Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Akce Akce našich přátel Anders Holte - koncert "ZVUK DOMOVA" a workshop "SPOJENÍ ZVUKU A DUŠE"
Anders Holte - koncert "ZVUK DOMOVA" a workshop "SPOJENÍ ZVUKU A DUŠE"
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 02 Červen 2019 09:35

Druhou zajímavou akcí, kdy budeme mít příležitost se blíže seznámit s významem zvuku v realitě Vesmíru a našich životech, a nejen seznámit, ale dokonce i naučit se s ním pracovat a využívat jeho vlastnosti, tvořivé vlastnosti a charakteristiky jsou akce pořádané Andersem Holtem.

altV říjnu do Prahy znovu přijíždí dánský hudebník ANDERS HOLTE, který na Kryonově semináři v září 2018 v divadle Hybernia hudebně doprovázel Leeho Carrolla, Následující den, po Kryonově semináři, v pondělí, pak uspořádal, krátký půldenní workshop o významu zvuku v životě vesmíru a lidské bytosti, jako jistou „ochutnávku“, ukázku toho jak takový workshop o zvuku vypadá, přičemž účastníci si to vše mohli procítit a poznat na svých prožitcích.

Tentokrát však pro nás připravil poněkud bohatší program.

V první řadě budeme mít možnost se 25.10. ponořit do vibrací JEHO hluboce duchovně laděných písní a skladeb na jeho prvním samostatném koncertu v ČR s názvem "ZVUK DOMOVA", na kterém ho na klávesy doprovodí jeho partnerka Cacina Meadu.

Více informací, podrobněji, k připravovanému koncertu naleznete na webu  http://anders-holte-praha.cz/

A dále pak, vzhledem k reakci účastníků jeho loňského půldenního úvodního workshopu, kde šlo více méně o základníalt seznámení se s problematikou zvuku v životě vesmíru, duše, lidské bytosti a zahájení nacvičování některých technik, pořádá ANDERS HOLTE s partnerkou CACINOU MEADU, ve dnech 26.10. a 27.10. plnohodnotný DVOUDENNÍ workshop na téma „SPOJENÍ ZVUKU A DUŠE“.

 

Více informací, podrobněji, k připravovanému workshopu naleznete na webu workshopu http://anders-holte-praha.cz/

Spolu s Andersem Holtem a Cacinou Meadu se na vás těšíme!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vyhledávání