Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Akce Akce našich přátel ANDERS HOLTE - KONCERT A WORKSHOP JIŽ ZA PÁR DNÍ!! ÚŽASNÉ SOUVISLOSTI , ÚČINKY JEHO HUDBY
ANDERS HOLTE - KONCERT A WORKSHOP JIŽ ZA PÁR DNÍ!! ÚŽASNÉ SOUVISLOSTI , ÚČINKY JEHO HUDBY
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 05 Říjen 2019 15:31

           ANDERS HOLTE - KONCERT A WORKSHOP JIŽ ZA PÁR DNÍ!!

                                   ÚŽASNÉ ÚČINKY JEHO HUDBY

 

alt

 

Přátelé,

nezadržitelně se blíží koncertní vystoupení dánského zpěváka Anderse Holteho v Praze pod názvem, „Zvuk Domova“. .Již 25.10. bude Anders a jeho partnerka Cacina, která ho doprovází nejen v jeho úžasné hudbě, zde, mezi námi a otevře se před námi ten nadpozemský zážitek z jeho hudby, připomínajícím nám sféry Domova. Domova z něhož přicházíme.

A následně pak o víkendu 26.10. a 27.10., Anders provede svůj workshopSpojení zvuku a duše“ o významu zvuku, o tom, jak zvuk využít pro sebe, pro svůj život.

Jak jsme již uveřejnili, Andersova hudba má některé souvislosti, které jsou velmi známé.

  • Je známé, že Andersova hudba proniká do hlubin lidského nitra, přináší lidem radost, klid, uklidnění, pocity své velikosti či věčnosti.

  • Je známé, že Andersovo CD Lemurian Home Coming (Návrat Lemuřana domů) se prodává ve více než 60 zemích světa!

  • Je známé, že za Andersem také přijíždějí i různí hudebníci a žádají ho o soukromé lekce, protože u něj nalezli, co dosud ve své tvorbě postrádali.

  • Je známé, že vystupoval i na pódiích hal až pro více jak 10.000 účastníků.

Jsou však aspekty a souvislosti Andersovy hudby, které nejsou známé, ale které jsou až omračující úžasem.

  • Není známé, že se Anders Holte zúčastnil se svou hudbou vědeckých studií.

  • Není známé, o úžasných léčebných účincích Andersovy hudby.

Jsou to skutečnosti, které opravdu, ale opravdu hodně překvapují i naplňují úžasem. A my jsme rádi, že tyhle skutečnosti můžeme nyní všem předat a seznámit tak širokou veřejnost s něčím, co není „všední a běžné“. S něčím, co má spojitost a původ ve vyšších sférách pozadí našeho života a co je ve skutečnosti vlastností každého z nás. Anders to přináší, aby nám to demonstroval, ukázal, že toto jsme my všichni.

S bližšími podrobnostmi těchto dosud neznámých skutečností Andersovy hudby se můžete seznámit v krátkém článku na webu Andersova pražského vystoupení ZDE

Na konci článku pak naleznete všechny další odkazy potřebné pro další informace a pro registraci k účasti a získání vstupenky.

A pozor! Za pár dní, již od 16.10. bude vstupenka na workshop k dostání jen za plnou cenu!!

S láskou i radostí vás všechny zveme na tuto jedinečnou událost koncertního vystoupení a workshopu Anderse Holteho.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová

http://anders-holte-praha.cz/

https://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání