Aktualitky

42. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Česká republika, Morava

42. mise - Česká republika, Morava (17.5. - 20.5.2018)

 

Předběžný program:

čtvrtek 17.5. – 15-18 h – příjezd na ubyt., 18.30 - 19.30 – večeře, hot. Savary

pátek 18.5. – 10 – Babí lom /u Strážovic u Kyjova/, 14. – Žerotín u Strážnice

sobota 19.5. – 10 – Brdo /u Cetechovic/ - 14. – Červená hora – Ždánice

neděle 20.5. – 10 – Holý kopec /hradiště/ u Buchlovic

 

Všechna tato významná místa nám přinesou sjednocené energie mysli, ega, srdce, intuice a vyrovnání jinu a jangu. Trasa nebude náročná, Evička vybere místo na meditaci tak, aby došli všichni a ti zdatnější mohou jít ještě dál.

Ubytování máme zajištěné v překrásném místě: kemp Nivnická riviera a pokud zaplníme kemp, tak máme další místa v hotelu Savary Nivnice, kam také budeme docházet na snídaně a večeře. Nivnice je poblíž Uher. Brodu. Spojení nejlepší autem nebo vlakem do Uher. Brodu /odtud 5 km/. Vzhledem k tomu, že všude musíme jet autem /místa jsou vzdálená cca 20 km/, je dobré se domluvit na společné cestě autem a napsat mi to.

Vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) prosím pošlete Míně Noskové, demuza@seznam.cz, tel. 777 214 872

Poselství na misi: 42 mise - Česká republika, Morava - 2018 - Poselstvi na misi.mp3

 

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Kryon - KONEC ČASU - Další Kryonova kniha v českém překladu
Kryon - KONEC ČASU - Další Kryonova kniha v českém překladu
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 20 Listopad 2014 21:08
Počátkem dubna letošního roku jsme s velikou radostí na našem webu www.transformace.info, jakož i na českém Kryonově webu http://kryon.webnode.cz/ zveřejnili informaci o vydání první Kryonovy knihy v českém jazyce "Kryon - Kniha 12 - Dvanáct vrstev DNA".

S odstupem sedmi měsíců s nemenší radostí sdělujeme, že vychází v češtině další Kryonova kniha a to „KNIHA 1 – KONEC ČASU“. Vracíme se tak na začátek a v nakladatelství Wikina vychází vůbec 1. Kryonova kniha. Kniha neméně zajímavá, jako i také naplněná láskou k lidstvu a hlubokou moudrostí o lidském bytí a žití na planetě Zemi.
 

 
 
Duchovní učení, jak je Kryon skrze Lee Carrolla předává již asi 25 let, má postupný charakter. Kryon po celou dobu respektoval a respektuje schopnost našeho vědomí, naší mysli, absorbovat určitá sdělení, informace, poznání. Ví, až do jakých vibračních úrovní mohl, v té které době v průběhu času zajít, abychom to správně pochopili a bylo to k užitku, a aby v nás došlo k posunům - co se týká vibračních úrovní, jako i znalostí. Ale znalostí uchopených vnitřně, srdcem.
 
A proto je také velmi správné se vrátit pokorně na začátek a zahloubat se nad myšlenkami, které Kryon, ale i Lee předkládají v této knize o tom, co se děje duchovně i fyzikálně při "konci času", co to znamená a čím musí Země i lidstvo projít. Nechat na sebe působit tu láskyplnou energii, která v nás rozechvívá lidství a probouzí do božského vědomí sebe.

A s čím  se v této knize můžeme seznámit?

Kryon přináší informaci o Lásce - Bohu - Zdroji a nastiňuje proces transformace, probírá problematiku karmy, karmických energiích, jak z karmy a z karmických energií vystoupit (to není automatické, jen tím, že na Zemi proudí vyšší energie a vědomí lidstva se zvyšuje), hovoří o dosahování vnitřní rovnováhy, a také podává vysvětlení co je "stav neutrality", stav mimo karmické energie, ale i vnější energie v nejširším slova smyslu  a co je třeba pro to udělat a vykonat

Dále pak v knize hovoří o léčení a sebeléčení a významnou kapitolou je kapitola, která celá pojednává o osobnosti Ježíše, přičemž se Lee s Kryonem zaměřují na podání Ježíšova správného metafyzického významu. Podává opět některá numerologická vysvětlení a spojitosti a dozvíte se další informace např. o významu čísla 9, ale i 3.

Kniha má celkem necelých 180 stran a ZDE si můžete přečíst úplný obsah knihy, jakož i některé předmluvy.

Maloobchodní cena knihy je 295,-Kč a od nás ji můžete mít za 260,-Kč (plus poštovné).

„Pro každého, kdo je připraven na další evoluční krok, jsou tyto informace od Kryona neocenitelné. Umožňují sebe-léčení i léčení planety… Kryon nám skutečně říká, že vše je v pořádku a že je před námi práce.“

                                                                                               Louise Hay – autorka bestsellerů


Jak knihu koupit

Stejně jako v předchozím případě knihy "Dvanáct vrstev DNA", pro všechny čtenáře webů www.transformace.info a http://kryon.webnode.cz/ platí cena speciální, zvýhodněná, naším prostřednictvím a to 260,- Kč (plus dopravné, viz níže). Základní, maloobchodní cena knihy je 295,-Kč

Pro využití této zvýhodněné ceny zasílejte své objednávky přímo na tento email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (pokud máte potíže s tímto e-mailovým odkazem, klikněte na něj pravým tlačítkem a zvolte "Kopírovat e-mailovou adresu". Na tuto adresu pak pošlete email ze své emailové schránky). Tyto objednávky jsou vyřizovány přednostně.

Dodání:
Knihu vám zajistíme vč. zaslání poštou jako doporučenou zásilku popř. při větším počtu knih jako balík (balík Na poštu – dodání 1 den, pouze oznámení o uložení zásilky na poště. Na přání lze zaslat i jako balík Do ruky – dodání do 24 hod. na vaši adresu. Je potřebné zadat telefonní číslo a zásilka je o něco dražší.). Knihy se zasílají vždy až po zaplacení.

Platební podmínky:
Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).
Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)
  • 1 – 2 ks zasíláme jako doporučenou zásilku za snížené poštovné a balné 65,- Kč, tj. 325,-Kč za 1 knihu (260 + 65), resp. 585,-Kč za  2 knihy (520 + 65).  V případě zaslání na dobírku tj. vč. poplatku za dobírku jsou celkové poštovní poplatky ve výši 100,-Kč k ceně knih, tj. 360,-Kč (1 ks), resp. 620,-Kč (2 ks)
  • 3 ks zasíláme jako doporučenou zásilku poštovné a balné vč. pojištění  100,-Kč a vč. poplatku za dobírku je poštovné  145,- Kč.
  • 4 ks zasíláme jako balík Na poštu poštovné a balné vč. pojištění  je 115,-Kč a vč. poplatku za dobírku je poštovné  155,- Kč.
  • 5 - 10 ks zasíláme jako balík Na poštu a poštovné a balné vč. pojištění  120,- Kč  a vč. poplatku za dobírku je 160,- Kč

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez dalších poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním.

Objednávky na Slovensko:


Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Knihu zašleme po zaplacení ceny knihy na zadaný bankovní účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kod SWIFT, budou uvedeny v potvrzení objednávky. Avšak poštovní poplatky jsou vyšší. Platba probíhá v eurech
 
Platební podmínky:
  • 1 ks     celkem    430,-Kč tj. ±15,90 €, dle použitého, platného denního kursu.
            Při objednání více ks najednou, je cena přepočtená na 1ks v zásilce nižší: 
  • 2 ks    celkem    770,-Kč tj. 28,40 €  (385,00 Kč resp. 14,20 € na 1 knihu v zásilce),
  • 3 ks    celkem 1.020,-Kč tj. 37,65 € (340,- Kč tj. 12,55 € na 1 knihu v zásilce),
  • 4 ks    celkem 1.280,-Kč tj. 47,25 € (320,-Kč tj. asi 11,82 € na 1 knihu v zásilce).
 
Pro případný vyšší počet knih sdělíme cenu individuálně.
 

Vyhledávání