Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Solara - ÚRYVEK ZE SOLAŘINA SURF REPORTU DUBEN 2017 - Tlačíme to k vrcholu
Solara - ÚRYVEK ZE SOLAŘINA SURF REPORTU DUBEN 2017 - Tlačíme to k vrcholu
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 18 Duben 2017 21:37

Ke konci března jsme buď ukončili projekty, na nichž jsme pracovali anebo jsme je dali stranou. Byl to pocit, jakoby to, na čem jsme pracovali, téměř přes noc zmizelo a na jeho místo okamžitě přišla nova vlna zcela jiných, tvořivých projektů. Teď se nacházíme v procesu posunu na nový převod.

Duben představuje konečný posun k vrcholu, který dosáhneme v květnu. Je to podobné, jako když stoupáme na vysokou horu, jako je Everest. Opouštíme různé základní tábory, rozeseté po úbočí. Útok na vrchol si vyžaduje obrovskou námahu a vyžaduje si naše plné soustředění. Musíme použít staré dovednosti, kterým jsme se naučili v průběhu mnoha životů a osvojit si nové znalosti, o kterých jsme nevěděli, že je v sobě máme.

Zatímco podnikáme poslední výstup na vrchol, musíme se někdy zbavit staré výbavy (prázdných kyslíkových lahví a lahví na vodu), starých způsobů vnímání a chování, které již dosloužily. Kritická část tohoto výstupu na vrchol zahrnuje také to, že se oprostíme od starého lineárního programování duality, protože kdybychom to neudělali, nemohli bychom dýchat zředěný vzduch na vrcholku hory.

Jakmile se vydáme na poslední zteč vrcholu, vše se zrychlí. Přicházejí četné situace, které vyzývají naše pravé mistrovství. Toto může být nejnáročnější část naší cesty, protože pokud se budeme snažit dosáhnout vrcholu tak, že budeme věci dělat postaru, s našimi starými přístupy, nebudeme úspěšní. Každý krok, který uděláme, musí být co nejopravdovější a pakliže to tak budeme dělat, nemůžeme selhat.

Když se dostaneme na vrchol hory, uvidíme mnoho věcí, které jsme předtím neviděli. Nový rozšířený výhled se rozprostírá do mnohem větší dálky, než jsme si mohli představit a naplňuje nás zvýšenou jasností. Tehdy budeme v jádru našich buněk vědět, že již nejsme součástí staré reality a že jsme na Zemi, protože jsme si kdysi dávno vybrali, že opustíme stará paradigmata.

Duben je mimořádně intenzivní měsíc, přinášející nám ZMĚNY, a sice mnoho změn na mnoha úrovních. Je to doba, kdy je třeba opustit stav šoku, zloby anebo smutku z událostí, odehrávajících se v naší dualitě, takže pak můžeme být velmi aktivní. Když neustále reagujeme na všechno zlo, které se ve světě děje, jsme jako korouhvičky, kteří se otáčejí a posouvají ve větru. Ale když ukotvíme naši bytost MIMO dualitu, můžeme světu přinést změny, kterých je velmi zapotřebí.

Aby se manifestovaly změny, které ve svém životě velmi chceme, musíme nejdříve udělat změny v sobě. Pokud chceme na světe nové, více láskyplné a opravdovější energie, pak se MY SAMI musíme stát novější, láskyplnější a opravdovější. Nejdůležitější, co můžeme udělat je, odpoutat se od lineárního naprogramování duality a sami se ukotvit ve třetím bodě MIMO dualitu. Z té pozice pak určitě přijdou změny, které si přejeme!

Když nanovo přenastavíme své reakce a odstřihneme se od lineárního programování duality, bude to teď pro nás klíčové a je životně důležité, abychom to zavedli do praxe, až se pro nás stane novou normou.

Šokující události jsou součástí kolabující duality a bude k nim docházet celý rok, takže bychom se měli připravit a nenechat se jimi vyhodit z rovnováhy. Musíme se cvičit, abychom se nenechali vyvést z rovnováhy pokaždé, když se stane něco hrozného.

Není to o tom, že bychom si neměli všímat, co nás rozhodilo. Nebudeme předstírat, že se to nestalo. Nebudeme reagovat na lineární úrovni typu „My a Oni“, což patří k dualitě. Nedopustíme, aby nás to oslabilo anebo srazilo. Nepůjdeme do strachů. Nesesypeme se žalem. Neutečeme a neschováme se. Nezůstaneme ochromeni. Nezaútočíme. Nebudeme hledat rozptýlení. Nebudeme pořizovat nekonečná selfíčka, abychom sami sebe ujistili, že máme nějakou cenu.

To, co budeme dělat, bude, že rozšíříme svou lásku a opravdovost do třetího bodu a budeme všechno objímat z této nové pozice opravdové síly. Takhle můžete zvládnout dualitu, z pozice třírozměrnosti! A to je v této době nejvíce zapotřebí.

Jak postupně zabydlujeme tento nový třetí bod, který se nachází ZA dualitou, obdržíme nový operační systém, sladěný s novou realitou. Když se to stane, budeme si jisti, že jsme byli v osvobozování se od duality úspěšní. Zpočátku to nebude fungovat naplno, protože si to chvíli vyžádá, než se s tím seznámíme.

V průběhu doby se sami více naladíme na centrální bod matrice Nové reality. Když to uděláme, budou víc viditelné zárodky našich soustředěných kruhů, které budou klíčit před našima očima. Odtud pak budeme posilovat a upevňovat zárodek Nové reality, jak se bude ještě víc rozvíjet a bude se dostávat i do těch nejtemnějších zákoutí a nejvzdálenějších končin celé planety a daleko za ně.

Někdy můžeme pociťovat velkou únavu. Děje se toho hodně, na tolika úrovních, takže je pro nás opravdu důležité, abychom si našli chvilku, kdy budeme úplně v klidu a pokoji. Tehdy můžeme pracovat na čistě energetické úrovni, kdy vytváříme věci daleko za hranicí viditelnosti. A i když přesně nevidíme, co děláme, když „tu“ nejsme, protože ony mají tak obrovský rozměr, neznamená to, že by to nemělo význam. Často je to to nejdůležitější, co děláme!

Toto je malý zlomek úplného Solařina reportu na duben 2017. Celý report a jeho týdenní updaty jsou k dispozici po přihlášení za 5 dolarů za měsíc (11 dolarů s updaty) v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na NVISIBLE MERCADO.

Solara

www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Vyhledávání