Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Symboly Symboly Symbol energie tvoření s poselstvím
Symbol energie tvoření s poselstvím PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Středa, 23 Únor 2005 20:07

Informace o energii tvoření od bytostí Áriů.

 

ENERGIE TVOŘENÍ

 

Hovoří Áriové:

„Můžeme vám pomoci, když projevíte zájem a zároveň porozumíte významu svého bytí na Zemi. Pak vám na zemi smíme otevřít „posvátnou komnatu tvoření“. Jejím ochranným klíčem či kódem je symbol znázorňující krystal, v jehož středu jsou všechny světelné tvořivé paprsky. Chrání vše, co tu bylo stvořeno. Dostali jsme pokyn z galaktické federace, že toto tajemství je už možno uvolnit. Žijete v době znovuotevření boží tvořivosti.

Tento symbol, který už velmi dlouho chráníme, je teď poskytnut na záchranu Země. Pojďte se mnou ke komnatě stvoření. Dáváme vám symbol, který uvolňuje tuto energii z vás, i ze všeho, kam tento symbol vložíte. Vložte symbol do čaker s mantrou: "Uvolňuji energii tvoření!" Uvolněte tuto energii v sobě, a pak tento symbol vložte do srdce Matky Země. Symbol očistí energie a nastane jejich pozvolná změna. Uvědomte si, že když se čistí Matka Země, i vy se čistíte. Když se čistíte vy, i ona prochází očistou. A toto prochází všemi těly - vašimi, Matky Země i každou dimenzí. Doba transformace, to je spojení, propojení na cestě k jednotě - platí pro všechny bytosti stejně.

Těšíme se na další spolupráci“.

 

Ondřej Honč z meditace u Evy Puklové 23. 2. 2005

 

Vyhledávání