Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Solara - ZLOMEK SOLAŘINA REPORTU NA KVĚTEN 2018 - Body vstupu, vložení Nové Reality
Solara - ZLOMEK SOLAŘINA REPORTU NA KVĚTEN 2018 - Body vstupu, vložení Nové Reality
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 29 Květen 2018 21:05

Květen nám přináší velké zrychlení s mnoha Průlomy, hlavními Body Obratu, některé šokující události a nesčetné příležitosti ke kvantovým Skokům. To všechno má velký potenciál ohromně změnit náš směr a změnit naši cestu a poslat nás novou cestou do naší Pravé Pozice.

Během dubna mnoho z nás začalo zjišťovat, že máme Nadpřirozené schopnosti. V květnu je čas je využít, aby přinesly úplnou přeměnu. Tento měsíc nám přináší výživný příliv Nové Reality AN, jaký tu nikdy předtím nebyl. Toto naplnění není jen pro zahalení, ponoření, našeho vlastního já. Jakmile jsme jednou naplněni, musíme tuto výživnou látku rozšířit po celém světě a zahalit, ponořit celou planetu do resonance Nové Reality. Vše se naplňuje Čistou Pravou Láskou AN. Takto můžeme použít naše Nadpřirozené schopnosti k vytvoření nového Pravého Světa.

Jak se řítíme tímto měsícem, zažíváme sérii Bodů vstupu Nové Reality do TADY a TEĎ. Tyto Body Vstupu přicházejí z prostoru za Druhou Stranou a přinášejí čerstvé nové energie, které tu nikdy předtím nebyly. Kdykoli zažijeme Bod Vstupu, je naším úkolem ukotvit, uzemnit jej do hmoty – jak do našich fyzických těl, tak do fyzického těla Země. To hluboce posílí naše spojení s Novou Realitou AN.

Jelikož květen je měsíc ohromné přeměny, můžeme tento měsíc zažít Pokroucené Nesouladné pásy. Jakmile vstoupíme do Pokrouceného Pásu, zažijeme velké zveličení svých strachů a hluboce zakořeněný vzdor vůči změně. Jakákoli spojení, které stále máme vzhledem k zůstávání v dualitě budou silnější a lákavější. Naše unavené staré životy nám najednou budou připadat velmi přitažlivé. Často to vypadá, jako bychom všechno vnímali přes jedno z oněch pokroucených zrcadel v Zrcadlovém bludišti. Když je něco ve skutečnosti vysoké a tenké, vypadá to malé a tlusté. Mnoho prvků má najednou hrozivý podtón. Situace a lidé kolem nás nám mohou připadat děsivé, i když vlastně vůbec nejsou.

To se děje proto, že prostě nemůžeme jít dopředu a nést si s sebou uvnitř sebe své staré strachy a rezistence. Musejí být úplně uvolněny a je třeba nechat je odejít, abychom se dostali hlouběji do Nové Reality. Po celý měsíc, mnoho prvků, které byly na dočasných místech nebo jednoduše pluly vzduchem, zapadne na své správné místo, jeden po druhém. Budou spojeny naprosto novými prvky, na které jsme čekali. Pokaždé, když se to stane, vydechneme velkou úlevou, protože se budeme cítit velmi dobře. Jak toto zapadání na správné místo bude pokračovat, znovu se spojíme se svými Pravými Místy a Pravými Lidmi, a přitom se sladíme se svým Pravým Účelem.

Základní kameny, na kterých stavíme naše životy, podstoupily extrémní přenastavení. Odstranili jsme mnohé staré základní kameny, protože nás už nemohou podporovat. Jiné kameny úplně zmizely a místo toho se objevily nové. Protože se naše základní kameny přesunuly na nové místo a dokonce se změnila jejich podoba, nemůžeme již zůstávat na svém starém místě a stát tam na svých základech. Když se budeme snažit stát tam, kde jsme byli, budeme zažívat to samé staré – to samé staré, dokud rychle nespadneme. To znamená, že se musíme hned přemístit na naše nové Opravdové Místo, do naší nové Opravdové Pozice.

V květnu je možnost událostí měnících život, které vyvstanou naprosto nečekaně. Tyto události mohou mít takovou moc, že úplně přenastaví naši známou krajinu. Příklad toho najdeme třeba v nepředvídatelném zhroucení kráteru Pu'u O'o vulkánu Kilauea na Velkých Havajských ostrovech na začátku tohoto měsíce. Během pár dní se nečekaně propadla masivní kaluž lávy, která tam byla od roku 1983. Je to jako vytáhnutí špuntu z vířivky.

To znamená, že pod zemí cestuje masívní lávová řeka na neznámé místo ve východní části ostrova. Není to obyčejná sopečná erupce. Toto je naprosté přemístění do neznáma z toho Jak Věci Bývaly! Masivní lávová řeka, která je pod zemí, musí vystoupit na povrch. Ovšem, v tomto bodě, nikdo nedokáže předvídat, kam láva půjde a kdy, kde a jak se vynoří.

Tato situace se podobá tomu, co se děje v našich bytostech. Plane v nás velká potenciální moc a cestuje na nové místo. Kde a jak nakonec pustíme své Nadpřirozené síly ze řetězu?

Tento měsíc existuje velký pocit nového. Skoro to vypadá, jako bychom vkročili do úplně nového kalendáře. Příběh knihy života do tohoto bodu se proměnil v prach. Je zde pocit, jako by se všechny naše zážitky, všechno čím jsme byli, najednou rozpustilo do éteru. Není to jen čisté plátno, je to zcela Nový Začátek, pravá Mája – Začátek Hlavního Nového Cyklu!

Po celý měsíc budou naše Nadpřirozené schopnosti úplně vyjádřené. Všichni ti, kteří stále ještě spí, budou mít šokující chvění ve svých vnitřních i vnějších systémech, které je bude ponoukat, aby vystoupili z drolícího se světa iluze. Ostatní se připojí, aby odešli ze své staré zóny pohodlí do Nové Reality, která třímá klíč k naprosto novému způsobu bytí – Žít Opravdové Životy jako Opravdoví jedinci.

Vítejte ve velkolepém Novém Začátku – MU´A!

• • ∆ • • ∆ • • ∆ • •

toto je malý zlomek Solařina ÚPLNÉHO KVĚTNOVÉHO REPORTU. Celý DUBNOVÝ report obsahuje delší části Opakování DUBNA 2018, Bodu vstupu pro Ty, kteří jsou v páté vlně, bod vstupu od Antaranů, Průchod Pokroucenými pásy, Bod vstupu Nové Reality, Naplnění AN a přehled KVĚTNA 2018.

Solařiny reporty a týdenní vylepšení jsou dostupné za poplatek $11 měsíčně v angličtině, němčině, ruštině a španělštině na Nvisible Mercado:

http://mercado.nvisible.com/surf-report-subscriptions/

zdroj:https://www.facebook.com/notes/solara-anani/a-small-fragment-of-solaras-may-2018-surf-report-insertion-points-of-the-new-rea/10155550570313008/

 

Vyhledávání