Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.5. 2013 - 2.6. 2013
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.5. 2013 - 2.6. 2013
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Květen 2013 20:59
Milovaní,
nyní se vaše cesta vpřed a vzhůru ještě více propojuje s radostí a krásou, která sídlí ve vaší duši, což vede k pocitům růstu a nekonečných možností. Otevřete se vizi nových začátků a dovolte si přijímat štědrost Vesmíru, neboť vám přináší schopnost užívat si plodů svých nejhlubších snů. Cesta před vámi je očišťována a nyní je třeba jediné - otevřít svá srdce. Nechte svou fantazii vznášet se na radostném očekávání příchodu nového dne, který je čistý jako nepopsaný list a na který můžete psát život podle svého výběru, vše, co je třeba, je vaše aktivní účast.

Následujte pokyny svých upřímných tužeb a nebojte se mít velké sny. Pochopte, že máte možnost získat to nejlepší, co může život nabídnout. Mnozí z vás jste již připraveni vykročit mimo hranice starých paradigmat, která se již rozpadají před vašima očima. Vy jste katalyzátory pro právě probíhající změny. Dostali jste se na své cestě do bodu, který potřebuje vaši víru a přesvědčení, že vše je v pořádku a že se před vámi prostírá nový život. Neopouštějte svou víru a trvejte na tom, aby se vaše záměry staly skutečností. Na éterických úrovních života probíhá spousta aktivit, které vám mohou ve vašem úsilí pomoci.

Tato doba vyžaduje neustálé přehodnocování svých očekávání a vnímání toho, jak by co mělo být. Jak jste si asi všimli, většina z toho stejně nedopadla tak, jak jste si představovali, protože jisté síly zaměstnávaly vaši pozornost mnohem bezprostřednějšími problémy, jako je zajištění základních životních potřeb. Tyto síly se spojily, aby rozptýlily vaše soustředění na důležitější hodnoty života, ty, které váš život zkvalitňují a přinášejí určitou míru osvobození od bídy a nedostatku. Žijete v konzumním světě a jste to vy, kdo se musí rozhodnout, do jaké míry budete  v tomto světě hrát aktivní roli.

Pokud zvolíte jednodušší život s menší potřebou získávání nejnovějších věcí a přístrojů, poskytne vám to prostor pro život plný opravdové radosti z obyčejných maličkostí, které stačí pouze zaznamenat a ocenit. Kouzelný den a krásné seskupení mraků na nebi poskytnou silné momenty radosti a porozumění. Nádherný západ slunce na konci dne vám může požehnat svým inspirativním a povznášejícím poselstvím nekonečné krásy, která se dá nasávat a vychutnávat s nekonečným potěšením. Všude kolem vás existuje kvalitní život, který vyžaduje jen minimum finančních prostředků. Je jich spousta a jsou volně dostupné díky elementárním bytostem, které vám denodenně slouží jen pro samu radost z tohoto dávání.

Všímejte si všech zázraků přírody, které obklopují váš domov a okolí, neboť všude, kam se podíváte, najdete krásu. Vnímejte krásu v srdcích vašich milovaných, kteří snaží vytvořit vám život přinášející větší pohodlí a potěšení. Bez jakéhokoli očekávání si všímejte dárečků, které vám každý den přinášejí, aniž by za ně požadovali cokoli na oplátku. Učiňte štěstí jiného člověka jako svou prioritu a zjistíte, že když přinesete štěstí druhým, přinesete ho také sami sobě. Děkujte každý den za vše, co máte a co dostáváte, neboť tímto způsobem toho dostanete ještě více.

 Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání