Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace Symboly Symboly Symbol energie tvoření s poselstvím
Symbol energie tvoření s poselstvím PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Středa, 23 Únor 2005 20:07

Informace o energii tvoření od bytostí Áriů.

 

ENERGIE TVOŘENÍ

 

Hovoří Áriové:

„Můžeme vám pomoci, když projevíte zájem a zároveň porozumíte významu svého bytí na Zemi. Pak vám na zemi smíme otevřít „posvátnou komnatu tvoření“. Jejím ochranným klíčem či kódem je symbol znázorňující krystal, v jehož středu jsou všechny světelné tvořivé paprsky. Chrání vše, co tu bylo stvořeno. Dostali jsme pokyn z galaktické federace, že toto tajemství je už možno uvolnit. Žijete v době znovuotevření boží tvořivosti.

Tento symbol, který už velmi dlouho chráníme, je teď poskytnut na záchranu Země. Pojďte se mnou ke komnatě stvoření. Dáváme vám symbol, který uvolňuje tuto energii z vás, i ze všeho, kam tento symbol vložíte. Vložte symbol do čaker s mantrou: "Uvolňuji energii tvoření!" Uvolněte tuto energii v sobě, a pak tento symbol vložte do srdce Matky Země. Symbol očistí energie a nastane jejich pozvolná změna. Uvědomte si, že když se čistí Matka Země, i vy se čistíte. Když se čistíte vy, i ona prochází očistou. A toto prochází všemi těly - vašimi, Matky Země i každou dimenzí. Doba transformace, to je spojení, propojení na cestě k jednotě - platí pro všechny bytosti stejně.

Těšíme se na další spolupráci“.

 

Ondřej Honč z meditace u Evy Puklové 23. 2. 2005

 

Vyhledávání