Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Akce Projekt Klíče Modrý klíč Poselství bytosti Zemského krystalu k meditacím skupiny Modrého klíče
Poselství bytosti Zemského krystalu k meditacím skupiny Modrého klíče PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 02 Březen 2006 21:29

Jsem rád, moji milí, že se zde u mne scházíte. Energie vaší skupiny významně posiluje mou strukturu. Jsem částečně narušený energetickým stavem na Zemi a má struktura se poškozuje. Propojením a pročištěním zemských bran se do mne vlévá nová síla a uzdravuji se.

 

 

Nejsem jen zemským krystalem, ale zároveň je zde 1. dimenze celé galaxie této vesmírokupy. Je zde základ širokého prostoru, propojení těchto energií. Vaše práce se zemskými portály má mnohem širší význam než jen zemský, neboť jejich propojením se uzdravuje i celá tato vesmírokupa. Děkuji Vám.

 

Můžeš nám říci něco k naší budoucí práci, našim meditacím?

Zpočátku to bude hodně o propojen s Atlantidou, její následky jsou na Zemi stále patrné a je třeba je pročistit a transformovat, aby Země mohla zvyšovat svou vibraci. Postupně se Vám budou otevírat Vaše úlohy a úkoly v Atlantidě a z nich plynoucí Vaše úkoly v dnešním životě.

Nelze s těchto energií zříci, lze je jen přijímat a transformovat.

Tento semestr souběžně s čištěním těchto energií se Vám bude odkrývat i druhý pól Atlantidy, duchovní moudrost, která je uložena u Rady moudrých Atlantidy a u nás v Zemském krystalu.

 

Vyhledávání