Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Novoluní 4.2. - Tak už si nasaďte tu korunu, sedněte si na trůn a začněte kralovat svému životu !
Novoluní 4.2. - Tak už si nasaďte tu korunu, sedněte si na trůn a začněte kralovat svému životu ! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 07 Únor 2019 18:12

TEMNÝ MĚSÍC 4.2.2019 ve 22:03 hod ve znamení Vodnáře
Cottage Witch Apothecary

Čas únorového temného Měsíce i novu je velmi šťastný, možná až nejlepší z tohoto roku. Přináší štěstí, optimismus, dobré zprávy a štědrost. Zároveň podporuje duchovní moudrost a také mění sny ve skutečnost.

Jupiter s Merkurem dodávají celému období naději a velkorysost. Přináší důraz i na komunikaci a myšlení. Může se najít mnoho příležitostí pro náš růst na mnoha úrovních. Společně pak přichází úspěch, finanční jistota a spokojenost.

Důležitou součástí bude také pozitivní myšlení, kterého se nám bude dostávat mnoho a mnoho. Také dobré rozhodovací schopnosti a lepší sebevyjádření. Nebojte se jasně si představit vaši budoucí cestu. Ať je jakákoli. Ať je sebevíc bláznivá. Pomůže vám i lepší koncentrace a méně stresu. K tomu vám dopomohou dobré zprávy i štěstí ve všech aspektech života.

Saturn s Neptunem nesou materiální zisk - ale především zisk plynoucí z naší snahy. Vašich snů můžete dosáhnout rozumným a realistickým přístupem i prací. Sami víte, že sedět někde v koutě ještě nikomu nic nepřineslo..

Nebojte se zároveň podpořit sny ostatních lidí a pomoci jim. Teď bude více než kdy jindy platit, že se vám vaše snaha stonásobně v dobrém vrátí.

Doba únorového temného Měsíce je stále ideální pro sebereflexi, meditaci i snění.

V tuto dobu, jakmile nastane nov, bude naprosto nejlepší chvíle k zahájení čehokoli nového i k nastavení si cílů a snů. Tak se nebojte a vybojujte si to svoje.

Tento čas vás nabádá k tomu, abyste si vzali svou korunu na hlavu, posadili se na svůj trůn a rozhodovali o svém životě.

Vezměte si to své místo a vystupte ze stínů.

zdroj: facebook - Cottage Witch Apothecary https://www.facebook.com/cottagewitchapothecary/photos/a.170762980006869/636406313442531/?type=3&theater

 

Vyhledávání