Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Akce Akce našich přátel Stargate – Energie Hvězdné brány – Úplný videozáznam webináře.
Stargate – Energie Hvězdné brány – Úplný videozáznam webináře.
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 23 Červenec 2019 17:41

Před pár měsíci jsem informoval o konání dvou zajímavých akcí, workshopů i koncertu - ZDE. A včera, 22.7. 2019, proběhl jako příprava workshopu „Energie Hvězdné brány“, který se bude konat již zanedlouho – 24. a 25.8. 2019, druhý webinář. Celý webinář byl zaznamenán a je k dispozici pro on-line shlédnutí a tím i de facto k zúčastnění se.

Co uvidíte a zažijete: Po krátkém úvodu, channeling Alcazara, pak silná meditace a následně odpovídání na některé zaslané dotazy. Jak sami poznáte bylo to úžasné, zvl. meditace, která byla ukázkou toho, co se bude mnohem šířeji a hlouběji řešit na WS. Byli jsme všichni obklopeni a prostoupeni silnou vysokovibrující energií, která v reakci s naším energetickým polem provedla určitou harmonizaci.

A tady je odkaz na celý záznam.

Na workshop se lze ještě přihlásit, ještě zbývá pár vstupenek. Případnou vstupenku pořídíte ZDE 


A v neposlední řadě také informace k rovněž blížícímu se koncertu a workshopu Anderse Holteho „Zvuk domova“ a „Spojení zvuku a duše“, který se koná - 25. - 27.10. 2019 - Hned na začátku srpna, 1.8. 2019 vychází  velký rozhovor s Andersem v časopise Kvalitní život.  Vstupenky lze pořídít ZDE a ZDE

 

Vyhledávání