Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Poselství o vodě
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 23 Září 2009 07:23

Voda v sobě nese mnoho informací, mluví k vám, chce s vámi komunikovat a nejlépe tak,  když ji pijete čistou.

Přes všechny příchutě, kávy a čaje se k vám čisté informace vody nedostanou. Taktéž cukr – sladké, oslazené tekutiny – to jsou růžové brýle skutečnosti.

 

Přitom skutečnost ve své ryzí podobě je krásnější než ta oslazená. Tak jako všechny čisté původní energie mají své přirozené působení, nevláčí s sebou zátěž ozdoby.

Tak se učte žít ve svém životě. Ryzí energie strachu je laskavý učitel, ryzí energie pláče a bolesti je léčba, je to cesta k vnitřní pravdě – jen je třeba si ji připustit, aby mohla protéct. Ryzí energie agrese je zápas s jangovým egem, jenž – jak už víte – je vaše laskavá bytost, vaše knihovna zážitků, kterou je třeba milovat, je to vaše pokladnice.

Ryzí energie nemoci je jednoznačný ukazatel, kde energie neproudí, kde je zablokovaná. Vaše tělo vás v tomto nikdy nezklame a tolik vás miluje, že na sebe bere tyto zkoušky, abyste pochopili.

I své tělo můžete léčit čistou vodou, dát mu tak průzračnou energii opravdovosti a sílu. Skrz vodu můžete mluvit s vaším tělem.

Napijte se a prociťujte, jak voda proudí do vašeho těla, do kterých částí se vlévá její energie a zeposlouchejte se.

Tyto části k vám začnou hovořit. Je třeba, abyste své tělo poznali. Dříve než vstoupíte do světelného bytí. A laskavá voda vám v tomto pomůže.

Miluji vás Matariki

 

Poselství od Matariki sepsala

Lucka

 

Vyhledávání