Aktualitky

42. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Česká republika, Morava

42. mise - Česká republika, Morava (17.5. - 20.5.2018)

 

Předběžný program:

čtvrtek 17.5. – 15-18 h – příjezd na ubyt., 18.30 - 19.30 – večeře, hot. Savary

pátek 18.5. – 10 – Babí lom /u Strážovic u Kyjova/, 14. – Žerotín u Strážnice

sobota 19.5. – 10 – Brdo /u Cetechovic/ - 14. – Červená hora – Ždánice

neděle 20.5. – 10 – Holý kopec /hradiště/ u Buchlovic

 

Všechna tato významná místa nám přinesou sjednocené energie mysli, ega, srdce, intuice a vyrovnání jinu a jangu. Trasa nebude náročná, Evička vybere místo na meditaci tak, aby došli všichni a ti zdatnější mohou jít ještě dál.

Ubytování máme zajištěné v překrásném místě: kemp Nivnická riviera a pokud zaplníme kemp, tak máme další místa v hotelu Savary Nivnice, kam také budeme docházet na snídaně a večeře. Nivnice je poblíž Uher. Brodu. Spojení nejlepší autem nebo vlakem do Uher. Brodu /odtud 5 km/. Vzhledem k tomu, že všude musíme jet autem /místa jsou vzdálená cca 20 km/, je dobré se domluvit na společné cestě autem a napsat mi to.

Vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) prosím pošlete Míně Noskové, demuza@seznam.cz, tel. 777 214 872

Poselství na misi: 42 mise - Česká republika, Morava - 2018 - Poselstvi na misi.mp3

 

Transformace Akce Akce našich přátel KRYONŮV SEMINÁŘ V PRAZE
KRYONŮV SEMINÁŘ V PRAZE
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 22 Březen 2018 20:19

alt

Drazí přátelé,

s velikou radostí vám předávám zprávu, kterou mnozí již netrpělivě očekávají. Ano, jak jsme již oznámili v závěru knihy 14 - Nový člověk, podařilo se zajistit, že si všichni budeme moci vychutnat, tady u nás, v Praze, úžasnou, láskyplnou energii Kryona: Energii s níž jsme se zatím setkávali "jen" na dálku, prostřednictvím  překladů Kryonových originálních sdělení a které pro nás všechny překládali naše úžasné kolegyně překladatelky a kolegové překladatelé.

Budeme mít také příležitost se osobně setkat s Lee Carrollem, který je tou osobou, skrze kterou Kryon, nefyzická bytost, promlouvá. Rovněž tak i s jeho hosty - Monikou Muranyi, která je je známá jako Kryonova archivářka a Andersem Holtem, hudebníkem.

Prožijeme tak 2 dny naplněné novým poznáním předaným Leem Carrollem v přednáškách, v živých Kryonových vstupech, channelinzích a také ve slovech Moniky Muranyi. Meditační atmosféru obou dnů pomůže utvářet svou hudbou dánský hudebník Anders Holte.

Celá tato nevšední událost se uskuteční ve dnech 29. a 30.9. 2018 v Praze, v divadle Hybernia.

Další informace se již ale dozvíte z  webu připraveného k této události. Najdete tam podrobné informace ke všem aspektům spojeným se semináře, zvl. samozřejmě jak zakoupit lístek, platební instrukce.

Prosíme však také o pochopení, že web je nadále ve výstavbě a v dalším čase budeme zveřejňovat další podrobnosti.  Děkujeme.

A zde je adresa webu: http://www.kryon-praha.cz/

Moc se na vás všechny těšíme!

Na viděnou přátelé, v září, v  Divadle Hybernia!

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a tým spolupracovníků

https://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání