naučil poznávat, kdy máte srdce zavřené.
Celý článek...
 
KRYON - PŘÍRUČKA PRACOVNÍKA SVĚTLA – 5. LEKCE - „Systém - Pochopení toho, kdo jste - část II.“
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 30 Květen 2013 21:50

 

 

                                                 „Systém - Pochopení toho, kdo jste - část II.“

                                                Toto živé Kryonovo poselství přijal Lee Carroll
                                                       Granada, Španělsko, 19. srpna 2007

Tento channeling byl znovu přijat (Leem od Kryona) a doplněn tak, aby vám poskytl ještě lepší pochopení. Mnohokrát zahraniční setkání obsahují velmi obecné informace od Kryona, ale mnohé jsou nabité emocemi, což tištěné stránky nedokážou odhalit.

Od Kryona:  „Synchronicita je definována jako propojení energií za určitým účelem. Tyto situace vypadají jako náhoda, ale není tomu tak. Je to systém!“


Tento přepis byl přijat v Granadě jako druhá část a týká se nejvíce matoucích aspektů spojených s metafyzikou… systému a toho, jak může fungovat. Je mnohem praktičtější než první část… uvádí příklady toho, jak lidé mohou dospět „k počítání se synchronicitou při zdánlivé náhodě“ jako způsobu života. Ano… opravdu je v tom systém!


Zdravím vás, moji milovaní, já jsem Kryon z Magnetické Služby.

Dveře mého partnera se rychle otevírají, a důvod je ten, že já nikdy neodcházím. Už je tak zvyklý na Kryonovu energii, že stále stojím na druhé straně dveří. Možná si to jen stěží představíte, ale není zde žádný rozdíl proti tomu, když mluvíte se svým Vyšším Já. Vždy jsme zvali lidstvo mnoha různými způsoby k channelování. Můžete tomu říkat, jakkoli chcete, ale když se podíváte na kterékoli skvělé umění na planetě, můžete snad pochybovat o tom, že to pochází od Boha? Bylo to channelováno! Když nasloucháte té nejkrásnější hudbě na vaší planetě, chápete, že to připlulo „potrubím“? Tato energie je vždy k dispozici, vždy je součástí systému.
Celý článek...
 
Seminář CESTA LÁSKY 1 - videokurs
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 19 Červen 2015 23:29

Milí přátelé,

je mnoho z nás, kteří by rádi navštívili základní seminář Evy Puklové, CESTA LÁSKY 1.  Nicméně občas to někomu pracovní, rodinné či i jiné osobní důvody dlouhodobě nedovolují. Přesto by rádi získali základní orientaci v duchovní oblasti života a naučili se základům práce s energií, komunikace s duší a získali další jiné znalosti a dovednosti potřebné pro harmonické rozvíjení svého života a potažmo tak, života na celé planetě.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 285

Vyhledávání

Fotky z misí