Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Akce Akce našich přátel Igor Chaun uvádí - EVA PUKLOVÁ - ENERGII ZDROJE MÁME KAŽDÝ V SOBĚ - Přednáška ve spol. GOSCHA - záznam
Igor Chaun uvádí - EVA PUKLOVÁ - ENERGII ZDROJE MÁME KAŽDÝ V SOBĚ - Přednáška ve spol. GOSCHA - záznam
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 26 Prosinec 2014 17:23

Milí přátelé,

před asi 2 týdny jsme vás informovali, že režisér Igor Chaun přichystal, jako pokračování jeho v loni natočeného rozhovoru s naší kamarádkou, lektorkou a léčitelkou Evou Puklovou, živé vystoupení Evy coby hlavního hosta předvánočního setkání jeho GOSCHA společnosti v Klubu Lávka.

Toto setkání se, tak jak bylo plánováno, 21.12. 2014 uskutečnilo. Eva tam předstoupila před prakticky vyprodaný sál a seznámila všechny přítomné s podstatou příběhu života na planetě Zemi, proč tady jsme, jako i s podstatou duchovní práce v současnosti, proč je nutné a jak na sobě pracovat, jaké má kvalita našeho současného života souvislosti s minulostí, hovořila také o tom, co přichází, o souvislosti s přicházejícími energiemi, které nyní proudí z Vesmíru na planetu Zemi a řadu dalších, velmi zajímavých informací., které jsou vlastně povídáním o Lásce, jež je životem.

Odkaz na video-záznam:

ENERGII ZDROJE MÁME KAŽDÝ V SOBĚ - Eva Puklová , asi 95 minut

Přejeme vám příjemný zážitek.

redakce

 

Vyhledávání