Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Ego Ego - základní popis
Ego - základní popis PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Středa, 03 Listopad 2004 20:00

Ego podle Evy Puklové.

 

Není žádoucí vyhnout se egu. Na zkouškách a překážkách, které nám ego připravuje, rosteme, můžeme na nich uplatnit nabyté zkušenosti. Všímejte si v meditaci v srdeční čakře, jak je vedle duše veliké a ptejme se sebe – proč? V běžném životě se ptejme, zda naše jednání je v souladu s naší duší – poznáme to v srdeční čakře, když vložíte postupně jedno řešení a pak jiné a třeba ještě jiné, dokud není úplně jasno a příjemně.


Cíl: Dát ego – svou osobní vitalitu a sílu, život – do služeb naší duše. Nikdo z nás není lepší, nebo horší. Každý máme svou cestu a svůj čas na své poznání. Můžeme tedy hned beze strachu ukázat své pravé Já – je zářivé.

 

Osobnost člověka zahrnuje:

Ego lidské

Projevuje se: Mám vzdělání, oni ne. Já jim to dokážu. Neváží si mě. Nemají ke mně úctu. Mám pravdu. Ti zase vypadají. Ti jsou divní, zlí... Já vím, co se sluší, jak se chovat. Zdržují mě, překáží mi, honí mě...

 

Ego duchovní

Projevuje se: Mám zkušenosti, mám moudrost učitele. Vím, o čem je svět a vesmír. Vím, co nás čeká. Jsem vědoucí, vyvolený (nadčlověk). Umím rozpoznat nejrůznější energie, nic mě nepřekvapí. Jen se snaž a budeš dobrý jako já. Mohu tě něco naučit…

 

Co s tím? Přijmout a propustit emoce s tím spojené.

 

Zaznamenala podle Evy Puklové Lenka, listopad 2003.

 

Vyhledávání