Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Kontakty Igor Chaun uvádí: CESTA LÁSKY - Eva Puklová, léčitelka a duchovní učitelka
Igor Chaun uvádí: CESTA LÁSKY - Eva Puklová, léčitelka a duchovní učitelka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 26 Září 2013 23:06
Milí přátelé,

máme tu milou příležitost vás pozvat k poslechnutí si a shlédnutí rozhovoru, který v létě, 13.8. 2013, natočil Igor Chaun s duchovní lektorkou Evou Puklovou.

V rozhovoru zazní mnoho z toho, co nás všechny zajímá počínaje vyprávěním jak se "duchovno" objevilo v Eviččině životě, jak se objevily diagnostické schopnosti a postupně jak nabírala duchovní poznání až po ten moment, kdy začala dělat, ke svému překvapení, duchovní semináře. Dozvíte se o jejích přístupech k duchovní práci a vnitřnímu vývoji člověka, rámcově zmíní metody jak k některým skutečnostem přistupovat, jak řešit aktuální problémy života a odkud se berou, zmíní se také o duchovních misích na pomoc Matce Zemi, které každoročně organizuje a vede, pohovoří krátce o naší pouti poté, co jsme vyšli ze Zdroje, z Jednoty a posléze také vstoupili do projektu "3D člověk na Zemi". A dojde také na vyjádření se k onomu významnému pojmu "duchovno" - co to je to "duchovno" a zazní i mnohá další témata.

Je to krásné povídání s opravdovým člověkem, svým životem žijícím Lásku v tom Univerzálním i lidském slova smyslu. Přejeme vám všem krásný zážitek a níže již je odkaz na video.
 
 

Vyhledávání