Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Bytosti Modrého Paprsku - Odpočiň si, probíhá očista
Bytosti Modrého Paprsku - Odpočiň si, probíhá očista
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 11 Prosinec 2018 17:54

Hana Sahhu-arah a Bytosti Modrého Paprsku

Právě v tento čas za hluboké podpory matky Země a světelných bytostí probíhá celoplanetární očista. Staré kódy jsou nyní transformovány a nahrazovány novými vzorci – novými kódy. Můžete se cítit jako na houpačce v jednu chvíli být plní energie a za chvíli se cítit velmi oslabeně, můžete se smát a za chvíli plakat, bude se u mnohých objevovat také agresivita – to vše, kde jsme mlčeli, koho jsme se nezastali, kde jsme skrývali naši pravdu, kde jsme skrývali sami sebe. To vše se nyní chce projevit. Pokud to potřebuješ, pořádně si zařvi a uvolni tyto energie. Je to tak v pořádku. Jsi člověk, plný emocí a tak nemusíš pociťovat jen ticho a klid. Nech uvolnit veškeré emoce, které tebou nyní budou procházet.

Tento čas je požehnaný k tomu, abyste odevzdali vše, co již nepotřebujete, to co vás po léta svazovalo a drželo v nižších vibracích. Jsou to veškeré smlouvy, sliby, iluze a staré programy přesvědčení, závazky, bloky, které se v mnoha úrovních nyní čistí a přepisují se kódy vaší DNA a celé buněčné paměti.

Také u mnoha bytostí dochází k určitým energetickým útokům, protože tento posun je spojen s danými smlouvami, které je nyní možnost zrušit. Uvědomte si, že vy jste Zdrojoví tvůrci a vše můžete zrušit vašim záměrem. Nikdo nemá právo na vaši energii, pokud s tím sami nesouhlasíte nebo jste s tím v minulosti nesouhlasili. Jen vy sami můžete udělat pro vás důležitý krok.

Uvědomte si svůj sílu, sílu Vědomí a Váš zdroj. Tento čas vás ponořuje do vašeho nitra a v těchto hlubinách a minulosti hledá to, co již s vašim novým Já nesouzní, hledá všechno, co není Láska, Pravda a Svoboda Duše. Vynáší to z hlubin napovrch, Neboj se toho, co se objeví a jak se u toho budeš cítit, neznamená to krok zpátky, ale že se ukázalo na povrch to, co bylo tam dlouho ukryto.

Hodně Odpočívej, dávej si prostor pro sebe, pečuj o sebe v těchto očistných dnech, pokud se něco objeví, nepanikař, že je něco zase špatně, podívej se na to z nadhledu a poděkuj si, že konečně něco odchází pryč alt

S láskou Hana Sahhu-arah a Bytosti Modrého Paprsku

zdroj: http://hvezdneduse.cz/odpocin-si-probiha-ocist /?fbclid=IwAR2Mbow7DGE870Ba0ORVxj3xlI1-6DsyfZ9EVRpnCdx7OZUzp-Ccm86shrI

 

Vyhledávání