Aktualitky

42. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Česká republika, Morava

42. mise - Česká republika, Morava (17.5. - 20.5.2018)

 

Předběžný program:

čtvrtek 17.5. – 15-18 h – příjezd na ubyt., 18.30 - 19.30 – večeře, hot. Savary

pátek 18.5. – 10 – Babí lom /u Strážovic u Kyjova/, 14. – Žerotín u Strážnice

sobota 19.5. – 10 – Brdo /u Cetechovic/ - 14. – Červená hora – Ždánice

neděle 20.5. – 10 – Holý kopec /hradiště/ u Buchlovic

 

Všechna tato významná místa nám přinesou sjednocené energie mysli, ega, srdce, intuice a vyrovnání jinu a jangu. Trasa nebude náročná, Evička vybere místo na meditaci tak, aby došli všichni a ti zdatnější mohou jít ještě dál.

Ubytování máme zajištěné v překrásném místě: kemp Nivnická riviera a pokud zaplníme kemp, tak máme další místa v hotelu Savary Nivnice, kam také budeme docházet na snídaně a večeře. Nivnice je poblíž Uher. Brodu. Spojení nejlepší autem nebo vlakem do Uher. Brodu /odtud 5 km/. Vzhledem k tomu, že všude musíme jet autem /místa jsou vzdálená cca 20 km/, je dobré se domluvit na společné cestě autem a napsat mi to.

Vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) prosím pošlete Míně Noskové, demuza@seznam.cz, tel. 777 214 872

Poselství na misi: 42 mise - Česká republika, Morava - 2018 - Poselstvi na misi.mp3

 

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Alita Zaurak ZPRÁVY Z NEBE - Úplněk v červnu 2017
Alita Zaurak ZPRÁVY Z NEBE - Úplněk v červnu 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 09 Červen 2017 17:54

Úplněk Slunce v Blížencích a Luna ve Střelci přináší možnost propojit svou hlubokou potřebu po naplnění vysokých duchovních ideálů s každodenní realitou...Jde o setkání božského a lidského světa - zdánlivě obtížně slučitelných a vzdálených.

Snad proto mohou chvílemi nastávat stavy určité odpoutanosti od běžné reality, momenty, kdy bychom raději chtěli být někým jiným či někde jinde - v cizokrajné, exotické realitě. Rozum však velí naopak držet se při zemi, někdy nás okolnosti či lidé k tomu přímo nutí, jakoby strhávají z nebeských výšin. Musíme otevřít oči a vidět věci tak, jak jsou, řešit aktuální problémy. Čím více oči zavíráme a snažíme se stavu snění uniknout do ideálního světa, tím drsnější mohou být tato probuzení...

Jak spojit zdánlivě neslučitelné?

S pomocí hlubokého dechu a mentálního zklidnění již vystupujeme ze svých lidských omezení, naše vědomí se rozšiřuje a my při tom nemusíme nikam unikat, můžeme se pohybovat ve svém navyklém prostředí, konat potřebné činnosti a při tom být neustále (či zpočátku alespoň chvílemi) ve spojení s tím, co nazýváme různě: Vyšší já, Duše, duchovní svět, andělé... Nemusíme již nikam unikat - vše, co potřebujeme, máme tady a teď. Náš žák – Slunce v Blížencích, klade otázky a náš vnitřní učitel - Luna ve Střelci, nám na ně odpovídá...

Člověk a Bůh se prolínají, setkávají - stačí natáhnout ruce! Ať už fyzicky či v duchu se v kněžském gestu s rukama nad hlavou ve tvaru písmene "V" otevřít nebi a dovolit energii shůry zalít a prostoupit a uzdravit celé naše tělo, prozářit naše myšlenky, pocity, činy. V jakékoliv situaci, kdykoliv během dne, ideálně přímo v okamžiku úplňku: dnes kolem 15.00.

Přátelé, zdravím radostně, užívejme!(-:

zdroj: Facebook, astroložka Alita Zaurak

 

Vyhledávání