Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Akce Akce našich přátel Anders Holte - koncert "ZVUK DOMOVA" a workshop "SPOJENÍ ZVUKU A DUŠE"
Anders Holte - koncert "ZVUK DOMOVA" a workshop "SPOJENÍ ZVUKU A DUŠE"
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 02 Červen 2019 09:35

Druhou zajímavou akcí, kdy budeme mít příležitost se blíže seznámit s významem zvuku v realitě Vesmíru a našich životech, a nejen seznámit, ale dokonce i naučit se s ním pracovat a využívat jeho vlastnosti, tvořivé vlastnosti a charakteristiky jsou akce pořádané Andersem Holtem.

altV říjnu do Prahy znovu přijíždí dánský hudebník ANDERS HOLTE, který na Kryonově semináři v září 2018 v divadle Hybernia hudebně doprovázel Leeho Carrolla, Následující den, po Kryonově semináři, v pondělí, pak uspořádal, krátký půldenní workshop o významu zvuku v životě vesmíru a lidské bytosti, jako jistou „ochutnávku“, ukázku toho jak takový workshop o zvuku vypadá, přičemž účastníci si to vše mohli procítit a poznat na svých prožitcích.

Tentokrát však pro nás připravil poněkud bohatší program.

V první řadě budeme mít možnost se 25.10. ponořit do vibrací JEHO hluboce duchovně laděných písní a skladeb na jeho prvním samostatném koncertu v ČR s názvem "ZVUK DOMOVA", na kterém ho na klávesy doprovodí jeho partnerka Cacina Meadu.

Více informací, podrobněji, k připravovanému koncertu naleznete na webu  http://anders-holte-praha.cz/

A dále pak, vzhledem k reakci účastníků jeho loňského půldenního úvodního workshopu, kde šlo více méně o základníalt seznámení se s problematikou zvuku v životě vesmíru, duše, lidské bytosti a zahájení nacvičování některých technik, pořádá ANDERS HOLTE s partnerkou CACINOU MEADU, ve dnech 26.10. a 27.10. plnohodnotný DVOUDENNÍ workshop na téma „SPOJENÍ ZVUKU A DUŠE“.

 

Více informací, podrobněji, k připravovanému workshopu naleznete na webu workshopu http://anders-holte-praha.cz/

Spolu s Andersem Holtem a Cacinou Meadu se na vás těšíme!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vyhledávání