Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

PF 2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 31 Prosinec 2018 11:02

Milí přátelé,

je to neuvěřitelné, ale je to tak. Je tady opět 31. prosinec.  Končí další rok. Další rok, kdy jsme řešili své osobní životy, pokračovali v odhalování svých stínů a jejich odstraňování. Jak se to komu podařilo, ukáže brzký čas. Ale obecně lze konstatovat, že naprosto skvěle. Protože vždy v nějakém svém čase dojdeme na nejvyšší vrchol, jaký umíme dosáhnout. Takže pokud někdo měl cíl stanovený  někde výše než se v životě manifestuje a ukazuje, nelamentujte. Ale naopak se pochvalte, oslavte sami sebe. Prostě to bylo těžší, než jak se původně zdálo a to, co bylo dosaženo, je onen individuální vrchol.  A také, každý vrchol je vždy jen průběh (čili nic definitivního) celého procesu vývoje našeho vědomí v proudu nekonečného času. Času, který se nakonec rozplyne a stane se jedním bodem.

Ale to je ještě hodně, hodně daleko a my bychom se měli spíše zabývat naší současností, naším přítomným okamžikem a v něm být ukotveni, abychom dokázali zvládat svou Přítomnost a posunovat se do vyšších vibračních rovin, v nichž se nám zobrazí vyšší formy harmonické reality, naše vyšší schopnosti, kvalitnější a klidnější život, kvalitnější zdraví a lepší schopnost ho ovládat atd. Ale také, což je extrémně důležité, se nám zobrazí další roviny našich stínů. Prostě vždy a stále máme vše před sebou, jakkoli lecčeho dosáhneme, o čemž bychom si nějaký čas před tím, rok či více, mysleli, že jde o cosi až nadpozemského, čeho snad ani nelze během lidského života dosáhnout. Ale lze a o to spíše, čím dříve změníme své pohledy na věc, čím dříve změníme své vlastní vědomí a připoutanost k osobním zvykům či zvykům a předsudkům kolektivním, které nás udržují ve starém matrixu. To stojí za to, nebo ne?

Takže se hluboce nadechněme, soustřeďme vnímání sebe ve svém středu, ve svém božím srdci a z této pozice, s vnímáním své neomezené tvořivé síly, přistupme k dalšímu budování SEBE, toho pravého JÁ. Čím více tak učiníme, tím větší změnu sebe,. svých energií vytvoříme.Tím také vytvoříme o to větší příspěvek ke změně kolektivních energií, matrixu, který ovládá celou společnost, ať již tu českou, či evropskou nebo i planetární. Pak se nebudou tolik či vůbec dít takově děje, skutečnosti, které se děly ještě i v tom končícím roce letošním, byť se v něm již objevují prvky počínajících, přicházejících změn.

Vydržme být opravdu světlem a svět jaký si přejeme bude náš. Ne těch, kteří jej chtějí mít pro sebe a po svém. SVĚTLO vždy zvítězí, jen otázkou je náš lineární čas, ve kterém se vše odehrává a uskuteční. Ale to VŽDY záleží jen na nás. Na naší VÍŘE  a vůli. Platí to pro nás, individuální bytosti, právě tak jako pro lidský kolektiv.

Láďa

 

Vyhledávání