Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace Poselství Univerzální světlo Celia Fenn - Slunovratová kosmická světelná bouře
Celia Fenn - Slunovratová kosmická světelná bouře PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 12 Prosinec 2017 19:43

V úterý projdeme Branou 12:12, poslední branou v sérii Trojice Bran, dokončující spirálu, která začala 8.8. v srpnu. Určitě souhlasíte, že to byly intenzivní měsíce. Asi se jako já těšíte na završení v následujících dvou týdnech.

12:12 bude bodem, ve kterém se začne formovat Spojení vaší Duše a jejího poslání do vaší Reality. Nemusí to být zřejmé, může se jednat pouze o náznak nebo pocit. Netlačte to přes ego. Jednoduše to nechte rozvinout ve vaší časové spirále.

18. a 19. prosince nás čekají další dva “silové body“ v časoprostoru Nové Země. 

18.12. je Novoluní ve Střelci na 26°31'.

19.12. dojde k Zemsko-Galaktickému vyrovnání na 27°06' ve Střelci. To znamená, že tyto dvě události jsou v konjunkci a vyšlou silné záření “nových“ Světelných Kódů z Galaktického Středu jak budeme postupovat směrem ke Slunovratu 21.12. 

V této době se Země dostává také do souladu s tmavým mrakem kosmické hmoty nazvané “Velká Trhlina“ nebo “Temná Trhlina“ ve Střelci. To je místo a čas velké síly a potenciálu podobnému Kosmické Světelné Bouři. Je to čas potenciálu Kosmu a Duše kdy se formuje a rodí to, co má být. 

Pokud máte pocit, že žijete v době velké turbulence, něco jako Kosmické Bouře, vážně máte pravdu. 

Svezte se na Bouři s důvěrou a opatrností.  

Zůstaňte ve svém středu. 

Soustřeďte se na přítomný okamžik. 

Ujistěte se, že máte vše co potřebujete abyste tuto bouři překonali. 

Soustřeďte se na to, co budete tvořit až se zhoupnete na Časové Spirále do začátku druhé části tvoření a manifestace vaší Nové Reality v roce 2018. 

Je to nejpožehnanější a nejposvátnější období v Kalendáři Posvátného Roku na Planetě Zemi.

Celia Fenn

www.starchildglobal.com

Překlad: Taunia Atiriamin

www.slunecnbrana.eu

 

                                                    Prosincový zimní slunovrat
                                                                   Celia Fenn

Vyvrcholení prvního cyklu posvátného roku, který začal letos v červenci (Planetární Nový rok – viz ZDE).

Potenciál, který byl v té době projeven Svatým novým rokem, je připraven se manifestovat, jak se přesouváme do druhého cyklu, který začíná Bránou Vodnáře a Zatměními v lednu a únoru (2018).

Když oslavujeme tento posvátný okamžik "zastavení", dovolme si být "v tomto okamžiku", v TEĎ a oslavme naši Nekonečnou a Soucitnou povahu a naše ztělesnění Božské lásky. Světlo Znovuzrození na severu i na jihu je plně vyjádřeno. Nechť diamantové světlo nadále od vás září!

překlad: Láďa M.

zdroj: http://starchildglobal.com/

 

Vyhledávání