Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Solara -Malý fragment Solařina reportu na duben 2019 - Osvobození se a postup vpřed
Solara -Malý fragment Solařina reportu na duben 2019 - Osvobození se a postup vpřed
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 30 Duben 2019 19:10

Duben je měsíc plný točení Osvobozujících průlomů a Postupu vpřed. Je čas pohnout se kupředu z upadající Minulosti, čas pohnout se dopředu ze staré krajiny, abychom plně ztělesnili své Pravé Já, čas jít dopředu a osídlit Novou Realitu.

Energie tohoto měsíce vytváří vrcholy intenzity a občas se všechno zdá výbušné a těkavé. Tato intenzita způsobuje, že se nám do Cesty postaví mnoho vyčpělých a falešných prvků. Ti z nás, kteří odolávali změně, procházejí vynucenými změnami a náhle Jdou po Ostří nože.

Mnoho z nás se cítí, jako by šlo po úzké cestě mezi Životem a Smrtí – místem nyní bez závojů, kde je vidět miriády světů. Kráčení po této Cestě mezi Světy se stává nyní jednodušším než dřív. Už mu nevzdorujeme nebo se nesnažíme ukročit stranou. Neděsí nás jako dřív. Víme, že každý krok, který uděláme, musí být pravdivý. A víme, že kráčení po takové jemné linii nás nekonečně prohlubuje. Odstraňuje z nás to povrchní a činí nás nekonečně opravdovějšími.

Nemusíme si dělat starosti s tím, že mezi světy už není závoj, protože už ho nepotřebujeme. Světy ve světech nemají už být oddělené. Nyní můžeme kráčet otevřeně mezi světy, ladně sebevědomě kráčet Bezčasovými Světy Pravdy v našich fyzických tělech. Kráčet takto životem způsobuje, že všechno se zdá nekonečně živější a vzácnější.

Právě teď je nám dána příležitost vidět Minulost novýma Pravdivýma očima. Je to velmi odlišné od toho, když jsme viděli život svýma starýma očima, a umožňuje nám to vidět mnoho věcí, které jsme dříve neviděli. To nám poskytuje širší porozumění celé cestě, kterou jsme doposud prošli. Nyní můžeme v okamžiku převrátit mylné představy a omezené druhy víry, které jsme si dlouho nesli s sebou. To otvírá naprosto nové porozumění naší minulé cestě.

Doposud byly naše bytosti jako ledová mušle na Jižním pólu, která byla pevně zmrzlá díky druhům víry založeným na dualitě, díky našim minulým zkušenostem, našemu vzdělání, našim předsudkům, zraněním a našim pozorovaným omezením. Ledové mušle našich bytostí si dlouho vyvíjely trhliny. Ale nyní, jako v Antarktidě, se klubou tyto staré zkostnatělé druhy víry a zmrzlé vzpomínky ze skořápky a odplývají pryč.

Jak se kusy ledu odlamují z naší ledové skořápky, některé se rychle rozplynou v zapomnění a jiné jsou unášeny na nová, Pravá místa. To když zjistíme, že mnoho věcí pro nás už není důležitých. Je to jako v počítačové hře, kdy na jedné úrovni je to tak životně důležité, že používáme kopí, abychom se ubránili – a pak, o pár úrovní výše, je toto kopí jako zbraň v mateřské školce, a to co teď opravdu potřebujeme je Magický mrak.

Když se na všechno začínáme dívat Opravdovýma očima, začínáme kolem sebe vidět naprosto jiný svět. Naše Pravé, Pravdivé oči nám ukazují oblasti v nás, kde jsou chyby v našich vnitřních programech, o kterých jsme nikdy nevěděli. Teď můžeme podniknout nezbytné kroky, abychom je upravili. Když to uděláme, umožní nám to se rozhodnout a podniknout akce s rozšířenou jasností a sebedůvěrou. Zároveň máme pocit, jakoby se přes nás přelila ohromná vlna náhlé čerstvosti, odnesla s sebou většinu starého smutku, zklamání, obnošenosti, neuskutečněných snů, těžkostí a nevyřešených emočních zbytků naší Minulosti.

Mnozí z nás ve svých životech momentálně zažívají silné rozvraty. Jsou věci, o kterých jsme si nikdy nikdy nemysleli, že by se mohly stát. Na povrchní úrovni duality se zdá, že to jsou strašné věci, které nás posouvají zpátkyale na rozsáhlejší škále úrovní jsou hluboce osvobozující. Přestože jsou to velké výzvy, odlamují z našich bytostí ony zmrzlé části. Tyto situace nás nutí udělat ony velmi potřebné změny vnímání. Přinášejí hlubokou proměnu, kterou tak potřebujeme.

Doposud jsme se drželi něčeho, co jsme nechtěli nechat odejít – jako opice s prackou ve skleněné láhvi. Možná to byla jistá práce, kterou jsme nenáviděli, nebo osoba, kterou jsme milovali, která nemilovala nás, nebo strach ze změny. Náhle se objevilo neviditelné kladivo a rozbilo naši sklenici! Mohlo potlouct také naše prsty, ale ty se zotaví. Sklenice je pryč. Dát do ní ruku zpátky teď nejde, tak co dál?

Rozhodně není čas snažit se znovu vytvářet Minulost. Místo toho musíme sebrat odvahu a přijmout nečekanou příležitost, která nám byla právě dána. Musíme poslouchat šeptání svého Pravého Srdce a udělat něco, co je naprosto mimo mapu – něco divoce tvořivého a neočekávaného. Snad je čas naprosto změnit směr. A to je genialita této doby.

Všude kolem nás se stále hroutí infrastruktura duality. Protrhávají se přehrady, padají mosty, upadávají kusy silnic a v mnoha zemích jsou povodně. Všechno to jsou známky toho, že to staré „Normální“ je pryč. Občas se naše citlivá povaha cítí úplně přehlcená tím, že jsme celé této surovosti vystaveni, zvláště, když se naladíme na tuto kolektivní vřavu. Pro ty, kteří se stále ještě snaží žít v „normálním“ světě a vidí, jak se jejich starý svět hroutí, je to zvláště devastující.

Přesto je pro mnoho z nás nesmírně osvobozující, když zjistíme, že už nemusíme dělat věci starými způsoby. Nyní jsme schopní najít cestu s daleko větším mistrovstvím, tím že používáme Své Vědění Srdce. To nám umožňuje překlenout mnohé z toho, co nás učili, a dělat věci daleko čerstvějším způsobem. To nám přináší nový pocit nadšení pro to, co má přijít.

• • • ∆ • • • ∆ ∆ • • • ∆ • • •

www.nvisible.com

Toto je malý zlomek Solařina ÚPLNÉHO DUBNOVÉHO REPORTU. Celý DUBNOVÝ report obsahuje delší části. Solařiny reporty a týdenní vylepšení jsou dostupné za poplatek $11 měsíčně v angličtině, němčině, ruštině a španělštině na Nvisible Mercado: http://mercado.nvisible.com/surf-report-subscriptions/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zdroj: https://www.facebook.com/notes/solara-anani/a-small-fragment-of-solaras-april-2019-surf-report-breaking-free-and-moving-forw/10156267316528008/

 

Vyhledávání