Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 6 - PARTNERSTVÍ S BOHEM
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 6 - PARTNERSTVÍ S BOHEM PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Duben 2016 21:29

Milí přátelé,

máme velikou radost, že se nám, ve spolupráci s nakladatelstvím Wikina, podařilo připravit pro vás, Kryonovy příznivce, pro širokou duchovní veřejnost, další Kryonovu knihu, již šestou v pořadí a že vám můžeme oznámit, že

                   ve středu, 6.4. 2016, vychází Kryonova kniha 6 – PARTNERSTVÍ S BOHEM.

                                                

Učení a moudrost života, které Kryon předává lidstvu prostřednictvím svého partnera Lee Carrolla již více jak 25 let, si nachází mezi českými a slovenskými lidmi hledajícími nadčasové pravdy o podstatě lidského života stále pevnější místo. Vidíme to zřetelně v masivním nárůstu sledování Kryonových poselství, která se jsou pravidelně zveřejňována na českém Kryonově webu , jako i zde na našem webu.

A ruku v ruce s tím pak stoupá zájem o Kryonovy knihy. Je radostné vnímat jak se rozšiřují řady čtenářů. Lidé zjišťují, že Kryon jim postupně dává odpovědi na prakticky všechny otázky a dává tak vlastně i určitý návod jak přistoupit k sobě, k Bohu, vesmíru, k životu, aby jednak prožívaná Přítomnost byla harmonická, i přes nutnost vypořádat s „nánosy minulosti“, neboli nedořešenými energiemi vzniklými v předchozích inkarnacích a táhnoucími se s námi napříč věky a které nám způsobují různá omezení kvality žití vč. i nemocí. A pak také, aby tato realizovaná řešení a další uvědomění načerpaná procítěním předávané moudrosti byla impulsem, iniciátorem našich posunů do vyšších úrovní Vědomí a my se zvolna stávali Novým člověkem vytvářejícím Novou lidskou společnost na Nové Zemi. Sebevědomými, moudrými a láskyplnými lidmi žijícími v míru se sebou i s ostatními, se všemi.

Kniha 6 – Partnerství s Bohem
nás vrací, po knihách Kryonova podobenství a Cesta domů, opět k tzv. „běžnému učení“ jak to známe z knih 1 – 3. A protože jde o knihu již šestou v pořadí Kryonových knih, dostáváme se pochopitelně na vyšší level. Čtenář již načerpal poznání a uvědomění v předchozích knihách (jakož i celé řadě samostatných Kryonových poselství), požádal (většinou) a přijal  neutrální implantát a vystoupil z karmického působení energií, pochopil celou řadu dalších skutečností ovlivňujících a vytvářejících náš život do podoby jak ji známe, jeho vědomí se posunulo, je uvolněnější, má širší i hlubší záběr, chápe podstatu transformačního procesu jak v individuální, tak i globální rovině, změnila se i vibrační hodnota jeho Bytí.

Knihou 6 čtenář pokračuje v přijímání nového poznání, nového uvědomování si. Dostávají se k němu kromě nových informací, také poznatky k již probíraným tématům, ovšem nesoucí vyšší vibrační úroveň, čímž znovu působí na čtenářovo vědomí a v interakci vytvářejí příležitost k přijetí této energie a posunutí se opět o něco výše. Blíže k energiím a skutečnostem oněch tzv. vyšších dimenzí, kam svou transformací směřujeme.

Kniha 6 je rozdělená do jedenácti kapitol v nichž Kryon představuje vyšší typ vědění. Zabývá se dříve představeným tzv. sezením na židli, což je metaforické vyjádření pro osobní sílu, nicméně tuto primárně podanou informaci rozšiřuje a posouvá. Hovoří o Bohu, o tom, jak žít a tvořit s účastí Boha, o podobách Boží lásky, jak vnímat Boha, jak mu rozumět, o přístupu k životu v nové době, o tom, co je a jak vzniká prognóza „budoucnosti“, co to vlastně je, o míru, co to je mír, kde a jak vzniká. Hovoří o naší biologii, o vzniku nás jako lidských bytostí, avšak bytostí s „kouskem Boha“ v sobě, o souvislostech naší DNA, o významu magnetismu pro naši biologii i DNA, o souvislostech délky našich životů, o dalších souvislostech léčení. Přidává pojednání o vzestupu. A v této knize se poprvé setkáme s poselstvími předanými v sídle OSN pro pracovníky OSN. Velmi zajímavou, možná pro někoho zvláštní, jsou pasáže věnované elektronickému zařízení používanému jako de facto zbraň a  to nechvalně známý HAARP. Najdete i kapitolu o indigových dětech, jaký je jejich význam, jaké mají zvláštnosti, co lze čekat apod. A nezapomněl také na kapitolu o spolutvoření, co to je, jak k tomu přistoupit, o vztahu záměru a spolutvoření. V neposlední řadě je nutno se též zmínit o části, kde Kryon hovoří o vědě.  A v závěru knihy Kryon věnuje velký prostor zodpovězení mnoha otázek čtenářů knih a jeho poselství na celkem 22 témat, oblastí.

A zcela samozřejmě, jako u všech Kryonových knih a poselství, je kniha přímo nabitá silnou Kryonovou energií lásky, kterou čtenář vnímá při četbě a která napomáhá procesům uvědomování. Zcela individuálně pak je možné nacházet pasáže, okamžiky, kde člověk pocítí výrazné propojení, silné uvědomění s určitým emocionálním projevem, zážitkem z některé minulé inkarnace či v důsledku překonání nějakého předsudku, bloku v mysli, emocích a umožnění si vnitřně pochopit, uvědomit si.. Po přečtení a procítění této další Kryonovy knihy se čtenář cítí osvěžen a uvědomuje si, že jeho schopnost nazírání na svět se opět dál zkvalitnila.

Kniha je zatím nejrozsáhlejší vydávanou knihu Kryona v češtině – má 424 stran.

Na podrobný obsah knihy se můžete podívat, jakož si i přečíst úvodní slovo překladatelky - ZDE

A ZDE se můžete podívat na malou "ochutnávku"  z knihy.

Jak knihu koupit, objednat:

Knihy lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít zvýhodněnou cenu.

V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu. Slouží to také k tomu, když nastane případ, že jste nedostali od pošty lístek s oznámením zásilky. Budeme vás moci informovat asi 3 dny předtím, než by pošta zásilku vrátila (dostáváme elektronické oznámení, že zásilka bude vrácena.  A v případech, kdy zásilka obsahuje více knih a je odesílána jako balík do ruky vás pošta vyrozumí o dodávce smskou.

Cena
Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 385,- Kč. (základní maloobchodní cena knihy je 430,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku.
V případě osobního převzetí ve výdejním místě odpadá platba těchto poplatků

Pro zájemce ze Slovenska níže doplňuji cenu v eurech – (v návaznosti na dnešní kurs, 3.4. 2016. Proto může být v době objednání cena mírně jiná, v řádu centů.) - ±14,55 €.

Platební podmínky:


Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 40 – 55,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Doprava
1 knihu zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.
Poštovné a balné pro 1 knihu je 70,-Kč, 2 a více knih již je nutné zasílat jako balík do ruky, tudíž cena poštovného a balného je přibližně 130,.- až 140 Kč, dle počtu knih, tedy jejich hmotnosti.

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním.

Objednávky na Slovensko:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript '; document.write( '' ); document.write( addy_text76884 ); document.write( '<\/a>' ); //-->\n Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Knihu zašleme po zaplacení ceny knihy na zadaný bankovní účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky. Platba probíhá v eurech jak je již výše uvedeno, což zlevňuje bankovní služby.  Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 230,-Kč (asi 8,70 €).

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu k zamýšlenému počtu knih.

A velmi krátce k předchozím Kryonovým knihám.

Zatím jsme měli možnost si přečíst prvních 5 Kryonových knih a také, dá se říci, „v předstihu“, Knihu 12 o podstatě a možnostech naší DNA.

První tři knihy lze rozdělit do dvou skupin. Jednak knihy 1 - 3, které vlastně tvoří základní celek učení, kde hlavní důraz je položen na pochopení karmy, jejího systému, jejích energií v rámci vývoje lidského vědomí na planetě a na pochopení charakteru současné doby, doby nabízené transformace a tím možnost vystoupit z kruhu působení těchto karmických energií (neutrální implantát v Knize 1 – Konec času). A v rámci těchto prvních tří knih pak se seznamujeme i s dalšími tématy potřebnými k uvědomování si, jako např. pro nás fyzické lidi důležité téma možností přístupu k léčení i sebeléčení. Nebo např. pojednání o Temnotě a Světle, o temných silách, o strachu a o rozhodnutích založených na strachu, o vlivu emocí. O lidském přístupu k Bohu, o Ježíšovi, o vědě a jejích současných limitech, o předchozích civilizacích atd. řada dalších témat.

Knihy 4 a 5 pak jsou příjemnou změnou v přístupu k představování takové náročné discipliny, jakou je duchovní moudrost. Jsou to knihy, kde se poznání zprostředkovává skrze určité metaforické příběhy, které jinak Kryon velmi rád používá ve svých poselstvích. Kniha 4 – Kryonova podobenství, obsahuje 20 metaforických příběhů a Kniha 5 – Cesta domů je ezoterickým románem naplněným impulsy k uvědomování si podstaty toho, co žijeme, když se vydáme na cestu svého rozvoje a změn své osobnosti prostřednictvím poznání toho, co nás tvoří až po ten okamžik, kdy poznáváme „celou pravdu“.

A zmíníme také i Knihu 12 – Dvanáct vrstev DNA, která je již „čtením“ pro aspoň lehce pokročilé duchovně jdoucí lidi, kteří se již se základy duchovního přístupu k životu seznámili a své vědomí  již poněkud posunuli. Je nejen knihou představující nám naši DNA v celé její komplexnosti, tedy vč. výkladu o kvantovém informačním poli kolem její biochemické části, ale také již i je knihou přibližující a rozvíjející kvantový přístup k životu, kvantové myšlení a vnímání. Je úžasnou knihou o mistrovství sebe.

Bližší informace k jednotlivým knihám naleznete na Kryonově českém webu a také na našem webu „Transformace“ ZDE.

Láďa Mlčák a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/


 

Vyhledávání