Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Akce Akce našich přátel KRYONŮV SEMINÁŘ V PRAZE
KRYONŮV SEMINÁŘ V PRAZE
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 22 Březen 2018 20:19

alt

Drazí přátelé,

s velikou radostí vám předávám zprávu, kterou mnozí již netrpělivě očekávají. Ano, jak jsme již oznámili v závěru knihy 14 - Nový člověk, podařilo se zajistit, že si všichni budeme moci vychutnat, tady u nás, v Praze, úžasnou, láskyplnou energii Kryona: Energii s níž jsme se zatím setkávali "jen" na dálku, prostřednictvím  překladů Kryonových originálních sdělení a které pro nás všechny překládali naše úžasné kolegyně překladatelky a kolegové překladatelé.

Budeme mít také příležitost se osobně setkat s Lee Carrollem, který je tou osobou, skrze kterou Kryon, nefyzická bytost, promlouvá. Rovněž tak i s jeho hosty - Monikou Muranyi, která je je známá jako Kryonova archivářka a Andersem Holtem, hudebníkem.

Prožijeme tak 2 dny naplněné novým poznáním předaným Leem Carrollem v přednáškách, v živých Kryonových vstupech, channelinzích a také ve slovech Moniky Muranyi. Meditační atmosféru obou dnů pomůže utvářet svou hudbou dánský hudebník Anders Holte.

Celá tato nevšední událost se uskuteční ve dnech 29. a 30.9. 2018 v Praze, v divadle Hybernia.

Další informace se již ale dozvíte z  webu připraveného k této události. Najdete tam podrobné informace ke všem aspektům spojeným se semináře, zvl. samozřejmě jak zakoupit lístek, platební instrukce.

Prosíme však také o pochopení, že web je nadále ve výstavbě a v dalším čase budeme zveřejňovat další podrobnosti.  Děkujeme.

A zde je adresa webu: http://www.kryon-praha.cz/

Moc se na vás všechny těšíme!

Na viděnou přátelé, v září, v  Divadle Hybernia!

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a tým spolupracovníků

https://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání