Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Akce Akce našich přátel Ezoterický koncert a velmi zajímavý a užitečný workshop
Ezoterický koncert a velmi zajímavý a užitečný workshop
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 10 Červenec 2019 09:15

V roce 2018 jsme poprvé měli možnost se seznámit s dánským zpěvákem skladatelem ezoterické hudby Andersem Holtem. A jelikož jeho vystoupení, jak koncertní, v rámci prvního Kryonova semináře v Praze, tak i pak jeho krátký půldenní workshop o významu a možnostech práce se zvukem, měli velký úspěch, rozhodl se pro letošní rok uspořádat samostatný koncert a úplný dvoudenní workshop.

Nejdříve to bude v pátek, 25.10. jeho koncert "Zvuk domova v kostele sv. Šimona a Judy, což je velmi exkluzivní koncertní místo. Vstupenky si lze opatřit ZDE

A pak Anders pokračujev sobotu a v neděli, 26.10.a  27.10., workshopem "Spojení zvuku a duše"  Vstupenky jsou k dispozici na stránce  ZDE

Zvuk má na lidské bytosti významný vliv. Poznali to tisíce lidí, kteří se s ním naučili správně zacházet, používat. Mnozí z nich podali zprávu o svých zkušenostech, které zahrnovaly vize, uzdravení a výrazné rozšíření vědomí. Práce se zvukem, neboli tónování, synchronizuje mozkové vlny, pomáhá uvolnit napětí a obnovuje rovnováhu a harmonii mysli a těla.

A když se vrátíme k loňskému Andersovu vystoupení v Praze, jak reagovali účastníci. Jedna účastnice řekla, že Andersův hlas je léčivý a harmonizující. Jiná pak řekla, že půldenní seminář byl velmi krátký. Všichni si přáli více si užít energie Anderse a Caciny (Andersova partnerka) a jeho hlas. Díky tónování začala dělat nové věci, které jí dříve nedávaly smysl a teď dokáže žít v lásce, harmonii, klidu a když se tak nedaří, stačí se vrátit k tónu své duše.

Milí přátelé, jste srdečně zváni k této obohacující zkušenosti.

 

Vyhledávání