Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Akce Akce našich přátel Prageet Harris a Stargate - Zážitek energií Hvězdné brány
Prageet Harris a Stargate - Zážitek energií Hvězdné brány
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 02 Červen 2019 09:51

Milí přátelé,

s radostí a byť s menším zpožděním dnes zveřejňuji informaci, kterou jsem předběžně sdělil na dvou posledních úplňkových meditacích. A totiž, že ve druhé polovině roku, budeme mít ojedinělou příležitost se zúčastnit akcí, jež mohou být vhodným příspěvkem do rozvoje našich Vědomí a energií. Jde o příležitost být intenzivněji kvantově interdimenzionálně zapojen do předkládaného programu a dosáhnout tak významnějšího posunu než při běžné vnitřní práci..

Jako první nás navštíví světově známý britský lektor a channeler, avšak žijící u kalifornské posvátné hory Mount Shasta, Prageet Harris s partnerkou Julieanne Conardovou.

alt

Prageet je znám jako channeler bytosti Alcazar, se kterou komunikuje již asi 30 let. Dle inspirací od Alcazara a na podkladě posvátné geometrie zkonstruoval, tzv. Hvězdnou bránu, STARGATE. Ta vyzařuje silnou multidimenzionální energii. Lidé v altjejí blízkosti jsou okamžitě v tomto silném multidimenzionálním energetickém poli, jež se propojuje s jejich vědomím a celou jejich energetickou strukturou, přičemž u nich dochází k zábleskům spojení se Supervědomím resp. Nadvědomím. Dochází k uvědoměním, ať již svých bloků, nižších schémat, ale i talentů a i vyšších schopností apod. Dochází k očištění energií účastníků od nižších energií uložených v jejich akášické paměti a které zatěžují jejich vývoj i kvalitu života v Přítomnosti, a co je také zajímavé, dochází i k fyzickým uzdravením.

Prageet Hezdí již téměř 30 let po celém světě a pořádá workshopy se zážitkem multidimenzionální energie Stargate, kterých se účastní stovky, až víc jak 1 000 účastníků najednou!! Přičemž tyto workshopy tématicky upravuje, ladí k různým tématům jako např. Pohyb za svou mysl a do kvantového pole, Kvantové pole, Vaše Supervědomí, Setkání se svojí hvězdnou rodinou, Otevření se Univerzální lásce, Znovuobjevení své sebelásky nebo také Mládnutí s esencí života a i další a v průběhu také předává Alcazarovy channelingy.

My máme nyní tu mimořádnou příležitos v létě, když v srpnu, navštíví na pár dnů Prahu a ve dnech 24. a 25.8. provede svůj první duchovně-energetický workshop v ČR s názvem „ZÁŽITEK ENERGIÍ HVĚZDNÉ BRÁNY“. A předesíláme, že celý workshop bude kvalitně tlumočen do češtiny.

Více informací, podrobněji k připravovanému workshopu naleznete na webu workshopu https://stargate-experience.webnode.cz/ .

Spolu s Prageetem i Julieanne se na vás těšíme!!

 

Vyhledávání