Transformace Akce Duchovní školy Stručná zpráva o semináři DŠT ve Lhenicích, 9.6. 12.6. 2016
Stručná zpráva o semináři DŠT ve Lhenicích, 9.6. 12.6. 2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 19 Červen 2016 22:16

Milí přátelé,
na tomto místě vás chceme seznámit s průběhem i obsahem semináře, který proběhl ve dnech 9.6. - 12.6. 2016 ve Lhenicích pod vedením Evy Puklové a s vydatnou pomocí Zdeňka Krejčíka. Podívejme se tedy ve zkratce na tento seminář  očima Honzy Koláře, který sepsal stručný popis.


Ve čtvrtek večer byl spolu s bytostmi lásky a světla aktivován světelný portál v České kotlině - bude nám pomáhat v přechodu do světelného lidství. 

 • Byla vytvořena síť lidského zdraví - bude nám pomáhat udržet se na frekvenci zdraví - můžete se na ní kdykoliv napojit a zabalit se do ní.
 • V pátek bylo Zdrojem aktivováno 10 vláken DNA u všech lidí na planetě zemi, kromě necelého 1 % inkarnovaných temných entit. Každému byla vlákna aktivována na takovou úroveň, podle jeho současné vibrační úrovně a dál se nám bude rozvíjet, zejména, když se svou DNA budeme vědomě pracovat. Návod nám všem k tomu předal channelingem prostřednictvím Zdeňka Krejčíka Mr. Kuthumi(učitel lidstva) - můžete si ho stáhnout v odkazu zde:
                     Kuthuni - Abeceda DNA-1
                      Kuthuni - Abeceda DNA-2    
            
 • V sobotu byly Zdrojem a bytostmi lásky a světla veškeré temné, jemnohmotné entity přesunuty do temné fáze včetně veškerých zařízení, implantátů....atd. 
 • Byla vytvořena síť lidské radosti - bude nám pomáhat udržet se na frekvenci štěstí a radosti - můžete se na ní kdykoliv napojit a zabalit se do ní.
 • Zdrojem nám byla předána Synergie rozpouštějící nejistoty - S láskou se můžete napojit na Zdroj a stáhnout si ji, je ukotvená i ve světelné síti planety země.
 • V neděli Zdroj zažehl všem lidem na zemi v srdcích touhu srdce. Bude nám pomáhat řídit se svým srdcem. 
 • Zdroj ke změnám - channelling prostřednictvím Zdeňka Krejčíka: https://uloz.to/xtx5nzQ6/zdroj-k-zmenam-na-zemi-11-6-2016-mp3
 • V neděli večer a celé pondělí a úterý se snažili tzv. černí mágové - fyzičtí lidé s otevřeným vědomím, kteří ovládali dění na planetě - byli podporováni temnými entitami, kteří se živili naším strachem - dál ovládat lidstvo. Toto bylo ve spolupráci se Zdrojem a bytostmi lásky a světla vyřešeno. Spousta z nás to pocítila fyzickou a psychickou únavou. 
 • Otestujte si zda máte závazky s černými mágy a pak je zrušte spolu s emocionálními stopami a vraťte si s nimi energie.
 • Také je dobré si zrušit veškeré emocionální stopy s černou magií. Obojí stačí přijmout a s lehkostí odevzdat do světelné sítě, nebo Zdroji.

Nastává úžasná doba změn a je to pořád na nás, jak se k tomu postavíme. Vše neláskyplné, co se nám objevuje (pocity, psychické a fyzické stavy) lze s lehkostí odevzdávat zdroji i příčinou a závislostí.

Také se denně můžete s láskou balit do světelné sítě planety země a předat jí co nepotřebujete a přijmout vše láskyplné, co teď potřebujete.

Mějte nádherné dni v lehkosti,
    s láskou :o) Honza Kolář :o)

Zdroj: http://www.avatar07.cz/news/aktualni-informace-o-dalsim-uzasnem-vyvoji-nasi-planety-a-lidstva-z-ds-transformace/

A zde si můžete stáhnout záznamy z celého semináře. Omlouváme se za mnohde nižší kvalitu záznamu. Akustika v sále byla opravdu velmi špatná – umístění odkazů k záznamům – ZDE

A na další stránce, tj. pod tímto článkem, níže, najdete přepisy všech channelingů, které přijal Zdeněk Krejčík.

 

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 85 

Vyhledávání

Fotky z misí