Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Kryon - Završenie kruhu
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 02 Listopad 2016 10:18

Tento živý channeling bol prijatý v Jacksonville, Florida, 21. února 2016

Pozdravujem drahí, ja som Kryon z magnetickej služby. Channeling nie je vždy rovnaký. Pre môjho partnera to nie je vždy rovnaké. Posolstvá sú niekedy šité na mieru pre tých, o tu sedia. Dohoda s mojím partnerom je, že sa budú nahrávať všetky posolstvá zo všetkých stretnutí. Celý čas. Niekedy sú také osobné, že zastavíme ten proces. Ako inžinierovi sa mu môže zdať záhadné, prečo to nefunguje. Ale formálne pokračuje v nahrávaní, aj tak. Niektorí môžu počúvať toto posolstvo, ktoré dávame na záver tohto dňa a nebudú cítiť to, čo budete cítiť Vy na stoličkách, pretože tu neboli. Niektorí z Vás sú vedomí, pretože môžete vidieť pole môjho partnera, keď stojí a prednáša a ja som s ním.

Tej predstavy, že si sadne na stoličku a vtedy "zapne Kryona" sa zbavil už pred rokmi. On so mnou žije. A ja žijem s ním. Je to sobáš. Je to sústredenie. Je to dohoda, že keď hovorí hocikde, môžem do toho vstúpiť a môžem dať nasmerovanie. Niektorí to budú počuť, iní zas nie. Niektorí si všimnú rozdiel, pretože keď do toho vstúpim, zmení sa jeho aura. Pole okolo neho, ktoré nazývate aurou - ktoré je viac ako to, čo si myslíte o aurách, sa okamžite preformátuje. Tam a späť. Niektorí z Vás sú vnímaví a môžete to vidieť a potvrdiť. On channeloval celý deň. (Smiech)

Viem, kto je tu. Tí, ktorí toto môžu počúvať a nie sú tu, nemusia rozumieť tým niekoľkým veciam, ktoré povieme a urobíme. Channelingy niekedy obsahujú hlboké informácie, ktoré sú nové z histórie; procesy, ktoré práve prichádzajú; budúcnosť a predpovede; a niektoré také nie sú. Niektoré sú len o nás, ako tu spolu sedíme a o vzájomnej láske medzi nami. Zaoberáme sa tým, čo sa tu v miestnosti deje a tí, čo budú počúvať neskôr, sú ako mušky na stene. Toto je jeden z takých channelingov. Tí, ktorí počúvate, chcem aby ste si boli vedomí toho, že len počúvate to, čo sa deje v miestnosti plnej pracovníkov svetla. Pretože toto je pre nich. Pre Vás, co tu sedíte. Práve teraz. Nie pre ostatných. Je tu vietor, ktorý prúdi cez túto miestnosť. Má duchovné poslanie a dotýka sa všetkých, ktorí ho chcú cítiť. Nikdy predtým sme tieto slová nevyslovili. Niekedy je tu synchronicita toho, že sa stretnú pracovníci svetla a staré duše perfektným spôsobom, aby boli dosiahnuté veci. Existuje dôvod, prečo ste sa tu dnes stretli; dôvod, prečo je tu dnes kamarátstvo a pritom jeden druhého nepoznáte. Nie naozaj. Ale ani nemusíte.

Všetci máte to, čo je vo Vás – to, čo je Božská podstata. Máte Boha vo svojom vnútri. Mám tu práve teraz pre niektorých z Vás pozvanie. Je ťažké to vôbec pomenovať. Ľudia chcú názvy. Pýtajú sa "O čom je tento channeling? Daj tomu meno, budeme sa cítiť lepšie." (Smiech) "Daj tomu nejaké slová, nejaký lineárny základ, tým že to pomenuješ." Oni to môžu potom zaradiť do nejakej zázra

nej logickej kartotéky. A tak to bude v poriadku. (Smiech) Ale čo ak poviem, že toto je bez názvu? Nebude sa Vám to páčiť. Tak to nejako pomenujem - „Zavŕšenie kruhu

Počúvajte ma. To, čo je ľudské, je často veľmi lineárne. Všetko, čím môžete byť, je to čo poznáte a o už bolo. Je pre Vás veľmi ťažké vystúpiť z niečoho a vstúpiť do niečoho iného, keď to nepoznáte. Mohli by sme všetkým tu prítomným povedať, že sa potrebujete posunúť do oblasti reality, ktorá je odlišná od vašej.Kde nemôžete vidieť pôdu pod nohami, ale musíte veriť, že tam je. Alebo, že sa budete cítiť väčší ako ste, aj keď sa vaše fyzično nezmenilo. Alebo, že budete na dvoch miestach zároveň, tak si na to začnite zvykať. Mnohí z Vás by potom povedali "Nemyslím, že to dnes skúsim." Bola by v tom zmätenosť, možno závraty, bolo by to aj ono. Fyzicky Vám to nevyhovuje. Neviním Vás, bojíte sa takýchto zmien. Ak veci pre Vás fungujú, načo by ste ich menili? Máte tendenciu rozmýšľať týmto spôsobom. Je to pochopiteľné. Úplne. Ale keďže rozmýšľate takto, zostávate v priamke. Žijete v priamke. Vzťahy, ktoré máte, všetky až na jeden, dva; sú v priamke.

Počujte, nie ste si ani len vedomí linearity tej priamky. Začína sa to skoro, pri vašich rodičoch. Komunikácia prebieha v priamke - od vašej mamy, od vášho otca, ku Vám a späť. Z A do B, z B do A. Z A do B, z B do A. Povedia Vám, aby ste niečo urobili a Vy to urobíte. Vykonávanie činností je priamočiare. Inštrukcie sa dávajú lineárne, v priamke. Rastiete a vzťahy, ktoré máte s ostatnými sú od jedného k druhému. Od jednej individuality k druhej. Jedna priamka k druhej. Priamka tu, priamka tam. Nie ste si vedomí toho, aké je to neprirodzené. Keď pozriete na vesmír, čo vidíte? Kruhy. (Smiech) Špirály. Drahí, jediné priamky, ktoré vo vesmíre vidíte sú tie, ktoré ste si nakreslili medzi konšteláciami. Nie je to prirodzené.

Keď pozriete ako fungujú chemické procesy v ľudskom tele, uvidíte uzavretý systém v kruhu. Je tam veľmi málo ozajstných priamiek, ak vôbec. Je to fyzika, je to v 3D a predsa je to zostavené v kruhu. Samotná životodárna tekutina - krv, koluje v kruhu. A potom ste tu Vy - A do B, B do A. Stávate sa duchovnými a nezáleží na tom aká je doktrína, nezáleží na tom, čomu veríte, je tu Boh a potom ste tu Vy. Boh je vždy obrovský, ohromný a krásny a ste tu Vy, malikí. Dokonca aj keby ste načrtli svoj vzťah k Bohu nesmelo, bude to priamka k Všemohúcemu. Niekedy ste na kolenách alebo ležíte tvárou dole, na priamke k Bohu. Boh je veľký a Vy nie ste. Keď potrebujete pomoc vravíte "Pomôž mi Bože!" Hovoríte k Bohu, Boh hovorí k Vám - v priamke. Nie ste si kruhu ani len vedomí. Kvôli pomoci vyhľadávate tých, čo sú duchovní a je to to isté. Všetko-čo-je a je pre Vás vzťahom, či už je to profesionálny alebo duchovný vzťah, má tendenciu fungovať v priamke. Všetky, až na jeden!

Ak začnete mať vo svojom živote lásku, bude to kúzlo. Či už je to láska medzi dvoma ľudmi, láska k dieťaťu, alebo zvieraťu; keď máte lásku, otvoríte tak kruh. A zrazu je všetko iné. Ich láska je emócia, ale ešte aj niečo viac. Keďže je to základná energia vo vesmíre, je posilnená, pretože je stvorená. Neprichádza z rozumu, dokonca ani zo srdca. Prichádza z trilógie mozog+srdce+šišinka. Inatte (Vrodená múdrosť tela) je v tom zapojená. Aj každá bunka v tele je zapojená, je to skúsenosť celého tela. Viete to. Keď sa zamilujete, ovplyvňuje to vašu chémiu. Kruh je kompletný. Keď milujete dieťa alebo zviera, oni Vás milujú tiež, objímu Vás a Vy sa cítite takí úplní! Úplnosť, ktorú cítite, to je relaxácia v náručí lásky. Je to kruh. Pretože sa vracia spôsobom, o ktorom by ste mohli dokonca povedať, že je mimo realitu. Môžete dokonca povedať, že je to multidimenzionálne. Môžete povedať, že je to kvantový pocit. Vracia sa naspäť k Vám. Kruh je úplný. Stále prúdi a silnie. A potom milujete ešte viac.

Niektorí z Vás sú zamilovaní do tejto planéty! Volajú Vás objímači stromov. Keď objímate strom, kruh je úplný. Cítite prírodu ako Vás objíma naspäť, odpovedá Vám jazykom, o ktorom ani neviete. TO je multidimenzionálne! Keď Gaia môže hovoriť k ľudskej bytosti spôsobom, že človek povie "Môžem žiť v lese, a jesť a byť šťastný/á, osamote. Pretože mám lásku tejto planéty! A cítim zvieratá a stromy, cítim vtákov a oblohu, všetko ako celok. A zamiloval som sa do toho." To je kruh!

Keď pozriete na svetové strany, je to kruh. Strelky na kompase - kruh. Keď pozriete na to, čo nazývate Zverokruh, je to kruh. A tak ďalej, a tak ďalej.. Keď sa pozriete na komponovanie hudby, je tam kruh pätiek, deviatok - akokoľvek to nazvete, je to vždy kruh. Každý muzikant toto vie. Všade okolo Vás sú kruhy. Napriek tomu vzťah, ktorý máte s Bohom je stále v priamke. Myslíte, že ste zaseknutí. Prídete sem a pýtate sa "Ako môžem urobiť toto? Ako môžem urobiť tamto?" Niektorí z Vás dokonca idú tak ďaleko, že povedia "Pomôž mi Bože, pomôž mi Kryon." A čo tým hovoríte je "Som tu, som bezmocný. Prosím urobte pre mňa niečo." Ó, aké lineárne. Tí, ktorí ste tu prítomní, chcem Vám niečo povedať. Každý jeden z Vás, ktorí ste práve teraz aj keď len okrajovo úzkostní, alebo dychtiví, alebo sa cítite zaseknutí; nespojili ste ešte kruh vo svojom vnútri. Tento kruh je spojením s Tvorivým Zdrojom. A je to kruh lásky. Bunky sa prebudia, keď bude úplný. Začnete tento kruh vidieť nelineárne, ako všetko ostatné v tomto vesmíre, čo spolupracuje ako celok. Keď začnete spájať kruh, porozumiete tomu, že Boh je vo Vás aj mimo Vás. Lineárne ľudské bytosti si myslia, že sú oddelené a mimo Tvorivého Zdroja. Tak Vás to učili. Keď idete k lekárovi, ste od neho oddelení a mimo neho. Lekár Vám povie to a ono - je to lineárne. Beriete lieky - to je lineárne. Vy ste tu, liek je tam. Pomôže Vám, ak budete mať šťastie. Toto nie je kruh. Láska je kruh. Čím viac jej dáte, tým viac sa jej vráti. Čím väčšou sa stáva, o to viac je uspokojivejšia. O to viac sa môžte dotknúť svojho srdca a povedať "Toto je najkrajšia vec, akú som kedy zažil!" Či už ste v lese, alebo s ďalším človekom, či so svojím dieťaťom a cítite lásku, je to iné ako byť lineárnymi.

A to je to, čo tu máte. Potenciály sú obrovské. Sú tu čitatelia energií, ktorí ešte nevedia, že sú čitateľmi energií. Sú tu takí, čo sú úplne a celkovo uzdravení a ešte nevedia, že sú uzdravení. Pretože kruh ešte nie je úplný. Ste pripravení? Je tu vietor, ktorý prúdi cez túto miestnosť. Má duchovné poslanie a poslanie uzdravovať. Je pripravený sa Vás dotknúť a dať Vám pocítiť väčšiu úplnosť v kruhu. Niektorí z Vás tomu rozumejú, iní nie. "Kryon, čo musíme urobiť?" Chcem, aby ste sa uvoľnili. A metaforicky pochopili, že ak sa potom zamilujete do toho, čo je vo vašom vnútri a pripojíte to na Tvorivý Zdroj, prestanete byť lineárnymi. Kruh sa začne spájať medzi tým, čo je tvorenie, tým, čo je uzdravenie, tým, čo ste Vy, tým, čo je láska a vaše telo sa začne uzdravovať. Rovnováha sa začne vracať. Účel vášho života začne byť známy. Veci, ktoré sa Vám stali nedávno a zdevastovali Vás, začnú dávať zmysel a budete sa radovať, že sa stali. Pretože uvidíte širší obraz toho, kým ste. Je tu vietor, ktorý prúdi týmto miestom a je pripravený umiestniť do kruhu hocikoho, kto ho chce spojiť. Hovorím metaforicky, metafyzicky, ezotericky, hovorím v konceptoch, je tu tretí jazyk. Je tu vietor, ktorý prúdi týmto miestom a chcem aby ste sa zastavili a cítili ho. Teraz. Pretože je tu pre Vás, tých čo sedíte na stoličkách. Máte odvahu ho pocítiť? Fyzicky..možno ho ucítite. Ale nie je fyzický. Keď láska prechádza bunkovou štruktúrou a utvára kruh, začína sa život. Duchovný život môže práve teraz začať pre niektorých, ktorí kvôli tomu prišli na toto miesto. Takéto niečo sme nikdy nerobili. Vôbec.

Tí, ktorí počúvate alebo pozeráte v budúcnosti si začínate uvedomovať, že toto je veľmi špeciálny channeling. Teraz chcem byť ozaj kvantový s poslucháčom, ktorý tu nie je. Chcem aby ste si spravili chvíľu a poslali intuitívnu energiu tím, čo tu sedia v miestnosti. Môžete povedať "Na to je trochu neskoro Kryon. Pretože tí, čo počúvajú sú v inom, neskoršom čase. Toto je teraz, tamto je potom." A ja vravím "Ó, aké lineárne!" Nie ste v kruhu, všakže? Pochopte, že kruh je bezčasový. Pomáhate si navzájom, aj z minulých životov. Je to celé väčšie ako si myslíte. Proces je viac komplexný a napriek tomu jednoduchý. Pretože láska sa o seba postará. Povedali sme to už skôr. Nepotrebujete poznať postupy, aby ste ich mohli oceniť, cítiť ich a použiť ich. Taká je láska. Esencia vášho uzdravenia - to kvôli čomu ste prišli, čo je situačné, emócie, o ktoré žiadate, všetky veci, s ktorými prichádzate sa začnú riešiť, keď spojíte kruh.

Toto je to posolstvo. Spojenie kruhu nie je lineárna záležitosť. Nie je to dokonca ani niečo, čo by ste mohli bežne urobiť. Toto je iné. Sú tu takí, ktorí pomôžu mnohým ľuďom, ak spoja kruh. Pre toto sú tu staré duše. Je tu vietor, ktorý prúdi týmto miestom, ešte niekoľko chvíľ. Chcem, aby ste ho uchopili. Vezmite ho, aplikujte na seba a uzrite kruh vo vašom vnútri. Urobte ho zlatý, urobte ho fialový, urobte ho strieborný. Urobte ho drahým kameňom. Urobte z neho metaforicky čokoľvek, čo potrebujete, aby to bolo čisté. Nech to žiari, nech sa to ligoce. Vložte to do svojho vnútra a držte to tam. A nikdy sa už nepustite toho kruhu. To je spojenie so Stvoriteľom, ktoré bolo vždy vo Vás. Vždy. Dnes je to trochu odlišné, však? Uvidíme, či to tento záznam zvládne, alebo nie. V závislosti od určitých atribútov, o ktorých neviete.

Ja som Kryon z magnetickej služby. Hovorím Vám o Bohu vo vašom vnútri, o novej energii pre planétu, o vašom pôvode a budúcnosti. Majte pokoj v týchto veciach, pretože sú nádherné.

A tak to je.

Kryon

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ MP3 – Completing the Circle , 24:38 min.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do slovenštiny přeložila Elena Š. (www.kryon.webnode.cz). Tuto slovenskou verzi, je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Kryonovy knihy

O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Lee Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE a také ZDE.

 

Vyhledávání