Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Kryon - Kryon na Rapa Nui - Channeling 4
Kryon - Kryon na Rapa Nui - Channeling 4
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Prosinec 2019 20:32

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem na Velikonočním ostrově, 29. října 2018

Zdravím Vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Tohle je čtvrtá zpráva z místa, kterému mnozí říkají Velikonoční ostrov, jinými slovy Rapa Nui. Nejsme zde daleko od lomu, z něhož pocházejí místní sochy Moai. Sedíme na trávníku na kopci, kde fouká vítr. Příroda nám opět dává požehnání prostřednictvím dechu Gaii. Nacházíme se na velmi hlubokém místě, kterým tento ostrov Rapa Nui je.

Chtěl bych vám něco povědět o intuici. Ale stejně tak jako předtím, žádám předky o povolení předat tuto zprávu tak, aby byla vhodná a pravdivá a také aby reprezentovala původní záměr obyvatel tohoto ostrova. Intuice, drazí, je něco, čemu byste měli naslouchat. Je mnoho témat, kterým byste mohli naslouchat skrze svou intuici. Ale pojďme mluvit o tom nejdůležitějším tématu. Jaká je vaše intuice o vás samotných? Je ve vás něco víc než jen tělo a vědomí? Již od vzniku lidstva, již od doby, kdy jste obdrželi 23 párů chromozomů, lidé hledali něco většího, než jsou oni sami. Většina lidí na Zemi si je vědomá toho, že jsou sami něčím větším než jen svým lidským tělem. Otázkou tedy je: když zemřete, a vaše tělo je pryč – co vám napovídá vaše intuice? Co se stane? Kdybyste mohli udělat průzkum mezi všemi lidmi na této planetě a zeptat se jich, co si myslí, 80% z nich by řeklo: „mé vědomí někde zůstává. Anebo že někam jde.“ A pro některé se právě tohle nazývá duše. Vypadá to, že tohle slovo (duše) je všude běžné. A proto je to obecně vnímáno tak, že základní intuicí lidstva je to, že se jejich duše někam přemístí poté, co zemřou.

Pojďme si to tedy na chvíli prozkoumat. Co lidstvo udělalo s touto intuicí? Protože tohle je něco velmi odhalujícího. Jeden z prvních organizovaných duchovních systémů na světě – v civilizaci, kterou znáte, byl nazýván hinduismus. Tento duchovní systém nezahrnoval žádného proroka, místo toho zahrnoval jednotu všech věcí. A tato jednota věcí se týkala také duše – a za účelem zachování této jednoty duše neumírala. To byl začátek myšlenky reinkarnace. To byla intuice prvního duchovního systému a je to také to, co vás dnes učíme. Mluvíme o vašich akášických záznamech. Vy si pamatujete minulé životy. Dokonce i na tomto ostrově. Garantuji vám, že budou lidé, kteří stráví nějaký čas o samotě na tomto ostrově společně se sochami Moai a budou uvažovat o své minulosti. Chci, abyste se mnou nyní pochopili logickou stránku této věci. Všichni na tomto ostrově byli svými vlastními předky. Není jich mnoho. Dostanu se k tomu za chvíli.

Pokud se podíváte do buddhismu, tato idea navracení duší na tento svět je v něm tak hluboká, že tam existují mistři ve čtení akášických záznamů, kteří prohlédnou děti dané vesnice ve věku pouhých osmi let a budou schopni určit, kdo bude jejich příštím vůdcem. Mohou určit, kdo se nachází v té linii. Pak to dítě vezmou a trénují ho jiným způsobem, tak, aby se stalo mistrem. Dítě se nakonec naučí několik jazyků. Stává se velmi zřídka, aby se mistři s výběrem dítěte mýlili. A to z toho důvodu, že jejich intuice byla správná. Duše žije dál. Ukazuje se to v kultuře za kulturou. Domorodí lidé po celé planetě v to nějakým způsobem věří. A všichni bez výjimky uctívají své předky.

A to nás přivádí právě sem, na Rapa Nui. Už jsem to říkal dříve. Tato kultura předbíhala svou dobu. Je pravda, že jste slyšeli o občanské válce (na Rapa Nui) a také zde se udály věci, které mají velmi lidskou povahu. Ovšem dovolte mi vyprávět vám o věcech, které se zde děly ještě předtím. První intuice postavit sochy Moai. Tato kultura se tehdy rozhodla vštípit sochám Moai duši předků z tohoto ostrova. Následně je rozestavěli po ostrově, aby vždy dohlíželi na ty, jež byly zrovna tady. Někteří z vás řeknou: no, jak komické, to je hezké. Dovolte mi sdělit vám skutečný důvod. Bylo v tom totiž jakési skutečné porozumění, ke kterému vaše kultura dosud ještě nedospěla. Kdybyste nějakým způsobem mohli ochránit moudrost z minulosti a přenést ji do budoucnosti, měli byste lepší život. Jelikož pokaždé, když se člověk narodí, musí se tu moudrost učit znovu. Před velmi dlouhou dobou se obyvatelé Rapa Nui rozhodli, že by mohli tu moudrost ochránit prostřednictvím duší předků. To je velmi pokročilá představa, kterak uchránit moudrost a zajistit její setrvání i pro kteroukoli další kulturu. Tohle nedělali ani některé z největších civilizací na planetě. Dokonce ani Egypťané, kteří se připravovali na život po smrti. Prostě odešli a to jediné, co po sobě zanechali, byly rukopisy na stěnách. Velmi málo kultur se rozhodlo uchránit svou moudrost v sobě samých, aby vydržela i pro jejich nástupce. A to je jen jedna z věcí, která je zde a je ukrytá. To opravdové tajemství Rapa Nui bylo to, jak dalece byli pokročilí. Jak byli zdraví. Jak mnoho toho věděli o lidské přirozenosti. Tohle byli ti dávní, v začátcích. A to jsou ti, o kterých nyní mluvíme. A důvod, proč tady nyní cítíme různé věci, je právě tento. Procházíte se po malém ostrově, který úmyslně a skrze záměr uložil moudrost svých předků do těchto soch (Moai). Tohle byl počáteční záměr. Záměr těch, kteří to všechno začali.

Drazí, je toho zde k naučení mnoho. Pokračujme tedy s dalšími výlety.

A tak to je.

Kryon

Zdroj: www.kryon.com – Rapa-nui-day-three - MP3 – 12:51 min.

Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložil Honza H. (www.kryon.webnode.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Další zprávy a informace od Kryona, Lee Carrolla i českého překladatelského Kryonova týmu naleznete na naší facebookové stránce KRYON česky Budeme rádi, když se k nám připojíte.

Kryonovy knihy

O všech těchto skutečnostech, o všem, co je a co tvoří lidský život, člověka či celé lidské společnosti, ve všech oblastech života, i v návaznosti na spojitost s životem Vesmíru, Galaxie, o tom všem Kryon láskyplně a otevřeně hovoří ve svých poselstvích, ale i také ve svých knihách, které prostřednictvím Lee Carrolla uvádí na scéně lidského života s cílem napomoct ve vzestupu života planety a člověka do vyšší úrovně.

Informace o Kryonových knihách vč. informací o možnostech pořízení naleznete ZDE a také ZDE

 

Vyhledávání