Aktualitky

Semináře pokračují od května, každodenní meditace.

Milí přátelé, naše společné semináře pokračují od 28.5. viz. program seminářů. Stále též pokračují každodenní meditace v 11:00 a 22:00. Zapojte se do nich a poslechněte si povídání k nim.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Cobra - Rozhovor s Cobrou na rádiu Prepare for Change Interview z 25. srpna 2016 , přepis zveřejněn 31.8.2016
Cobra - Rozhovor s Cobrou na rádiu Prepare for Change Interview z 25. srpna 2016 , přepis zveřejněn 31.8.2016 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 20 Září 2016 17:43

Cobra je plejádský kontaktér a je v kontaktu s podzemním hnutím víc než 35 let. Hnutí odporu mu řeklo, aby zůstal v anonymitě. Průběžně komunikuje s bytostmi z planety X, které pomáhají Hnutí odporu. Jako pozemský zástupce agartské sítě a světelných sil se snaží lidstvo připravit na přicházející Událost.

 

Naším záměrem je rozpustit strach, srovnat všechna nedorozumění, a poskytnout zasvěcené pohledy na to, co se skutečně děje a o čem se ve zprávách nedočtete. Pokud chcete bližší podrobnosti, zveme vás k přečtení archivu na jeho blogu; k dnešnímu dni je tam zaznamenáno 754 návštěv. Viz: 2012portal.blogspot.com


COBRA INTERVIEW z 25. 8. 2016

Lynn – Všechny vás vítám. Než začnu rozhovor s Cobrou, chci na chvíli ocenit lidi, kteří reagovali na mou žádost z minulého měsíce o potravinovou pomoc pro lidi z Malawi. Byli jste velmi štědří. Prosím, vezměte na vědomí, že jsou vám ti lidi velmi vděčni a modlí se za vás! V dnešním mejlu mi Enock napsal, abych všem řekla, že vás všechny mají rádi.

Jsem si plně vědoma, že na celém světě jsou lidé umírající hlady. Já jsem jenom jedna a mám kontakt na Malawi. Takže mým úkolem je pomoct těmto lidem. Zatímco čekáme a čekáme a čekáme na to, že se svět dramaticky změní k lepšímu, existují velmi skutečné problémy, které nepočkají. Je to na nás, abychom pomohli tam, kde můžeme. Je to na nás, abychom byli aktivní a pomáhali tam, kde vidíme, že je pomoc zapotřebí. Jsme to my, kdo změní svět!

Nakrmit lidi v Malawi je opravdový humanitární projekt, který nemůže čekat na to, až nastane finanční reset nebo Událost. Lidé umírají každý den a v každé zemi, z nedostatku potřebných potravin, vody a přístřeší. Je to na nás, kteří máme naplněny základní potřeby, abychom pomohli těm, kdo jsou v nouzi. Je to o zdravém rozumu. Musíme zamezit nespravedlnosti v našem světě. Skutečně je dost všeho pro všechny. Tato myšlenka je způsob myšlení: čemu věříme, to tvoříme.

Konečným cílem pro Malawi je, aby se lidé stali soběstačnými. Aby mohli získat potřebné nástroje, které by jim v budoucnu umožnily nakrmit se a rozvíjet. Malawi bude mým prvním humanitárním projektem - na památku mého přítele Buzza. Budu pokračovat v jeho odkazu a budu pomáhat lidem z Malawi, aby přešli do 21. století a měli všechny výhody technologií a požehnání, které jim poskytne jejich země.

Zvu každého, kdo by se chtěl připojit k mému poslání. Potřebuji specialisty na vodu, permakulturu, půdu a chov zvířat, technologie, komunikace, dopravu, stavebnictví a zdravotnictví. Jak vidíte, bude to velký projekt.

Jak již víte, PrepareforChange.net má nadaci, která se jmenuje Nova Gaia. Víc se můžete dozvědět na našich stránkách: www.novagaiafoundation.com, kde naleznete kompletní informace o již běžících projektech, které pomohou našemu světu. Chceme shromáždit peníze, které by nám pomohly financovat všechny, kdo mají v plánu pomoct při opravě, vylepšení našeho světa… Pokud máte ohledně toho nějaké nápady, prosím, napište nám na:

http://prepareforchange.net/programs/humanitarian-projects-funding-program/

Samozřejmě, nejdřív půjdou peníze na pokrytí základních potřeb: čistou vodu, zdravé potraviny, přístřeší a péči o Matku Zemi. Než se projeví toto financování, prosím, abyste pokračovali v podpoře projektuNakrmte Malawi“. Dovedete si představit, že byste neměli ani jedno jídlo za den? Kolik energie byste měli, kdybyste měli fungovat bez pohonných hmot?

Prosím, abyste vaše příspěvky pro Prepare for Change a/nebo pro nadaci Nakrmte Malawi posílali na adresu: 4530 Whittier Blvd, Los Angeles, CA 90022. Šeky adresujte na ‘Prepare for Change’ s poznámkou „pro Malawi“ nebo pro „Prepare for Change“ (PFC).

Lynn – Nyní bych chtěla přivítat našeho bojovníka světla a spojku s Hnutím odporu, Cobru. Ahoj. Vítám vás na u naší srpnové aktualizace.

COBRA – Děkuji za pozvání.

Lynn – OK. Pojďme na to a začněme.

Richard – Cobro, máte nějaké doporučení pro lidi, kteří mají problém naslouchat nebo se propojit se svým vnitřním vedením, se svým vyšším já?

COBRA – Lidé, kteří mají problém propojit se se svým vnitřním vedením, v minulosti to vnitřní vedení moc nepoužívali a musí to začít procvičovat. Tím jejich vnitřní vedení zesílí.

Richard – Jaký je rozdíl mezi vnitřním vedením a běžnými myšlenkami?

COBRA – Běžné myšlenky jsou pouze běžnými myšlenkami. Vnitřní vedení je intuice, která jde za hranice mysli. Když máte spojení s tím vaším vnitřním vedením, víte, že ho máte, protože vám to dává skutečnou důvěru v pravdu, která se v tom vnitřním vedení odráží.

Lynn – Jak byste popsal mantru.

COBRA – Mantra je mocné slovo, které může vyslovením vytvořit jisté energetické a psychologické účinky.

Lynn – A co je jantra?

COBRA – Jantra je symbol posvátné geometrie, který má stejný účinek. Za pomoci jisté geometrické rezonance ovlivňuje vyšší dimenzionální vibrační frekvence a může vytvořit trvalé účinky.

Richard – Proč vzniká u telugu a sanskrtu pocit, že když jsou vyslovována slova, dochází k pohybu energie?

COBRA – Ano, existují některé jazyky s kořeny ve starobylých atlantských jazycích a ty jazyky nebyly pouhými slovy, byly vibrací a mnoho slov v těch jazycích byly vlastně mantry, které vytvořily jisté účinky. Zejména u sanskrtu máte některá slova, která jsou krátkými mantrami, vzniklými ze starých atlantských jazyků.

Lynn – Jaký je účel posvátné geometrie?

COBRA – Účelem posvátné geometrie je manifestovat ve vesmíru harmonii.

Richard – Můžete odhadem říct, kolik planet v naší sluneční soustavě je obýváno živými formami života?

COBRA – Všechny planety jsou obydleny na jisté úrovni, ne na fyzické, ale na plazmické a éterické a astrální. Všechny větší planety ve sluneční soustavě jsou obydleny.

Lynn – Co je galaktický srdeční tep a jaký je jeho vztah k Události.

COBRA – Galaktický srdeční tep nebo galaktický pulz je pravidelný galaktický cyklus, který každých 25 000 let aktivuje galaktické slunce a my nyní vstupujeme do období, kdy ke galaktickému pulzu dojde a to má souvislost s větším vesmírným cyklem a to spustí Událost.

Lynn – Ten galaktický srdeční tep vyléčí lidi psychicky i mentálně?

COBRA – Vliv toho galaktického pulzu vyléčí lidstvo.

Lynn – Dá se vlna energie z galaktického pulzu porovnat s energetickou vlnou, která přišla na Zemi koncem šedesátých let a v sedmdesátých letech, což zvedlo vědomí menšího počtu lidí?

COBRA – Bude to mnohem, mnohem, mnohem silnější a v mnohem větším rozsahu.

Richard – Když se probudila má kundalíní, meditoval jsem, myslel na pozitivní scénáře a pozoroval, jak se ty scénáře odehrávaly v mé hlavě. Tehdy a v následujících 15 minutách jsem si vyléčil kolena a astma a zmizela většina mých fyzických bolestí. V dalších 6 měsících zmizely všechny bolesti těla a zevnitř se mi začalo vynořovat velké množství znalostí. Měl jsem pocit, že blázním, ale mé vyšší já mi pomohlo to překonat tím, že mi pomohlo pochopit znalosti, které jsem si pamatoval. Jiní lidé, u kterých došlo k tomu probuzení kundalíní, neměli takové štěstí a cítili se strašně a měli pocit, že se zbláznili. Co způsobuje probuzení kundalíní a můžete něco doporučit, co tomu procesu pomůže, aby probíhal snadněji?

COBRA – K probuzení kundalíní dojde, když se otevře jisté množství otvorů v centrálním energetickém kanálu, přes který může kundalíní stoupat. Když se to stane správným způsobem, máte všechny pozitivní následky, jaké jste popsal. Když se kundalíní potká s bloky a ty bloky tok kundalíní zastaví, může to vést k docela intenzivním psychologickým problémům a někdy také k problémům fyzickým. Musí se to udělat správně. Existují cvičení a techniky, které mohou pomoct při správné aktivaci kundalíní.

Richard – Co to znamená, bloky, můžete to vysvětlit?

COBRA –– Jsou to jednoduše bloky. Bloky v toku energie.

Richard – Je ten blok uvnitř, nebo je mentální, anebo je v čakerním systému?

COBRA – Může být v jednom nebo ve více vašich tělech. Může to být éterické tělo, plazmické, emoční, mentální. Může to být všechno. Dokonce to může být i fyzický implantát.

Lynn – Máte nějaké doporučení či techniky, jak lidem pomoct ovládat své myšlenky?

COBRA – Lidé nepotřebují kontrolovat své myšlenky. To není účelem.. nevidím žádný smysl v ovládání myšlenek.

Richard – Posílají nám Archoni negativní myšlenky?

COBRA – Používají technologie na posílání negativních mentálních obrazů a negativních myšlenek, ale ne, většinou ne na mentální úrovni. Většinou se to děje na éterické a plazmické úrovni.

Richard – Je nějaké doporučení nebo něco, co můžeme udělat, abychom to zastavili?

COBRA – Ano, samozřejmě se můžete s tím přestat ztotožňovat, jak to nejvíc jde a být v myšlenkovém procesu tak nezávislými, jak jen to je možné.

Richard – Je nějaká možnost, jak zabránit tomu, aby nás ty bytosti vůbec viděly? Můžeme se obrátit na Galaktickou konfederaci, aby to zastavila?

COBRA – Mohou vám pomoct a vy se můžete pro ně stát neviditelnými jednoduše tak, že zvednete svou vibrační frekvenci na úroveň, kde na vás vůbec nedosáhnou.

Richard – Krása, děkuji. Jak se lze zbavit negativních duší nebo démonů, kteří oslovují lidi a vedou je negativním směrem?

COBRA – Nemusíte se k nim připoutávat, nemusíte s nimi komunikovat. Je to jednoduché. Pokud přijdou, jenom jim řekněte, aby odešli. Je to stejné, jako s fyzickými lidmi. Vy rozhodujete a vybíráte si svou společnost.

Lynn – Je pravda, že duše vstupuje do člověka očima a existuje prostřednictvím očí?

COBRA – Duše může vstoupit a odejít mnoha otvory těla, mnoha čakrami. Oči jsou okna duše a jsou to pro duši jedny z mnoha otvorů.

Lynn – Žije duše v těle, anebo tělo sídlí v duši?

COBRA – Duše se inkarnuje do těla nebo bych měl říct, že projektuje část své esence do těla.

Lynn – Existuje přístroj pro odchyt duší?

COBRA – Ano. Existují jisté technologie temných sil, používající silná magnetická pole a plazmické skalární vlny, které zachytily duše a strčily je do fyzického těla. To se mnohokrát dělo v podzemních základnách po r. 1996.

Richard – Zmínil jste, že v r. 1999 byla většina duší ze Země evakuována z astrální roviny na jednu planetu v Plejádách. Kam jdou duše teď? Například, od r. 1999 zemřelo mnoho lidí a stále umírají. Jdou tyhle duše na Plejády, nebo jinam?

COBRA – Ty duše nejdou na Plejády, pouze přejdou plazmickým tunelem a vyjdou do éterické a astrální úrovně a čas tráví kolem planety Země. Teď nejdou na Plejády.

Richard – A tam kde jsou, jsou v bezpečí?

COBRA – Některé ano, některé ne.

Lynn – Jak se rozhoduje o tom, zda jsou na bezpečném místě nebo ne? Mohou to ovlivnit?

COBRA –– To závisí na jejich stavu vědomí a na okolnostech. Některé to mohou víc ovládat, některé míň. Musíte pochopit, že plazmická a éterická úroveň a jedna část astrální úrovně zatím nejsou bezpečné.

Lynn – Co říkají více vyspělí mimozemšťané na důkazy o existenci duše anebo o esenci, oživující lidské tělo?

COBRA – Není třeba dokazovat existenci duše, protože každá myslící bytost je duší a není nutné dokazovat, že existuje. Není nutné, abyste si to dokazovali sami sobě ani nikomu jinému, protože vy víte, že existujete.

Richard – Co se stane s dušemi špatných lidí, kteří zemřou v mezidobí do Události.

COBRA – To záleží na míře jejich odpojení od Zdroje. Zda ještě je propojení mezi inkarnovanou duší, lépe řečeno, mezi inkarnovanou bytostí a duší. Ty duše projdou jistým očistným procesem a v jistou chvíli se také připojí k světelným silám. Pokud to spojení nemají, budou odvezeny do galaktického centrálního slunce z oblasti, kde se teď nacházejí - většinou na plazmické úrovni, některé na éterické úrovni a některé na nižší astrální úrovni. Budou odtud odvedeny do centrálního slunce.

Lynn – Patřili jezuité a Černá šlechta k černokněžníkům ve staré Atlantidě?

COBRA – Ano.

Richard – V době Události – dojde u každého z nás při bodu zlomu k vzestupu kundalíní? Setká se tato se světlem, přicházejícím ze shora?

COBRA – Neřekl bych, že v okamžiku Události se v každém probudí kundalíní. Pouze to znamená, že u jisté části populace dojde k jisté míře duchovního probuzení a k aktivaci kundalíní. Ten proces bude postupný a začne v okamžiku Události.

Lynn – Co se stane, když bude meditovat 144 000 lidí?

COBRA – Pokud bude meditovat takový počet lidí, dosáhneme kritického množství a pokud budou meditovat na jedno téma, jejich meditace vytvoří rezonanční pole kolem planety, které pomůže manifestovat to, o čem ti lidé budou meditovat. Takže tehdy vznikne velmi silné rezonanční pole, které může ovlivnit situaci na planetě.

Lynn – Bude to přechod do jiné fáze?

COBRA – Může to pomoct v přechodu do jiné fáze. Lze to považovat za jeden aspekt přechodu z jedné fáze do druhé.

Lynn – Pokud bychom u týdenní meditace za Událost aktivovali 144 000 lidí, došlo by k Události bez ohledu na to, co jiného se ještě ve světě děje?

COBRA – Neznamená to, že by k tomu došlo okamžitě, ale výrazně a drasticky by to urychlilo příchod Události a proběhla by mnohem, mnohem snadněji.

Lynn – Monitorují světelné síly, kolik lidí dělá každý týden v neděli meditaci za Událost?

COBRA – Ano, jistě.

Richard – Můžete říct, kolik procent z kýžených 144 000 lidí medituje každou neděli v určenou dobu…

COBRA – Velmi malé procento. Velmi, velmi malé procento.

Lynn – Máte nějaké doporučení, jak by se to dalo zvednout?

COBRA – Je to o svobodné vůli lidí. Nebudu již vyzývat lidi, aby to dělali, protože to musí přijít zevnitř a když situace uzraje, přijde to zevnitř.

Lynn – Jaký je význam čísla 144 000. Když společně meditujeme, proč se snažíme docílit počtu 144 000 lidí?

COBRA – Je to číslo, které zrovna v této době představuje správný počet lidí vzhledem k současnému počtu obyvatel planety. Například, když máme 7-8 miliard lidí, kritické množství je kolem 120 000, ale ne každý medituje na 100%, takže 144 000 je dobré symbolické číslo, které reprezentuje současnou situaci a přání kritického množství lidí.

Lynn – Také jste mluvil o 144 000 lidech, spojených s Řádem hvězdy. Můžete říct něco o Řádu hvězdy?

COBRA – O tom jsem v minulosti zveřejnil mnoho poselství a mnoho článků na mém blogu a musíte tu otázku více specifikovat.

Lynn – Je možné, že někdo patří k Řádu hvězdy a neví to?

COBRA – Ano, jistě.

Richard – Je ještě něco jiného, co bychom mohli dělat, kromě meditace za Událost a vnitřní práce na sobě, abychom urychlili příchod Události?

COBRA – Ano, samozřejmě, můžete dělat, co je ve vašich silách, abyste šířili informace a probouzeli lidi, zejména za pomoci elektronických médií. Ta jsou teď jedním z nejvlivnějších faktorů, jak proces urychlit.

Lynn – Řekl jste, že “bod zlomu přijde, když se energie ze středu Země dostane na povrch a setká se s energií na povrchu Země“ - pokud to cituji správně. Stále slyšíme o velké galaktické super- vlně, která přichází z vesmíru, ale co se děje s energií ve středu Země?

COBRA – Střed Země je hvězdnou bránou a galaktický pulz tu bránu zaktivuje a energie té hvězdné brány ze středu Země se dostane na povrch. Ale Bod zlomu není o tom, abychom o tom pouze mluvili. Znamená to, že světelné síly zpod povrchu se dostanou na povrch a naši hvězdní bratři a hvězdné sestry, kteří jsou na obloze, do jisté míry sestoupí a také se dostanou na povrch.

Lynn –Takže ta energie ze středu Země je jiná než ta galaktická super vlna.

COBRA – Jistým způsobem je to energie galaktické super vlny, filtrovaná přes takový energetický filtr a pak rozváděna po celé planetě.

Richard – Další dotaz na stejné téma je od posluchače, který se ptá: „Má s tím souvislost kundalíní našeho těla? S tou přicházející super vlnou z vesmíru a s hvězdnou bránou přicházející se středu Země?

COBRA – Ano, jistě. Při příchodu super vlny se urychlí aktivace kundalíní.

Richard – Jak vypadá ta hvězdná brána -´je to energie? Má to nějaký tvar nebo je to hmotné?

COBRA – Je to něco jako hyperdimenzionální brána, spojující fyzické úrovně s nefyzickými úrovněmi a s vyššími dimenzemi.

Richard – Říkáte, že je to v jádru Země, ve středu Země.

COBRA – Ano, nachází se tam jedna hvězdná brána.

Lynn – Když jste nedávno zmiňoval „kýchnutí“ galaktického centrálního slunce, mluvil jste o galaktické super vlně, která přijde na Zemi, aby odstartovala Událost?

COBRA – Ano.

Lynn – Co máme čekat, až slunce „kýchne“?

COBRA – Událost.

Lynn – Ale budeme to cítit fyzicky, nebo nějak jinak? Budeme to cítit?

COBRA – Ty energie pocítíte mnoha různými způsoby.

Richard –Budeme se po Události muset fyzicky i mentálně chránit před negativními silami, anebo budou negativní síly minimalizovány, takže si nebudeme muset dělat starosti s ochranou?

COBRA – Po Události budou negativní síly kompletně odstraněny.

Lynn – Zlepší se vztahy mezi muži a ženami po Události? Bude mezi některými muži a ženami méně soutěživosti a najdou lidé v osobních vztazích víc naplnění?

COBRA – Po Události budou Archoni odstraněni a již nebudou moct zasahovat do vztahů, takže mnoho starých konfliktů a starých dramat, jež teď existují mezi muži a ženami, jednoduše zmizí a bude opět objevena skutečná láska. Protože ty staré způsoby budou odstraněny a tehdy se dramaticky zlepší vztahy.

Lynn – Můžete teď něco doporučit, abychom dělali, než k tomu dojde?

COBRA – Pro lidi je nejdůležitější přestat mezi sebou bojovat a začít si uvědomovat, že konflikty jsou uměle vytvořeny a zvětšeny technologiemi a Archony a lidé by se měli začít vzájemně podporovat. Lehce se to řekne, ale není to snadné udělat, ale je třeba jít tou cestou.

Lynn – To je velmi dobrá rada. Děkuji.

Richard – Po Události, když se budou lidé chtít přestěhovat do hezčích a vzdálenějších míst, budou moct?

COBRA –– Ano.

Lynn – Spojíme se s našimi milovanými a budeme s nimi v kontaktu? Objeví se nám ve fyzické podobě?

COBRA – Nějakou dobu po Události budou dostupné určité technologie, které umožní komunikaci mezi fyzickými a nefyzickými úrovněmi.

Lynn – Prosím, navštivte naše stránky: www.Prepareforchange.net a registrujte se ohledně zasílání novinek. Získáte tak aktuální informace o skutečně zajímavých tématech pro naši probuzenou komunitu. Také vás všechny zveme, abyste se stali dobrovolníky pro Prepare for Change, pokud to tak cítíte. Klikněte zde: link:http://prepareforchange.net/participate/prepare-for-change-volunteers/

Hledáme dobrovolníky-specialisty

Dávám dohromady tým audio editorů, abychom mohli zveřejňovat hodně audio rozhovorů z našeho velkého seznamu přednášejících, kteří nás poctili svými znalostmi. Prosím, mailujte mi na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

U stránek Prepare for Change se vytváří malý tým, aby se stránky vylepšily pro všechny vyhledávače a platformy sociálních médií. Pokud jste v této oblasti zběhlí, prosím mailujte na:

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , anebo jděte na naše stránky a vyplňte formulář pro dobrovolníky.

Richard – Když se najdou části dvojplamene, musí si být fyzicky nablízku, aby ukotvily božskou ženskou energii, anebo mohou pracovat i když jsou každý jinde?

COBRA – K setkáním mezi zdvojenými dušemi zatím nedochází, ale když se to začne dít, nejsilnější spojení bude, když se spojí fyzicky, ale ke spojení dojde i bez fyzického propojení.

Richard – Je pravda, že se mnoho vzestoupených mistrů inkarnuje v této době v procesu, který není porodem?

COBRA – Momentálně nejsou na povrchu planety žádné vzestoupené bytosti.

Lynn – Existuje něco, co se jmenuje Mandelův efekt, pojmenovaný po Nelsonu Mandelovi. Je to teorie o tom, že čas nebo realita jsou manipulovány, tedy že existují paralelní vesmíry. Co si o tom myslíte?

COBRA –Tu teorii nemohu potvrdit a úplně s tím nesouhlasím.

Richard – Jsou úrovně hustoty dané frekvencemi nebo něčím jiným?

COBRA – Jsou závislé na vztahu mezi duchem a hmotou a vibrační frekvence toho vztahu mezi duchem a hmotou rozhoduje o tom, o jaké frekvenci či hustotě či dimenzi mluvíme.

Richard – Lze vibrační frekvence měřit štěstím, nebo jak lze změřit vibrační frekvence nějaké osoby?

COBRA – Současná věda to zatím není schopna měřit, ale vibrační frekvence jsou definovány mírou interakce mezi duchem a hmotou v dané oblasti, anebo v tom, co měříme.

Lynn – Když mluvíme o různých dimenzích, je to to samé, jako různé hustoty? Lze dimenze popsat následně: 3D fyzická, 4D éterická, 5D astrální, anebo lze dimenze popsat nějak líp?

COBRA – OK. Mohu to zjednodušit: 3D – fyzická, 4D – plazmická/éterická a astrální. 5D – vyšší mentální a 6D – je plán duše a samozřejmě existují další vyšší dimenzionální úrovně. Pokusil jsem se to maximálně zjednodušit.

Richard – Jsou reptiliáni a Plejáďané v jiných hustotách, než my?

COBRA – Plejáďané se dokážou manifestovat na fyzické úrovni anebo mohou pobývat ve vyšších úrovních, stejně jako reptiliáni, ale jejich vibrační frekvence jsou rozdílné. Samozřejmě, Plejáďané jsou mnohem vyspělejší.

Richard – Jsou tedy mimozemšťané ve 3D na stejné úrovni, jako my?

COBRA – Řekl bych, že každý z nás je mimozemšťanem, takže ano.

Lynn –Ale ve 4 D také žijí temné bytosti a temné entity?

COBRA – Ano.

Lynn – Můžete nám říct, co je nového ohledně odstraňování temných entit a bytostí?

COBRA – Situace na plazmicko/éterické a astrální úrovni se mnohem zlepšila, zejména od července, kdy došlo k jistému průlomu, což umožnilo, aby se přímo do těch úrovní dostal určitý objem světla a od července se počet negativních bytostí v těch úrovních drasticky snižuje. Opravdu…opravdu teď děláme pokroky.

Richard – Můžete říct, jak se pokročilo ohledně odstraňování topletových bomb a plazmicko strangeletových bomb a plazmických bomb?

COBRA – Převážná většina plazmických strangeletových bomb byla zcela odstraněna. Teď jsou hlavním problémem plazmické topletové bomby a dochází tam k pokroku, ale nemohu sdělit víc detailů.

Lynn – Zdá se, že energetické útoky jsou v zásadě způsobeny dvěma hlavními vnějšími silami: negativními entitami a plazmickými skalárovými zbraněmi. Souhlasíte?

COBRA – Zcela souhlasím.

Richard – Mám pocit, že většina nedávných zásahů byla ze skalárních zbraní a zdá se, že útoky z éterických astrálních úrovní jsou méně početné. Co si o tom myslíte?

COBRA – Jak jsem řekl již dříve, hodně toho bylo odstraněno v nedávné době, od července 2016.

Lynn – Duše údajně váží 21 gramů. Z jakého materiálu je duše?

COBRA – Není to duše, je to váha plazmického a éterického těla. A vlastně jejich skutečná váha je trochu menší, ale je to přibližně tak. Byly provedeny nějaké experimenty, kdy bylo fyzické tělo zváženo těsně předtím a potom, co fyzické tělo opustila plazmická, éterická a vyšší těla, takže tam byl patrný rozdíl. Ve většině případu se jedná o několik gramů.

Richard – Zdržuje se duše u těla, když zemřeme, když je tělo mrtvé?

COBRA – Po nějakou dobu se zdržuje poblíž těla, ale když ztratí vazbu na fyzické tělo, může odejít, osvobodit se a jít do vyšších úrovní.

Lynn – V jaké hustotě existuje duše?

COBRA – Jak jsem řekl dříve, 6D či 6. hustota je oblastí či vibrační frekvencí, kde pobývá duše.

Lynn – A je duše věčná?

COBRA – Ano.

Richard – Pomáhá civilizace Centrální rasy přímo při čištění skupiny Chiméra, anebo co dělají ohledně osvobození Země?

COBRA – Ano, hodně pomáhají a účastní se přímo toho procesu.

Lynn – Je to stejná skupina jako Tvůrci křídel, o nichž Corey Goode mluví jako o Modrých ptačích bytostech/Blue avians, kteří cestují v obrovských modrých sférách/koulích?

COBRA – Všichni ti Tvůrci křídel a Coreyho Blue Avians jsou podle mne interpretace Centrální rasy z konkrétního individuálního pohledu. Tedy interpretace jednoho aspektu té rasy z pohledu jednotlivce.

Lynn – Jak bychom mohli začít komunikovat s Agarťany či dalšími bytostmi z Vnitřní Země?

COBRA – V blízké budoucnosti k tomu zveřejním nějaké návody. Neřeknu to teď, ale uvolním nějaké věci ohledně toho v blízké budoucnosti.

Richard – Udržovala si agartská síť vždy kontakt s Galaktickou konfederací?

COBRA – Některé frakce ano, některé ne.

Lynn – Jogíni a svatí říkají, že mnohokrát viděli, jak osvícené bytosti a božstva vstoupily do nějaké věci či do nějakého člověka. Jaký to má smysl? Proč se to děje?

COBRA – Jednoduše proto, že ty vysoce vyvinuté bytosti pomáhají těm lidem ve vývoji a propojují se s nimi.

Richard – Co si myslíte o archandělovi Metatronovi? Tady ten čtenář četl, že se povznesl nad 144. dimenzi. Můžete k tomu něco říct?

COBRA – S tím nesouhlasím. Podle mne je strážcem tohoto spektra galaxie a dohlíží nad procesem transformace primární anomálie v tomto sektoru galaxie.

Lynn – Umělci často zobrazují mimozemšťany, zejména Plejáďany a Arkturiány, jako lidi kavkazského typu se světlou pokožkou. Corey Goode říká, že existuje mnoho ras mimozemských bytostí. Existují rasy, které vypadají jako naši Afričané či Asijci?

COBRA – Ano, je mnoho ras, které mají jinou barvu kůže. Některé vypadají jako lidé a jiné rasy vypadají úplně jinak, takže je to celé spektrum.

Lynn – A to samé by se týkalo nativních Američanů?

COBRA – Ano, jistě.

Richard – 10. května 2012 jste napsal, že “vůdce Archonů na fyzické úrovni byl 5. května zadržen Hnutím odporu a převezen mimo planetu. Přešel ke světlu a teď dobrovolně pomáhá v procesu osvobozování planety.“ Později, 15. července 2012 jste napsal něco podobného, že vůdce Archonů odešel do galaktického centrálního slunce, takže Kabala se teď modlí k něčemu, co již neexistuje.

COBRA – Krátkou dobu pomáhal světelným silám, ale když si uvědomil, co v minulosti provedl, dobrovolně souhlasil, že se nechá rozpustit v galaktickém centrálním slunci a jeho přání bylo splněno. Takže již neexistuje. A jsou jisté frakce Kabaly, které tu bytost vzývají a neuvědomují si, že ta bytost již jako samostatná individualita neexistuje. Nikde v tomto vesmíru, ani nikde jinde. Již neexistuje. Je to minulost.

Richard – Také jste 12. července 2014 napsal: “na fyzické úrovni žije současný vůdce Archonů poblíž Říma“. Ta osoba žije, nebo se vzdala nebo byla odvezena pryč?

COBRA – Ten člověk již poblíž Říma nežije. Mohu říct pouze tolik. Ten člověk byl přemístěn a ztratil - tak či onak, většinu své moci.

Lynn – Tento dotaz je o Yaldabaothovi, Chobotnici. Řekl jste, že je to živá entita. Má DNA jako Chobotnice?

COBRA – To není fyzická živá bytost; nepotřebuje DNA. Je to plazmická energetická bytost.

Lynn – Přišla z jiného planetárního systému?

COBRA – Ta entita přišla z jisté části sektoru galaxie Andromedy, prošla Orionem a nakonec skončila v této sluneční soustavě.

Lynn – Je Yaldabaoth nějaký vůdce?

COBRA – Ano, pro Archony je to jeden z Padlých andělů.

Lynn – Komu šéfuje, Archonům?

COBRA – Archonům, ano.

Lynn – Archoni ho kontrolují, anebo je to opravdu jejich vůdce.

COBRA – Určitým způsobem je ovládá, protože manipuluje velkou částí plazmy v této sluneční soustavě.

Lynn – Máme Závoj, který sahá zhruba 8.6 mílí nad zemský povrch a plazmickou chobotnici zvanou Yaldabaot. Jak to vypadá s Yaldabaothem. Ztrácí se?

COBRA – Je to plazmická bytost, a proto, jak postupují světelné síly, se plazmické tělo té entity pomalu rozpadá či transformuje do čistého světla. (Úžasné, děkuji).

Richard – Jak se můžeme my, pracovníci a bojovníci světla, chránit před infrazvukovými zbraněmi, které jsou, jak jste kdysi řekl, vysílány v televizi a v kinech. Pomáhá meditace?

COBRA –– S infra zvukem je to docela náročná situace. Někdy pomáhá jedině se přestěhovat jinam. Pokud se nemůžete přemístit, pomáhá všechno, co pomůže zvýšit vaši vibrační frekvenci. Také plavání ve vodě může hodně pomoct, protože voda je přirozenou ochranou před škodlivým skalárním aspektem infra zvuku.

Lynn – Máte nějakou radu pro pracovníky světla, kteří jsou v zoufalé situaci, bez peněz a někdy dokonce bez domova? Je na světě nějaké místo, kde by tito lidé mohli žít a kde by to pro ně bylo příznivější a umožnilo by jim to pracovat pro světlo?

COBRA – Ti lidé musí pochopit zákon manifestace. Nejdřív se rozhodněte a pak si vizualizuje, kam byste chtěli jít a co byste chtěli, aby se manifestovalo, aby vám to pomohlo dostat se tam, kam chcete. Mnozí lidé, kteří jsou v zoufalé finanční situaci, žijí na Západě - v USA a Evropě a pokud by se mohli přestěhovat někam, kde se žije levněji, např. někde v Asii, potřebovali by mnohem míň peněz pro základní životní potřeby a tak by mohli soustředit víc své energie na duchovní práci. To je jedna možnost. Samozřejmě jsou i jiné možnosti. Toto je jenom jedna z možností.

Lynn – Prosím, podporujte i nadále http://prepareforchange.net/ svými peněžními příspěvky-použijte tlačítko Donate…

  • meditujte každou neděli v 7 PM GMT (18.00 našeho letního času a v 17.00 zimního času

Richard – Výzkumníci a lékaři nedávno zjistili, že levný oxid chloričitý je sloučenina neškodlivých chemických látek, které když jsou správně zkombinovány, mohou vymýtit mnoho nemocí. Co o tom víte a jakou má oxid chloričitý účinnost na léčbu lidského těla?

COBRA – Existuje mnoho přírodních chemických látek a toto je jedna z těch, která může pomoct. Klíčem je vždy vyváženost. Nepoužít příliš mnoho ani příliš málo a použít při užívání své vlastní vnitřní vedení, protože je mnoho různých lidí, kteří říkají, co pomáhá a co ne, ale různé látky mají různé účinky. Používejte při tom své vnitřní vedení.

Lynn – Očkování nám škodí. Mohl byste doporučit nějaké energetické léčení, abychom se vyléčili z poškození, které nám způsobilo očkování?

COBRA – Na tu otázku jsem již odpověděl, ale krátce ji ještě jednou zodpovím. Jsou určité detoxikační návody, které mohou tělo efektivně vyčistit od škodlivých účinků vakcinace. Pokud budete hledat, najdete je.

Richard – V srpnu 2015 jste napsal, že “minerální varianta elixíru života byla silnější než bylinná“. Můžete nám říct něco víc o tomto plejádském elixíru? Jsou látky, z nichž je elixír složen, dostupné tady na Zemi?

COBRA – Plejádský elixír není elixírem života. Zmiňoval jsem chemický elixír života, ale plejádský elixír je pouze jakousi každodenní potravou Plejáďanů. Omlazuje jim tělo a dodává jim hodně energie, kterou potřebují pro omlazení a provoz těla. To není totéž.

Richard – Dá se nějak...

COBRA – A samozřejmě je to nabito vysokou vibrační energií.

Lynn – Je léčení Reiki skutečně funkční technikou?

COBRA – Ano, je, ale na planetě jsou teď mnohem pokročilejší a účinnější léčebné postupy.

Lynn – Je Reiki nástrojem světelných sil?

COBRA – Ano, v zásadě ano.

Richard – Můžete jmenovat některé další léčebné techniky, které jsou účinnější?

COBRA – Nemohu. Znám je, ale bylo mi řečeno, aby jejich názvy nezveřejňoval. Lidé si to musí vyhledat sami.

Richard – Jak brzy po Události budou lékařské technologie či léčebné komory dostupné široké veřejnosti?

COBRA – Tak rychle, jak budou lidi schopni ty změny přijmout a tak rychle, jak si je budou schopni mezi sebou rozšířit. Myslím, že léčebné komory budou připraveny možná půl roku, možná rok, možná rok a půl a dalších pár let po Události.

Lynn – Můžeme během Události nebo po ní očekávat nějaká spontánní léčení?

COBRA – Ano, k takovým případům dojde - během Události i po ní.

Lynn – Jsou v DNA také zakódované instrukce pro fungování energetických těl, jako je éterické tělo, astrální a mentální tělo?

COBRA – Ano, zejména ta část DNA, kterou někteří lidé mylně nazývají „odpadní“ DNA. Ta má v sobě tyto funkce.

Richard – Byl Terrence McKenna, který zemřel v r. 1980, agentem zvláštních psychologických operací, který odváděl lidi od exopolitiky a mimozemšťanů?

COBRA –– Ne.

Lynn – Jakou roli mají hrát tito 4 lidé v osvobození planety: Neil Keenan, Drake, generál Dunsford a Thomas Williams.

COBRA – Nemohu komentovat práci jiných lidí. Někteří z těch čtyřech přinášejí či v minulosti přinesli informační prvky, důležité pro osvobození planety. Ale nemohu to komentovat individuálně. Řekl bych, že někteří lidé z této skupiny přispěli docela významně k osvobození planety.

Richard – Před několika měsíci jste v rozhovoru řekl, že Paul McCartney nebyl nahrazen klonem. A co Bob Dylan, o kterém se říká, že ho v průběhu několika desetiletí zosobňovalo několik lidí.

COBRA – Ty zvěsti o klonování celebrit se většinou nezakládají na pravdě.

Lynn – Tento dotaz se týká pythagorejských iluminátů. Co o nich víte – o tajné společnosti, která pracuje pro světlo, proti starému světovému pořádku?

COBRA –– Je to citlivé téma. Existují dvě skupiny, které prohlašují, že se tak jmenují - jedna z nich je docela pozitivní a druhá není až tak pozitivní. Kdysi, cca před 2000 lety došlo mezi těmi skupinami k rozkolu a pozitivnější frakce pracuje pro světlo. A členové této skupiny v posledních několika stech letech inspirovali jisté lidi na určitých postech v západní společnosti a spustili určité pozitivní změny. Ta skupina je zatím ještě dost utajena. Moc se neukazují ve světlech ramp a potichu pracují s určitými pozitivními templářskými skupinami a dalšími pozitivními skupinami, které říkají, že mají znalosti všech gnostických tradic.

Lynn – Založil tu společnost Pythagoras?

COBRA – Původně ano. A jak jsem řekl, po jeho smrti došlo k rozdělení.

Lynn – Skutečně koordinovali tři pozitivní revoluce: americkou, francouzskou a ruskou?

COBRA – Opět se jedná o delikátní situaci, protože k těm revolucím přispělo mnoho faktorů. Byli za americkou revolucí, do jisté míry za francouzskou revolucí a jistě nebyli za ruskou revolucí.

Lynn – Všechny tři nakonec selhaly kvůli infiltraci Kabaly, že?

COBRA – To vůbec není pravda. Americká revoluce, tedy americká nezávislost byla zpočátku velkým úspěchem. Francouzská revoluce byla částečně úspěšná, když vyhnala jezuity, ale opět se do té situace infiltrovali Archoni a zneužili to, zatímco ruská revoluce, tedy říjnová revoluce v Rusku v r. 1917, tu stvořili jezuité, aby zajistili pád romanovské dynastie a zavedli v Rusku komunistický kult programování mas.

Lynn – Pokračuje to tím, že si (pythagorejští ilumináti?? - pozn. překl.) říkají Hyperborejci, to znamená, že je na planetě nikdo nenajde. Co znamená Hyperborejec?

COBRA – Je to symbolické připomenutí staré hyperborejské rasy. Byla to mýtická rasa, která existovala na éterické úrovni ještě před Lemurií a Atlantidou.

Lynn – Ten pisatel konstatuje, že ta skupina označuje na svých oficiálních webových stránkách Alexandra Romanova jako šarlatána. Máte ohledně té skupiny nějaký komentář?

COBRA – Je mnoho lidí, kteří prohlašují, že někým jsou a možná jsou a možná nejsou. Nepůjdu do větší hloubky.

Richard – Starý sumerský text říká, že bůh Anu měl 2 syny a jeden z nich byl Enki. Můžete nám o něm a o jeho vztahu k Zemi říct něco víc, a co teď dělá?

COBRA – Řeknu to takto: velká část té mytologie byla překroucena do takové míry, že to již nemá žádný vztah k tomu, co se tehdy vlastně stalo. Bylo v tom mnoho překrucování a programování.

Richard – Myslíte, že v té době byli Sumeřané navštěvováni Archony a dostávali od nich falešné informace, anebo dostali návod, jak vytvořit tu civilizaci?

COBRA – Ta civilizace byla směsicí .. bylo tam hodně zasahování ze strany mimozemšťanů - jak pozitivních, tak i negativních ras. Byl to tavící kotel, zrovna jako jsou teď USA. Byla to podobná situace a bylo do toho zapojeno mnoho zájmových skupin a proto lidé - vlastně nikdo neměl jasný obrázek toho, co se tehdy vlastně dělo.

Lynn – Kdo jsou 7 rodin Kmene Světla, a můžete k nim něco říct?

COBRA – K tomu nemohu nic říct. Je to v zásadě myšlenka někoho, kdo... lidé mají různé nápady a představy a já tuto specifickou představu neznám, ani o čem ten člověk mluví.

Richard – Můžete něco říct o Michaelovi z Nebadonu? Je inkarnován tady na Zemi? A co je jeho posláním?

COBRA – Nejspíše to pochází z knihy Urantia a to již nebudu komentovat.

Lynn – Co můžete říct k proroctvím Hopiů, zejména k těm, která mluví o 4 lidech Země: červených, žlutých, černých a bílých?

COBRA – Některá proroctví Hopiů mluví o Události a jedna část rasy kmene Hopiů odešla před dávnou dobou do podzemí a připojila se k agartské síti. Další skupina se vynořila z podzemí a tak vznikl národ Hopiů. Pokud zajdete dostatečně daleko do historie národa Hopi, oni pocházejí ze Síria a z Plejád. Jejich proroctví hodně mluví o této době. Mluví o 4 hlavních rasách na povrchu planety a o jejich úloze v nadcházejících změnách a při Události.

Lynn – Dostávají Hopiové ty informace od Zdroje, když vydávají ta proroctví?

COBRA – Ta proroctví byla vydána, tedy většina z nich, před hodně dlouhou dobou a hodně jich pocházelo z jejich kolektivní paměti, z jejich rodových linií, protože, jak jsem již řekl, oni pocházejí z hvězdných systémů Plejád a Síria a mají s těmi hvězdnými soustavami silné duchovní spojení a rozumí tomu, co se děje.

Lynn – Takže to jsou ty mimozemské skupiny, s nimiž jsou konkrétně ve spojení…

COBRA – Ano, mimo jiné.

Richard – Můžete něco říct o přístrojích na nulovou energii, které sestrojili Thomas E. Bearden a John Bedini, nebo o něčem jiném, co víte o nulové energii? Jak dlouho bude trvat, než to uvidíme?

COBRA – Ano, sestrojili nějaké přístroje. Ale ještě jsem neviděl fungující přístroj, který by mohl být předán k masové výrobě. Mnoho lidi pronáší mnoho různých prohlášení a mnoho slibů, ale já jsem se zatím nesetkal s funkčním prototypem, který by v této chvíli mohl být dán do sériové výroby.

Lynn – Mám dotaz ohledně celomagnetického motoru Perendev. Myslím, že jsme se toho minule dotkli - aut a jejich předělání na jiný pohon. Znáte ten magnetický motor Perendev?

COBRA – Slyšel jsem o tom.

Lynn – Víte o tom něco, nebo je to ve vývoji, nebo tak?

COBRA – Jak jsem slyšel, je to stále ve vývoji.

Lynn – Prepare For Change bylo vyzváno, aby pomohlo financovat humanitární projekty ve světě. Proto zveme pracovníky světla, kteří mají humanitární projekty, aby nám sdělili obsah těch projektů na naše stránky: http://prepareforchange.net/project-description-form/

Instrukce: http://prepareforchange.net/programs/humanitarian-projects-funding-program/

Ohledně prezentace hotových projektů mailujte: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Richard –Švýcarsko nedávno v hlasování odmítlo základní zaručený příjem. Dříve jste řekl, že po Události bude zaručen základní příjem pro všechny. Víte o Švýcarech anebo jiných zemích, které se snaží zavést zaručený příjem a bylo švýcarské hlasování zfalšováno?

COBRA – Nebylo přímo zfalšováno, ale za pomoci švýcarských mass-médií došlo k velké manipulaci, aby lidi přesvědčili hlasovat „Ne“.

Lynn – Co je pro nás nejrychlejší cesta k přechodu k ekonomii založené na zdrojích (Resource Based Economy) ?

COBRA – Událost.

Lynn – Jaké jsou klíčové prvky, aby se to urychlilo?

COBRA – Na ten dotaz jsem již mnohokrát odpověděl a velmi to souvisí s Událostí. Před Událostí, uvnitř starého systému, není možná ekonomie založena na zdrojích. To není kompatibilní.

Lynn – Ale nesnaží se o to BRICS – použít zdroje zemí jako podklad pro jejich měny?

COBRA – Nemyslím, že se o to snaží. Řekl bych, že to dělají a že se aktivně připravují na Událost.

Richard – Myslíte, že podepisování peticí je účinné, abychom naše vůdce přesvědčili k provedení pozitivních změn? Anebo jsou petice spíše užitečné tím, že změní okolní energie, změní energii kolem tématu a vynesou to téma do vědomí veřejnosti?

COBRA – Přinášejí témata do vědomí veřejnosti a když to veřejnost dostatečně pochopí, pak se změna stane.

Lynn – Má čínský tektit nějaký vyšší účel?

COBRA – Čínské tektity patří do velké skupiny tektitů, které spadly na tuto planetu před necelým milionem let a jsou spojeny s hvězdnou bránou Orionu a transformují do Jednoty.

Lynn – Mají vibrace, které nám pomáhají?

COBRA – Může vám to pomoct, pokud jste připraveni čelit svým vlastním vnitřním strachům a stínům a proměnit je.

Richard – Jsou v Číně nějaké energetické vortexy a můžete nám o nich něco říct?

COBRA – V Číně je mnoho vortexů, ale v této chvíli ještě jejich místa neuvedu.

Lynn – Můžete nám něco říct o původu Japonců? Nesou si s sebou něco z domovské planety?

COBRA – Určité procento obyvatel Japonska má, jak by to řekl… výraznou mimozemskou DNA a japonští císaři věří, že pocházejí z jiných hvězd. Vůdci mnoha zemí a mnozí lidé v mnoha zemích mají tu mimozemskou DNA. O něco méně než 1% lidské populace vlastně nejsou lidé. Pocházejí z jiných hvězdných soustav.

Richard – Tady někdo říká, že je z Egypta. Kdo teď vládne v Egyptě?

COBRA – Je to jako všude. Existuje pozitivní skupina a negativní skupina a ta pozitivní získala v posledních několika letech po egyptské revoluci v  Egyptě hodně moci. A ty nejnegativnější prvky byly z Egypta před několika lety odstraněny.

Richard – Slyšel jsem fámy, že současný prezident byl zabit a že to vláda tají. Je to pravda?

COBRA – Ty fámy nemohu potvrdit.

Lynn – Zde je dotaz od někoho, kdo říká: „Všiml jsem si nějaké nové typy mraků; nadýchané bílé jednoduché mraky na obzoru, na jinak čistém modrém nebi. Jsou to andělské bytosti anebo opravdu oblaka?

COBRA – Jsou to oblaka, ale odráží se v tom současné čištění vyšších úrovní a když se vyčistí plazmická úroveň, tak mraky vlastně také odrážejí změny v plazmickém poli a mají mnohem jemnější a hezčí tvary. Ano, v tomto ohledu došlo ke změně.

Richard –Co se stane s okupovanými zeměmi v době Události ?

COBRA – Celá planeta je okupovanou zemí a vše se změní.

Lynn – Takže ve všech zemích, kde jsou snahy o svržení frakcí, které patří k druhé straně, se to vyřeší a lidé se s tím vyrovnají?

COBRA –– Ano, vyřeší se to.

Lynn – Co znamená P-L-U-M, to slovo je zmiňováno ve zprávě o konferenci z Taiwanu.

COBRA – Je to jistá pozitivní skupina, která má v procesu osvobození planety určitou roli. Existuje mnoho pozitivních skupin, které nebyly nikde zmíněny a nikdo kromě lidi z pozadí o jejich existenci neví a toto je jedna z takových skupin.

Richard – Je nám známo, že s Rotschildy probíhají jednání o kapitulaci. Dělá někdo něco podobného s jezuity a s rodinami Černé šlechty?

COBRA – V této chvíli se vlastně nejedná. Oni manipulují a proto bych to teď nenazval jednáním. Ještě ve svém procesu kapitulace nejsou příliš daleko.

Lynn – Stane se s člověkem, který spáchal sebevraždu, po smrti něco zvláštního?

COBRA – Celkové okolnosti jsou stejné, ale je tam odlišná psychologická mechanika a to hodně záleží na tom, jak ta osoba nahlíží na svůj čin. Pokud je tam hodně sebeodsuzování, samozřejmě že ten proces pak není snadný, ale pokud to ten člověk pochopil a rozhodl se ze své svobodné vůle, má pak docela snadnou cestu k vyšším úrovním - pokud tam nejsou jistá napojení na jiné síly anebo pokud tam není příliš zasahování ze strany Archonů. Tam venku zatím ještě není zcela bezpečno.

Richard – Jak budou v budoucnu používány jazyky? Je na Zemi nějaký jazyk, který je teď důležitější anebo který bude důležitější v blízké budoucnosti?

COBRA – Po Události dojde u jazyků k nějakým změnám. Zpočátku to bude pomalé, ale zejména po prvním kontaktu (s mimozemskými civilizacemi - pozn. překl.) začnou lidé víc rozumět galaktickému náhledu na věci a také začne být používána telepatie a v té oblasti dojde k mnoha změnám.

Lynn – Ještě pár otázek. Jedna se týká článku Benjamina Fulforda, kde se veřejně zmiňuje existence zednářské organizace zvané “Hung” či čínské zednářství nebo asijské svobodné zednářství. On říká, že se ta tajná organizace sama odhaluje a momentálně provádí nábor členů v Japonsku a také jinde. Nevíte, zda je to pravda?

COBRA – Ano, jistě, je to pravda a lidé, kteří by se chtěli k nim připojit anebo k nějaké specifické organizaci, mohou najít on line jejich webové stránky. Mají zástupce všude na planetě, také v asijských komunitách na Západě, v Čínské čtvrti v New Yorku, v San Franciscu, na dalších místech mají své budovy, své webové stránky a pokud se k nim chce někdo připojit, samozřejmě může.

Richard – Jaký je vztah - pokud vůbec je, mezi Závojem, který sahá přibližně 8.6 míle nad povrch Země a mezi plazmickou chobotnicí?

COBRA – Plazmická chobotnice se rozprostírá po celé sluneční soustavě a závoj, ta nejniternější část závoje, nepřesahuje 8.6 míle a je to část, v níž je největší koncentrace plazmických technologií, skalárních technologií a mnoha dalších, které nesahají tak daleko.

Lynn – Kdo je Baalal, Baal a Moloch. Tento tazatel říká, že četl, že Baal je vlastně totožný s tou druhou bytostí(?). Jsou to Archoni nebo jejich přisluhovači?

COBRA – Jsou to Archoni a někteří z nich byli v určitém období historie lidstva docela vlivní a lidé na ně pohlíželi jako na bohy a klaněli se jim a obětovali jim zvířata a lidi, aby zklidnili jejich hněv.

Lynn – OK. Tady můžeme skončit. S otázkami budeme pokračovat příště a také s dotazy našich čtenářů a posluchačů, které se urodí během měsíce.

COBRA – Výborně.

Lynn – Moc děkuji, že jste přišel a strávil s námi hodinu a děkuji za všechny dobré informace, které jste nám přinesl.

COBRA – Rádo se stalo …

Richard – Moc děkujeme.

COBRA – Děkuji.

Lynn – Závěrem bych chtěla poděkovat celému týmu, díky kterému se tento rozhovor uskutečnil:

  • Cobrovi, že byl naším milým hostem. Jeho stránky: http://2012portal.blogspot.com

  • Richardovi - mému partnerovi při vedení rozhovoru

  • DOVovi za naši úvodní melodii Hlasy světa

  • Danelle za její odbornost v přepisu do textové podoby

  • Megan a Deboře za organizační pomoc

  • Aaronovi za ozvučení

  • Untwinovi za úpravu a editaci

  • Eduardovi a Daneovi za scénou a

  • a všem našim úžasným posluchačům!


A vždy pamatujte, že my všichni jsme hlasy světa

Hudba: Hlasy světa

Zdroj: http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/09/interview-s-cobrou-z-2582016-lynn.html

 

Vyhledávání