Aktualitky

43. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Kyrgyzstán a Tádžikistán

Kyrgyzstán a Tádžikistán

12.09.-27.09.2018

Malebná směs zasněžených hřebenů a vysokohorských luk nejvyšších hor ve střední Asii. Nedotčená příroda s nádhernými vodopády a divoké horské řeky tekoucí do jezer s křišťálově čistými vodami vás ohromí svou krásou.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVENEC 2017 - ZŮSTAT PRAVDIVÍ A OPRAVDOVÍ ZA JAKÝCHKOLI OKOLNOSTÍ!
FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVENEC 2017 - ZŮSTAT PRAVDIVÍ A OPRAVDOVÍ ZA JAKÝCHKOLI OKOLNOSTÍ!
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 25 Červenec 2017 22:40

Vstupujeme do druhé poloviny tohoto divokého, divokého měsíce, kde kolem dokola celé duality odletují připínáčky, které ji drží. To se stane, když Ony šroubky buď dál svazují lidstvo a my ztrácíme více našich svobod nebo se rozhodneme je odšroubovat a uvolnit držení duality. Výsledek záleží na nás...

Červenec přináší zrychlenou změnu, situace plné výzev a ještě víc šokujících událostí s mnoha srážkami a přizpůsobeními. Také nám dává nespočet příležitostí se hodně naučit – jak co dělat, tak co NEdělat.

Červenec a srpen jsou jako pár. Něco velkého se stane v červenci a něco ještě většího se stane v srpnu, co přinese šokující vlny po celé planetě. Konečné pololetí roku bude samé kvantové skoky. Mimo Mapu, jak si opravdu vybíráme realitu, ve které chceme žít. Dualita se bude dál hroutit do sebe a bude se zdát stále vzdálenější a více surrealistická, nereálná, zvláštně poskládaná.

Červenec není měsíc, ve kterém se věci dějí posloupně, logicky a lineárně. Místo toho je napěchovaný vířícími, spirálovitě stočenými energiemi s nákladem nečekaného. Kdybych měla červenec nakreslit, naplnila bych papír nepořádkem nesčetných kruhů všech velikostí a barev. Tyto kruhy by neměly žádný řád; byly by všude, v chaotické hojnosti jeden přes druhý. Okamžitě bychom se divili, „Jak TÍM mám sakra proplout?“

Když se budeme snažit hýbat podle lineárního času, všechno bude chaotické a únavné, ale pokud se spojíme se Zelenými Světly a Rychlou Stezkou Nové Reality, kupodivu nebudeme cítit tolik tlaku a stresu. Když budeme dělat všechno s Láskou a Opravdovostí, sladí nás to s něčím o hodně větším.

Červenec je plný masivních změn s mnoha vrcholy a pády, kapsami plnými zmatku a vzrůstajícího strachu. Kvůli tomu je životně důležité, abychom vstoupili do Bezčasovosti Pravých Světů a postavili se do středu Rozšířeného TADY a TEĎ, což je ZA tou vřavou. Neboť tam budeme nejen v bezpečí, ale je to také místo, kde můžeme nejúčiněji sloužit.

Prolnutí Bezčasových Opravdových Světů s Novou Realitou, které začalo během Aktivace Věže Světla AN v květnu, bylo naprosto nečekané, ale životně důležité. Neboť Bezčasové Opravdové Světy jsou místem, kde sídlíme v našem původním pravém stavu bytí, abychom plně sílili v AN.

Když vstupujeme do Bezčasových Opravdových Světů, Čas se rozpíná do Bez-času. Naše tělo se začíná pohybovat pomaleji a vědoměji. Nalaďujeme se do hluboké svatosti všech věcí. Stáváme se Jedním se vším, co je kolem nás. Nasloucháme. Pozorně sledujeme. Cítíme hluboké cítění klidu. Jsme naplněni láskou a vděčností. Naše myšlenky se přirozeně pohybují k rozsáhlejší nové úrovni. Cítíme se vpleteni do JEDNOHO. Možná se cítíme jako Pravý Král nebo Pravá královna prozkoumávající svou říši se soustředěním na udržení míru a pohody pro všechny, kteří tam žijí. Pravý Král nebo Pravá Královna, kteří pracují v souladu s ostatními Pravými Králi a Pravými Královnami rozesetými po světě.

V červenci děláme a začleňujeme hlavní rozhodnutí, která velmi ovlivní náš budoucí směr. Už se nebojíme tato rozhodnutí udělat, protože jsou dělána z Pravého Vědění Srdce. Protože naše opravdová rozhodnutí jsou prodchnuta silným pocitem správnosti, potřebovali jsme odvahu, abychom se pohnuli kupředubez potřeby mít viditelnou záchrannou síť. Tato pravá rozhodnutí zahájí průlom za průlomem. Ženou nás hlouběji naším Pravým Směrem v Nové Realitě.

Nakonec jsme připraveni přijmout úplnou zodpovědnost za vytvoření života, který opravdu chceme žít, stejně jako mít jasno ohledně života, který nechceme. Potom podnikáme potřebné kroky, aby se to stalo, a přitom dáváme Lásku a Opravdovost do všeho, co děláme.

Solara

www.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Vyhledávání