Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace Program seminářů na rok 2019 / 2020
Nahrávka semináře Cesta lásky I. ke stažení PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Středa, 08 Květen 2019 21:43

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž.

Nahrávka ze semináře Cesta lásky I. s Evou Puklovou a Zdeňkem Krejčíkem je určena pro ty, kteří se zajímají o duchovní cestu a nemají čas osobně se zúčastnit a chtějí se podrobně informovat o způsobu této práce.

Tato nahrávka byla pořízena na semináři Cesta lásky I. v Jeseníku (12 - 17. 10. 2019) a následně byla upravená, sestříhaná a vyčištěná. Příspěvek za nahrávku semináře je 500 Kč. Nahrávka může sloužit jako příprava na absolvování semináře, protože není nad osobní kontakt.

Nahrávka semináře je k dispozici ke stažení z internetu ve formě MP3 audio souborů, buď zabalená ve formátu formátu ZIP (je tedy vhodné si nahrávku stáhnout na počítači a po stažení rozbalit archiv ZIP s nahrávkami), nebo je možné si spustit jednotlivé nahrávky přímo z internetu (např. na mobilu). Potřebujete-li poslat nahrávku jinak (WhatsApp, či třeba vypálit na DVD / poslat poštou či jinak…), napište.

Pokud máte o nahrávku zájem, napište na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my vám pošleme informace, kde je možné nahrávku stáhnout a číslo účtu, kam je možné uhradit 500 Kč za nahrávku.

 

Vyhledávání