Aktualitky

Semináře pokračují od května, každodenní meditace.

Milí přátelé, naše společné semináře pokračují od 28.5. viz. program seminářů. Stále též pokračují každodenní meditace v 11:00 a 22:00. Zapojte se do nich a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Kontakty Igor Chaun uvádí: CESTA LÁSKY - Eva Puklová, léčitelka a duchovní učitelka
Igor Chaun uvádí: CESTA LÁSKY - Eva Puklová, léčitelka a duchovní učitelka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 26 Září 2013 23:06
Milí přátelé,

máme tu milou příležitost vás pozvat k poslechnutí si a shlédnutí rozhovoru, který v létě, 13.8. 2013, natočil Igor Chaun s duchovní lektorkou Evou Puklovou.

V rozhovoru zazní mnoho z toho, co nás všechny zajímá počínaje vyprávěním jak se "duchovno" objevilo v Eviččině životě, jak se objevily diagnostické schopnosti a postupně jak nabírala duchovní poznání až po ten moment, kdy začala dělat, ke svému překvapení, duchovní semináře. Dozvíte se o jejích přístupech k duchovní práci a vnitřnímu vývoji člověka, rámcově zmíní metody jak k některým skutečnostem přistupovat, jak řešit aktuální problémy života a odkud se berou, zmíní se také o duchovních misích na pomoc Matce Zemi, které každoročně organizuje a vede, pohovoří krátce o naší pouti poté, co jsme vyšli ze Zdroje, z Jednoty a posléze také vstoupili do projektu "3D člověk na Zemi". A dojde také na vyjádření se k onomu významnému pojmu "duchovno" - co to je to "duchovno" a zazní i mnohá další témata.

Je to krásné povídání s opravdovým člověkem, svým životem žijícím Lásku v tom Univerzálním i lidském slova smyslu. Přejeme vám všem krásný zážitek a níže již je odkaz na video.
 
 

Vyhledávání