Aktualitky

42. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Česká republika, Morava

42. mise - Česká republika, Morava (17.5. - 20.5.2018)

 

Předběžný program:

čtvrtek 17.5. – 15-18 h – příjezd na ubyt., 18.30 - 19.30 – večeře, hot. Savary

pátek 18.5. – 10 – Babí lom /u Strážovic u Kyjova/, 14. – Žerotín u Strážnice

sobota 19.5. – 10 – Brdo /u Cetechovic/ - 14. – Červená hora – Ždánice

neděle 20.5. – 10 – Holý kopec /hradiště/ u Buchlovic

 

Všechna tato významná místa nám přinesou sjednocené energie mysli, ega, srdce, intuice a vyrovnání jinu a jangu. Trasa nebude náročná, Evička vybere místo na meditaci tak, aby došli všichni a ti zdatnější mohou jít ještě dál.

Ubytování máme zajištěné v překrásném místě: kemp Nivnická riviera a pokud zaplníme kemp, tak máme další místa v hotelu Savary Nivnice, kam také budeme docházet na snídaně a večeře. Nivnice je poblíž Uher. Brodu. Spojení nejlepší autem nebo vlakem do Uher. Brodu /odtud 5 km/. Vzhledem k tomu, že všude musíme jet autem /místa jsou vzdálená cca 20 km/, je dobré se domluvit na společné cestě autem a napsat mi to.

Vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) prosím pošlete Míně Noskové, demuza@seznam.cz, tel. 777 214 872

Poselství na misi: 42 mise - Česká republika, Morava - 2018 - Poselstvi na misi.mp3

 

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Otevření portálu Jinové a Jangové Země - Od účastníků duchovní mise na Ukrajinu
Otevření portálu Jinové a Jangové Země - Od účastníků duchovní mise na Ukrajinu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Září 2015 17:03

Milí přátelé,

duchovní mise na Ukrajinu, kam její účastníci odcestovali 1.9. je v plném proudu. V jejím rámci již bylo splněna celá řada duchovně-energetických úkolů, světelné práce, jak tomu také říkáme. Věřme, že se to odrazí také na vývoji světelného potenciálu nejen na Ukrajině, ale i na celé planetě a napomůže to, svým dílem, k probouzení lidí, zvl. v této těžce zkoušené zemi a nastolení pravdy, lásky a míru

Významným momentem mise bylo také Otevření portálu Jinové a Jangové Země. K tomu účastníci mise provedli dvě meditace, k nimž nyní máme i my možnost se připojit a sami se na tomto slaďování Jinu a Jangu na planetě podílet, i sami v sobě. 

Níže naleznete odkazy se záznamy těchto meditací, které si můžete stáhnout do svých PC, abyste si pak meditace mohli v klidu, o svém čase, projít.  K meditacím a k významu toho portálu řekla krátké úvodní slovo i duchovní lektorka Eva Puklová, iniciátorka mise.


Všechny záznamy si můžete stáhnout z následujících odkazů. Upozorňuji, že po otevření stránky datové úložny se záznamem a po kliknutí  na modré tlačítko s nápisem "Download" se vám může, dříve než okno průzkumníka,  zobrazit karta požadující registrační údaje. Vpravo nahoře, v rohu karty, je křížek a kliknutím na něj tuto kartu odstraníte, okamžitě se objeví okno průzkumníka a můžete pak zahájit stahování do míst ve svém PC, kam se rozhodnete. Pokud se vám zobrazí rovnou okno průzkumníka, klidně pokračujte v zadávání místa uložení a  stažení.

Redakce

 

Vyhledávání