Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 27. listopadu 2016
Poselství od Montyho - Montague Keen a Veronika Keen – 27. listopadu 2016
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 29 Listopad 2016 23:50

Kabala si hraje s myslí lidí. Těší je, když vidí, jak se do sebe pouštíte. Takhle vás vždy ovládali...funguje to! Použijte svou inteligenci: kdo vlastní všechna MÉDIA? Jak můžete pokaždé uvěřit jejich lžím? Vezmou jednu větu a stačí, když jenom změní slovo a úplně to změní význam. Ale vy všichni, jako ovce, přijímáte lži Kabaly. Hrají si s vámi. Čím víc stresu, zmatení a nedůvěry vytvoří, tím víc se připoutáte k jejich kontrole. Oni jsou v té oblasti experti. Vy si to pouze začínáte uvědomovat. Sami prověřujte každé tvrzení a pak sami rozhodněte o tom, co vlastně bylo řečeno.

P. Trump není politik. Nemluví jako politik, takže někdy dělá chyby. Je vaší jedinou nadějí, tak za ním stůjte a postarejte se, aby se dověděl, co lidstvo potřebuje, aby se udělalo. Vůle lidí je mocná a s takovou sílou, která za ním stojí, neexistují omezení. Je to vaše velká šance k provedení potřebných změn, aby lidstvo mohlo i nadále žít na Zemi. Nikdy již nevěřte Kabale. Jistě jste se z toho poučili. Vezměte si svou moc zpátky. Uvědomte si změny, které se kolem vás dějí.

Je velká doba odhalení toho, co je Kabala zač. Ano, je to pravda, JSOU TO SATANISTÉ. Má drahá žena se to pokusila odhalit asi před 30 lety v Anglii, ale Kabala tomu zabránila. Teď je to odhalováno po celém světě. Nedovolte, aby se to znovu zametlo pod koberec. Satanisté potřebují pít krev, nejlépe krev nemluvňat, aby mohli na Zemi přežít. Důkazy o tom jsou všude kolem vás. Prosím, nezavírejte před tím oči, protože to musí být odhaleno. Mnozí, kdo se to pokoušeli odhalit, byli zabiti, někteří docela otevřeně, jako varování pro druhé, aby byli zticha. Když vás Kabala nemůže zabít, vytvoří scénku á la Hollywood, že se stal zločin, aby zajistili, že půjdete do vězení. Nikdy nepřipustí, aby byl váš případ souzen, protože nemohou riskovat, aby byl nevinný člověk osvobozen. Všude ve vašem světě jsou zavřeny tisíce takových nevinných lidí, zejména v Americe. Nejhorší je Amerika, není tam žádná spravedlnost. Jen se podívejte na vládu USA, abyste to pochopili. FEMA tábory jsou v USA připraveny, nachystány na zavírání lidí. Ale řekla jejich vláda lidem o těch táborech? Na jejich zřízení byly použity peníze z jejich daní. Je třeba se ptát, protože na tom závisí vaše budoucnost.

Kabala má starosti. Ztrácí kontrolu. Hillary Clintonová byla jejich pasem pro další kontrolu nad lidstvem. Slíbila jim VÁLKY, které Kabala potřebuje k přežití. Ale vy konečně otevíráte oči. Odhalujete, co vidíte a JIM SE TO NELÍBÍ. Ani nevíte, jak bylo hlasování o Brexitu důležité. BREXIT BYL PRVNÍM HŘEBÍKEM DO RAKVE KABALY. Nikdy si nemysleli, že by Angličané byli natolik inteligentní, aby prohlédli jejich hru.

P. TRUMP JE DRUHÝM HŘEBÍKEM DO RAKVE KABALY. Proto p. Nigel Farage p.Trumpovi pomáhal. Farage věděl, jak je důležité, aby byl zvolen p.Trump. Kdo bude třetím hřebíkem? Bude to Polsko? Mnoho zemí v EU se chce osvobodit zpod této zkorumpované kontroly. Kabala vytváří v Evropě obrovský tavící kotel, mix všech ras, aby již neexistovali Angličané, Francouzi, Holanďané, atd., mají v plánu zničit všechny evropské země, včetně JEJICH HISTORIE A VŠECH DŮKAZŮ O STARÝCH EVROPSKÝCH NÁRODECH. O EU vám lhali. P.Nigel Farage jejich plány prohlédl a rozhodl se je odhalit. Jsme mu zavázáni vděčnosti.

Probuzení není nikdy snadné. Není hezké vidět tak velké zlo a zkaženost, kterých jste si předtím nevšimli. Není hezké vidět ty, kterým jste předtím věřili, že jsou to satanističtí zabijáci, jejichž lži jste přijímali jako zdůvodnění válek. Pan „Zbraně hromadného ničení“ je v Anglii opět na válečné stezce. Požaduje v otázce Brexitu další hlasování. Chce ho zmanipulovat, aby udržel Británii v EU. Kdo, proboha, by mohl tomu „muži“ znovu věřit? Pan „Košile ve spodkách“ se odhaluje ve stejné otázce. Nelze mu věřit. Kabala nechce ztratit svou moc. Používají „Nákup hlasů“, aby se pokusili udržet Brity pod kontrolou. Ani jim nelze věřit.

Jsou to výjimečné časy. Je to vaše velká příležitost osvobodit se od ďábelské kontroly Kabaly. Na ty, kdo se pokouší odhalovat zkaženost, je neustále útočeno. Ty útoky jsou každým dnem podlejší. Nicméně, ty útoky ukazují, jak jsou vyplašeni. Stavidla se otevřela a oni se nemají kam schovat. Bitvu o Zemi prohráli. Trend se obrátil ve prospěch lidstva.

Spojte se a získáte svobodu, po které lidské bytosti prahnou. Lidský duch je připraven. Energie stoupá každým dnem, a probouzí víc a víc lidí. Přátelé, vítejte v novém úsvitu.

Veroniko, má drahá, ten útok byl hnusný. Bylo to velmi vážné. Ty útoky ukazují, jak prohrávají a jak se bojí. Jejich snaha zabránit tomu mladému muži vrátit se do Anglie pouze dokazuje, jak se bojí. Tvé rozhodnutí nejít do nemocnice bylo správné. R ti to pomůže překonat. Víš, co ti dělají, drahá. V této těžké době jsme při tobě.

Obklopujeme tě láskou. Tvůj oddaný Monty.

Website: The Montague Keen Foundation, http://Galacticchannelings.com/


Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro http://Galacticchannelings.com a www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

 

Vyhledávání