Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Jan Lemuri - Kniha - PROBUZENÍ VNITŘNÍHO DELFÍNA
Jan Lemuri - Kniha - PROBUZENÍ VNITŘNÍHO DELFÍNA
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 18 Květen 2019 17:49

Drazí přátelé,

mám velkou radost, že vám mohu představit novou knihu o vnitřním probuzení. Knihu „PROBUZENÍ VNITŘNÍHO DELFÍNA“. Radost o to větší, že autorem knihy je mladý člověk, který již v době dospívání prošel osobním transformačním procesem, aby pak na to navázal dalším růstem v kontaktu s opravdovými nositeli, resp. majáky vysokého poznání a uvědomění, vč. i Leeho Carrolla a tedy Kryona a dalších. Nicméně to, co pro něj bylo nejsilnější, bylo setkání s delfíny a objevení vzájemného spojení. Spojení VĚDOMÍ. Jeho vědomí tak dostalo vysokovibrační impulsy, kterými se posunul a ukotvil v širokopásmovém, interdimenzionálním vnímání života. Nás může i těšit, že po řadě autorů těchto knih z anglosaské oblasti, je zde autor z „našeho prostředí“. Jan Lemuri pochází ze Slovinska.

alt

Od chvíle, kdy se delfíni začali objevovat v Janových snech, byl veden k mystickému dobrodružství odhalujícímu tajemství kytovců. Delfíni dlouholebí na Havaji ho naučili, jak je důležité vyladit se; plískavice šedé a delfíni skákaví z Azor mu předvedli telepatii; plískavice tmavé na Novém Zélandu ho přiměly točit se tak dlouho, až se v jeho mysli objevila přítomnost dítěte; a keporkaci na souostroví Tonga reagovali na jeho píseň a předvedli mu svou majestátnost.

Pak zažil vnitřní transformaci, která navždy změnila jeho pohled na kytovce. Z odvěkého poselství Mistrů se náhle stal osobní prožitek: „Pohlédni do svého nitra!“

Je možné, že největším darem delfínů je opětovné objevení naší multidimenzionální duše? Jak se časové kapsle otevírají, jsme zmocněni ke ztělesnění delfíních kvalit a vyladění se na moudrost z naší hvězdné Akáši – ke spolutvoření nové Země, mírumilovné a soucitné planety.

* * * *

Zde je někdo, kdo nejen ztělesňuje delfíní energii, ale také poskytuje praktické nástroje a cvičení, která můžeme provádět bez většího úsilí, zábavným a radostným způsobem, který zintenzivní naše přirozené spojení s delfíny. Takto kniha je nezbytná pro každého, kdo hledá způsob, jak zvýšit svou intuitivní komunikaci s kytovci planety.“ Monika Muranyi

* * * *

Jan Lemuri je nadšený badatel, cestovatel a spisovatel. Jeho zvědavost se plně probudila před 14 lety, když ho ve snech začali navštěvovat delfíni. Jeho cesta ho zavedla na místa, kde se setkával a často i plaval s kytovci na Havaji, v Chorvatsku, na Azorech, na Novém Zélandu, v souostroví Tonga a v Austrálii. V roce 2012 dokončil svá studia v oblasti sociální práce a to diplomovou prací na téma Terapie s asistencí delfínů. V současnosti žije v Taosu v Novém Mexiku společně se svou ženou a malou dcerkou.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst úvodní slova autorky - ZDE A na malou "ochutnávku" ze tří částí knihy se můžete podívat ZDE.

Kniha má 180 stran.

Jak knihu koupit, objednat:

Knihu lze objednávat tak jako všechny nabízené Kryonovy knihy, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  .

V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu.

Cena

Knihu lze pořídit za 295,-Kč

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.
A chci zde také uvést, že v zájmu o to, aby se kniha dopravou neprodražovala, tak de facto celou množstevní slevu, kterou nám Česká pošta poskytuje, ponecháváme čtenářům.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska doplňuji cenu knihy v eurech – 12 €. (v návaznosti na denní pohyblivosti kursu. Proto může být v době objednání cena mírně jiná, kterou vám dle aktuálního kursu sdělíme.). Podrobnosti k zasílání na Slovensko – viz níže.

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předem bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže) s výjimkou zaslání prostřednictvím ZÁSILKOVNY, kde je poplatek za dobírku velmi nízký.

Způsob dodání:

  1. I pro tuto knihu platí možnost dodání službou Zásilkovny. Z této služby vyplývají některá zjednodušení a také i zlevnění poplatku za přepravu. Vaše telefonní číslo je pro tento způsob zasílání nutné.

  2. Tradičně prostřednictvím České pošty

  3. Osobní převzetí v naší improvizované výdejně

Ad 1) Dodání knih prostřednictvím Zásilkovny:

Pro všechna typy zaslání skrze Zásilkovnu platí pouze varianta – DOBÍRKA, platba v hotovosti při převzetí zásilky.

1A) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné: 100-Kč,

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE Nejbližší vaši pobočku vám však rádi najdeme, když zašlete úplnou adresu ať již svého pracoviště či bydliště. Nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

1B) Dodání na adresu kurýrní službou DPD – do 5 kg
Zásilkovné, doběrečné a balné:145,-Kč,

3) Dodání Českou poštou při podání v Zásilkovně (do 5 kg)

Zásilkovné, doběrečné a balné:160,-Kč,

Ad 2) Dodání knih Českou poštou

Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku a při větším počtu knih´pak jako balík do ruky.

1 -2 knihy zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihy je 75,-Kč,

Poštovné a balné pro 2 knih je 80,-Kč

Poštovné a balné pro 3 a více knih (např. pro více přátel nebo při současném objednání Kryonových knih) je přibližně od 90 do 160.-Kč (balík do ruky – telefonní číslo je potřebné, přesnou cenu sdělíme)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek České pošty je ve výši 50 – 70,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Poštovné a balné pro jiné počty knih a zvl. při objednávání i jiných titulů než jen právě vydávaného, vám sdělíme v cenové specifikaci k vaší objednávce. Je to tak proto, že nepoužíváme jednotné poštovné, ale je stanoveno individuálně pro každou zásilku zvlášť.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) a balné zdarma, rovněž doběrečné Zásilkovnmy. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je zdarma i doběrečné České pošty.

Ad 3) Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova ve směru dolu, ke Karlovu nám.. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o (smluvní) výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním. V našem výdejním místě nelze knihy platit.

Výdej bude možný, pro zaplacené knihy, od středy 22.5. 2018, jakmile obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Objednávky ze Slovenska:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předembankovním převodem na účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky vč, i variabilního symbolu (VS). Platba se provádí v eurech, abyste byli ušetřeni bankovního poplatku za konverzi eura na Kč. V případě, že byste platbu prováděli skrze slovenskou pobočku FIO banky, pak není žádný bankovní poplatek (ZDE).

Možná je též platba při dodání knihy poštou na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení významně zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže) Objednávky na dobírku lze však řešit zasláním přes ZÁSILKOVNU bez významného navýšení ceny.

Ad 1) Dodání prostřednictvím Zásilkovny: (vždy na dobírku!!)

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné:130-Kč (asi 5,20 €)

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

2) Dodání na adresu kurýrem DPD.:
Do 1 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné::170,-Kč (asi 6,80 €)

Do 2 kg: Zásilkovné, doběrečné a balné: 190,-Kč (asi 7,60 €)

Do 5 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné: 220,-Kč (asi 8,80 €), tady ale cena knih již může překročit hodnotu 2.000,-Kč, takže doprava by byla zdarma. Podmínky viz níže v Poznámce.

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE Nejbližší pobočku vám však rádi najdeme, když zašlete úplnou adresu ať již svého pracoviště či bydliště. Nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

Ad 2) Dodání knihy Českou a Slovenskou poštou

Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 238,-Kč (asi 9,50 €).

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného přepočtená na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Poštovné a balné pro 2 knih je 260,-Kč (asi 10,4 €). Na 1 knihu to je asi 5,70 €
Poštovné a balné pro 3 a více knih je dle hmotnosti od 265,-Kč (asi 10,60 €). Na 1 knihu to je asi 3,53 €.

I na Slovensko můžeme dodat knihy na dobírku. K ceně zásilky pak je třeba počítat s dalšími dvěma poplatky za tuto službu. A to České poště ve výši přibližně 1 € a dále pak také Slovenské poště ve výši 3-4 €, které Slovenská pošta vybírá při dodání.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) sníženo o odpovídající hodnotu českého vnitrostátního poštovného. Balné je zdarma. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je snížená i cena doběrečného o odpovídající úroveň poplatku České pošty nebo Zásilkovny. Neboli je poskytnuta stejná úroveň slevy.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu dle počtu a druhu knih.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým

http://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání