Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Akce Společné akce VÝZVA - Společná meditace za "Posílení egregoru slovanství a pozitivní vize budoucnosti"
VÝZVA - Společná meditace za "Posílení egregoru slovanství a pozitivní vize budoucnosti" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 24 Září 2017 15:56

Milí přátelé,

jistě jste si všimnuli, že se v poslední době množí ve společnosti a tedy i na internetu zmínky o slovanských kořenech našich národů, o bohaté a dlouhé historii Slovanů – (vždyť dnešek je 3. dnem roku 7.526 Slovanského kalendáře) - , o tom ale také, jak byli Slované postupně v historii umlčováni, jak je snaha určité části světa Slovany si neustále podrobovat. Je to takové pozvolné probouzení ducha národa a naší spjatostí s naší hlubokou historií v historicky významné době přechodu na vyšší typ lidské společnosti, společnosti míru.

My si opravdu potřebujeme na vnitřní úrovni uvědomit naše kořeny a spojitosti, chceme-li se umět bránit agresivitě starého systémureprezentovaného, obecně, západními vládamia jejich politikou. Tou politikou jíž se naši politici více nebo méně podřizují a pokud nic neuděláme, pokračovali by. Postupně v čase by to znamenalo naše vymazávání z dějin, z existence a stále větší podřizování.

Slované mají v současné etapě velkou roli ve vyvažování světla a temnoty v Evropě, potažmo na planetě. My se nesmíme dát pohltit, abychom pak mohli svou silnou, sebeuvědomělou, sebeuctívající světelnou energii vyzařovat do evropského prostoru a pomohli tak občanům západního světa se probrat a osvobodit z pod nadvlády temnoty, jak mnozí říkají Kabaly, iluminátů apod. Ale na názvech nezáleží. Prostě z područí lidí, kteří své vědomí udržují záměrně v temnotě a s touto energií pak vytvářejí násilí, zlo, dobývání, podřizování, manipulace až po vraždy a války atd. To vše ve jménu svého panství, nadvlády nad světem, lidstvem. A pro své bohatství.

A proto jako skvělá příležitost nejen k probouzení ducha slovanství v naší společnosti a uvědomění si svých kořenů, ale rovnou i jako příležitost k posílení Slovanství a Slovanů v tomto složitém dnešním světě zmítaném různorodými proudy energií v rámci celého transformačního procesu, přichází výzva ke společné meditaci za "Posílení egregoru slovanství a pozitivní vize budoucnosti" která zazní přibližně asi v polovině vynikajícího rozhovoru Miroslava Zelenky na internetové TV Cesty k sobě.

"Miroslav Zelenka, Posílení egregoru slovanství a pozitivní vize budoucnosti" - 58 minut

Poslechněte si, prosím, tento skvělý rozhovor, kde Miroslav Zelenka výborně odpovídá, zvl. v první části, na sadu zajímavých otázek k vesmíru, galaxii, ale i pochopitelně k člověku a jeho růstu, transformaci. Lze se z jeho podání mnohé, aspoň základním, stručným  způsobem dozvědět.

Vysílání meditace lze sledovat 10.10. od 21:00 hod na Svobodném vysílači, kliknout pak v levé části webu na tlačítko s názvem  Živé vysílání.

Text meditace, resp. meditace jako takové, která pak bude 10.10. vysílaná on-line na Rádiu Svobodný vysílač (SVCS) je ZDE,  Proč je vhodné si meditaci stáhnout se dozvíte z rozhovoru.

Miroslav Zelenka napsal také krátkou předmluvu k celé této záležitosti, kde pěkně, srozumitelně, vše vysvětluje, vč., i pojmu egregor. Doporučuji si to přečíst. Naleznete na jeho webu ZDE.

Děkujeme za vaši účast v meditaci.

 

Vyhledávání