Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Solara - Fragment Solařina reportu na prosinec 2018 - Prozkoumávání naší nové dynamiky
Solara - Fragment Solařina reportu na prosinec 2018 - Prozkoumávání naší nové dynamiky
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 30 Prosinec 2018 17:19

Listopadové Dny mistrovských čísel spustily významný RESET uvnitř našich bytostí i v našich životech. Pro mnohé z nás tento RESET nikdy nebyl tak silný, vytrhl nám koberec pod nohama a uvrhl nás do dočasného stavu zmatení a chaosu. Vstoupili jsme do stavu ŽÁDNÉ DOLŮ – ŽÁDNÉ ZPÁTKY, ve kterém už jsme se nemohli vrátit do svých starých životů nebo našich starých způsobů bytí – Jak věci bývaly.

Některým z nás se tak rozšířilo vnímání, že jsme nemohli dělat věci tak, jak jsme byli zvyklí. Mnoho z našich starých aktivit a honění se za něčím náhle přestalo být přitažlivým a bylo odsunuto stranou. Byli jsme vrženi do Nové Reality tak, jako nikdy předtím. Pro ostatní to bylo drastičtější. Zaměstnání, která jsme si roky drželi, byla najednou ukončena a ztratili jsme své domovy. Stará předložka, koberec, na kterém jsme dlouho stáli, nečekaně zmizela – absolutně bez varování!

Někteří z nás okamžitě udělali plány, jak nahradit starý koberec. Možná můžeme najít něco podobného? Jiní si udělali přestávku a diví se, jak se to mohlo stát? A v naší přestávce se objevily divukrásné věci. Objevili jsme, že pod ošuntělým kobercem našeho starého života byla nádherná podlaha! Nikdy jsme ji neviděli a neměli jsme ani ponětí, že tam je. Vždycky byla schovaná pod tím starým kobercem.

Naše nově objevená podlaha je daleko krásnější – je nepopsatelně skvělá! Je daleko pevnější a lépe udělaná, než náš třepící se, starý koberec a můžeme na ní s důvěrou stát. Tato dříve skrytá podlaha představuje velkolepou, nově objevenou část nás samých, kterou nakonec vidíme poprvé. Náhle nám byl představen naprosto nový základ, na kterém můžeme stavět naše Opravdové Životy. Jaký nádherný objev! To nám okamžitě umožnilo pohnout se ze stavu Zóny Nula do Osvobození.

Tam na vstupu prosince mnoho z nás bylo. Starý koberec zmizel a my jsme stáli na této nádherné, nově odkryté podlaze, protknuté nově odkrytými částmi našich bytostí, dívajíce se na všechno s čerstvýma očima a významným pocitem posvátné úcty. To se ještě nestalo každému – mnozí stále ještě stojí na svých starých kobercích – ale je možné, že z pod nich budou v prosinci vytaženi. Možná to nebude znít jako legrace, ale staré koberce musejí odejít – a čím dříve, tím lépe!

Jsou nám teď dány možnosti, které tu nikdy dříve nebyly, nechat odejít staré zakořeněné zděděné vzorce, uvolnit a nechat jít staré příběhy a přeladit svůj systém víry na větší Opravdovost. Některé věci, kterým jsme dlouho věřili, jsou nyní odhaleny jako falešné. Když se to stane, jsou nám dány mocné příležitosti nechat je odejít, než je dál slepě přijímat jako reálné. Když to uděláme, je to jakoby vlak přehodil výhybkuod tohoto okamžiku budeme mít naprosto nové zážitky, když budeme cestovat naprosto novou krajinou. To je obzvláště důležité, když předěláváme falešné vzorce víry založené na dualitě, které drží kolektiv – protože to přináší rozsáhlé změny. Když odstraníme tuto iluzorní víru ze špatného místa, kde stála, nejen že se přemění v něco reálného a pravdivého, ale nakonec se může dostat na správné místo.

Jakmile se pohneme hlouběji do Časové linie Nové Reality, setkáme se s masivní tvořivou vlnou, která nás vynese nahoru a ponese nás s sebou. Náhle je tu toho tolik, co chceme dělat! Možná budeme v zapojení v mnoha tvořivých projektech najednou. Některé z nich jsou ty, které jsme už dlouho chtěli dělat – zatímco jiné jsou věci, které nečekaně přijedou z nových směrů – nikdy dříve jsme si nemysleli, že bychom to mohli dělat. Cítíme silný pocit naléhavosti dosáhnout mnoha projektů, tak rychle, jak jen to jde. Každý úspěch, kterého dosáhneme je jako obrovské vítězství. Jízda na Tvořivé Vlně nás velmi zaměstnává a činí nás velmi šťastnými.

Je to jako bychom připravovali jeviště pro něco nádherného a naprosto nového, co přijde v roce 2019 a že je v tom zapojen prvek času. Potřebujeme být připraveni! I když nemáme ani ponětí, na co se připravujeme. Tyto projekty v nás vyvolávají naprostou novou úroveň tvořivosti, což vychází ze sloučení se s nově odhalenými částmi naší bytosti.

Po mimořádně mocných listopadových dnech Mistrovských Čísel nás prosinec dál bude nově nastavovat k větší Pravdivosti. Staré systémy se budou dále rozpadat a energie AN budou silnější. V prosinci se toho hodně stane – bude to silné a hluboce transformativní, ale nebude to tak tvrdé a intenzivní jako v listopadu.

Mistrovský Probouzeč 11:11 se vrací pro další kolo probuzení – tentokrát se dotkne těch, kteří se s ním dříve nesetkali, stejně jako těch, kteří zapomněli. Proto se tolik lidí znovu dívá na Mistrovská čísla. Ale tentokrát nás účinek Mistrovských Čísel vezme hlouběji, protože nová realita AN už byla zakotvena. Nyní máme vyšší účel vytvořit Bod Vrcholu, obratu, tím, že půjdeme hlouběji do Nové Reality.

Mnozí z těch, kteří udělali špatný obrat a ztratili svou cestu nebo byli zaseknuti v prodloužených Nulových zónách dříve tento rok, se v prosinci znovu spojí se svou Pravou cestou. Jak to udělají, nejen že se vrátí ke svému Pravému Já, ale znovu se spojí s dříve neodhalenými částmi svých bytostí. Toto vylepšené PRAVÉ JÁ urychlí významné změny, které velmi zrychlí jejich cestu do Nové Reality. Nádherné, naprosto nečekané příležitosti na nás budou vylity.

V prosinci vstoupíme hlouběji do nové Časové linie a do naprosto nové dynamiky. Čas následovat své staré snahy něco získat a zastaralé sny je pryč. Není čas přestat se soustředit. Před námi je naprosto nový svět a úplně nový způsob života. Dotykové kameny Nové Reality se již objevují v našich životech na naprosto zřejmých základech a přicházejí další. Dotykové kameny nejsou jen prosté dekorace – jsou to výtvory, které dříve neexistovaly, které se zrodily přímo z neviditelného.

Jak se blížíme Bodu Vrcholu, mnohé životy se budou blížit rozhraní Života s Smrti. Bohatství nebo štěstí mohou být náhle ztraceny. Nečekané dary (požehnání Nebes) přijdou, když to nejméně čekáme. Někteří opustí planetu, zatímco jiní se probudí. Pravé Bezčasové Světy začnou být více viditelné a sloužit nám jako Místa, kam se utéct. Přežití planety Země a všech životních forem na ní dojde na pokraj vyhubení.

A pak přijde Bod Obratu, Vrcholu...

To, kam postavíme sami sebe v roce 2019, je kriticky důležité.

S nekonečnou LÁSKOU os AN! Solara * Anami * Anamani

www.nvisible.com

Toto je malý zlomek Solařina ÚPLNÉHO PROSINCOVÉHO REPORTU. Celý PROSINCOVÝ report obsahuje delší části. Solařiny reporty a týdenní vylepšení jsou dostupné za poplatek $11 měsíčně v angličtině, němčině, ruštině a španělštině na Nvisible Mercado: http://mercado.nvisible.com/surf-report-subscriptions/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Zdroj: https://www.facebook.com/notes/solara-anani/a-small-fragment-of-solaras-december-2018-surf-report-exploring-our-new-dynamic/10156015408693008/

 

Vyhledávání