Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Akce Společné akce Obrazec v obilí – Paceřice u Turnova - Setkání a meditace u obrazce s Evou Puklovou
Obrazec v obilí – Paceřice u Turnova - Setkání a meditace u obrazce s Evou Puklovou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 26 Srpen 2013 14:36
Obrazce v obilí – zajímavé a často i krásné obrazce se objevují v obilních lánech již desítky let prakticky po celém světě a po dlouhou dobu jak laická tak i odborná veřejnost si kladou otázku o jejich původu. Jak již to tak bývá skupina skeptiků předpokládá a tvrdí, že jde o dílo „vtipálků“. A skutečně, některé obrazce byly opravdu vytvořeny lidmi. Jiná skupina s otevřenějším způsobem vnímání světa a života říká, že jde o dílo mimozemských civilizací, kteří takto nám předávají zprávy, minimálně o tom, že jsou. A také, i zde, dokonce i vědci (někteří) nachází dost argumentů pro toto tvrzení.

 
Jistě jste všichni zaregistrovali na různých webech, že se v ČR, blízko Liberce, u Paceřic, objevil v obilním poli onen známý obrazec. Tento obrazec je svou velikostí i propracovaností natolik mimořádný a zajímavý, že přitáhl pozornost obrovského množství lidí, jak běžné veřejnosti, tak i pochopitelně lidí duchovně zaměřených, jakož i určité části odborné veřejnosti. K tomuto obrazci se k Paceřicím sjížděly celé výpravy zájemců spatřit ho na vlastní oči, Mnohdy ani nebylo kde parkovat vozidla.
 

 
 
Před asi 10ti dny, v sobotu 17.8. 2013, se zde sešla také skupinka našich přátel, aby si osobně procítili energie místa. Zážitek to byl úžasný. Všichni si měli možnost potvrdit silné, pozitivní energie, které sem byly s obrazcem vloženy. A jelikož se této výpravy účastnila také Eva Puklová, tak pochopitelně, v průběhu setkání u obrazce, se propojila s jeho energiemi a z obrazce načetla jeho popis, který můžete vidět na spodním obrázku.  
 
Obrazec v obilí – Paceřice u Turnova
informace získané při meditaci s Evičkou Puklovou 17.8. 2013

 
 
 
 
V průběhu setkání u obrazce vznikla také nahrávka, kdy se Eva napojovala na různé Bytosti, v prvním případě, v záznamu nazvaném Povídání před meditací, to bylo s Plejáďany. Následuje také záznam ze společné meditace s napojením na Matku Zemi a poději také Bytosti z Jinového Trojpramene. A na závěr pak ještě záznam z malého Povídání po meditaci.

A to podstatné. Mnoho z nás, většina, se k obrazci nedostala a neměla tak osobní možnost tohoto nevšedního zážitku. Nicméně, není třeba být skeptikem a svým postojem si zážitek upřít. Vzhledem ke kvantovému charakteru světa i života se lze na energie obrazce vždy naladit a s nimi propojit, jakož i s Bytostmi, které obrazec vytvořily. Záleží to jen na čistém záměru a schopnostech každého.
 
 

Vyhledávání