Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – květen 2017
Kryon - Kryonovy „Marshmallow Messages“ – květen 2017
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 07 Červen 2017 07:27

01. 05. 2017

HLEDÁNÍ

Lidé vždy hledali Boha. Je to jednoduše stesk po domově, který odráží absenci vašeho komunikačního spojení, zatímco procházíte svou lekcí. Je to základní touha na buněčné úrovni a je společná všem lidem.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~

- z Kryonovy Knihy Jedna – Konec času -

08. 05. 2017

SKUTEČNÝ KATALYZÁTOR

Existují drobné části vašeho těla, které čekají na záměr. Čekají na energii zvanou soucit, aby se probudily a vyrostly do buněk, kterým určíte, aby byly. Věda bude hledat chemii, která by je aktivovala, ale skutečným katalyzátorem je záměr (vědomí).

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~

- Z Kryonovy Knihy Devět – Nový začátek -

15. 05. 2017

VYHRÁVÁTE

Vyhráváte bitvu. Pravdu nehledejte ve zprávách, protože ve vás budou vyvolávat strach. Koneckonců, je to jejich práce. Pochopte to a buďte moudří v časech změn.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~

- z Kryonova channelingu „Odhalení temnoty“ –

23. 05. 2017

VTIP

Lidé se budou vždy vnímat jako oddělení od Boha, protože to je součást duality. Vtip je v tom, že to je, jako by se lidé rozhodli, že jejich vlastní myšlenky náleží někomu jinému, protože je nedokáží „vidět“.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~

- z Kryonovy Knihy Deset – Nové uspořádání –

30. 05. 2017

NEJVĚTŠÍ POSUN

Rodino, nacházíte se uprostřed největšího posunu, jaký se kdy v lidstvu odehrál. Začínáte jít směrem, který nakonec na planetě vytvoří nádherný scénář – takový, ve kterém už planeta nikdy nebude válčit. Během toho procesu se budete muset mořit s některými věcmi. Vyžaduje to jednu generaci a možná i déle, aby se to mohlo odehrát.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~

- z Kryonova channelingu „Změna“ –

Zdroj: e-mailové „Monday Marshmallow Messages“ od Kryonova týmu (www.kryon.com)

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Vyhledávání