Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Akce Společné akce Celosvětová meditace s Cobrou
Celosvětová meditace s Cobrou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 20 Listopad 2015 11:32

Milí přátelé,

jak píšeme již předchozím článku (a mnoha dalších), jednou z metod, kterou pomáháme změnit kvality života na Zemi v život mírový a přátelský jsou meditace, posílání světla a lásky apod. Konáme tak v mnoha různých akcích.

V těchto dnech vyhlásil další jednu celosvětovou meditaci na pomoc věci světla na na naší krásné planetě Zemi i známý bojovník za transformaci planety ve smyslu světla a lásky Cobra. Cobra vyhlásil, vyzval všechny pracovníky světla, i další probuzené lidi, k účasti na celosvětové meditaci, kterou naplánoval na sobotu, 21.12. 2015Nazval ji Meditace za Událost.  Pokud jde o pojem Událost, pak pro účely meditace, uvědomte si či vizualizujte si svou představu osvobození planety a lidstva. 

Podrobnosti k této meditaci najdete ZDE.  Na příslušné stránce je i odkaz na audio, které vás povede celou meditací, která tak potrvá 11:11 min.  Je to příjemně namluvené, lze podle toho postupovat. Odkaz najdete hned pod textem v bílém poli. Na stránce, která se otevře, po kliknutí na odkaz, klikněte na tlačítko Download. Dále je to již ve vaší režii.   Meditace je plánovaná na 21.11. ve 21:12 hod. 

 

Vyhledávání