Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Alita Zaurak - Zprávy z nebe - Období Kozoroha 2019 -
Alita Zaurak - Zprávy z nebe - Období Kozoroha 2019 - PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 27 Prosinec 2019 18:14

Astrologická předpověď Ality Zaurak

Období Kozoroha nastává v neděli 22.12, přesně v 5.21 a přináší jako obvykle jisté ochlazení a zdravé uzemnění, nezbytnost soustředit se to, co je pro nás opravdu důležité a podstatné.
V tomto roce má však těchto přibližně třicet dní obzvláštní sílu a význam neboť v Kozorohu se od 30.12 shromáždí pět světel a planet: Slunce, Merkur, Jupiter, Saturn, Pluto a sestupný lunární uzel…

Štědrým dnem, večerem a prvním svátkem vánočním nás bude kromě moudrého Slunce v Kozorohu provázet jemně žhnoucí, duchovně povznesená blahodárná přítomnost Luny ve Střelci – učitelky, léčitelky, vychovatelky. Dny před novem jsou obzvláště očistné a nejlepší je se během nich zaměřit spíše na zakončování,odevzdávání, osvobozování od všeho, co nám brání zažívat a prožívat svůj život mnohem radostněji a šťastněji. Spojme se v meditaci či s pomocí andělských či tarotových karet s duchovním světem, vystoupejme na svůj vnitřní Olymp či Mt.Everest (-: a podívejme se „očima bohů“ na svůj každodenní život „tam dole“. Možná poměrně jasně uvidíme, co můžeme změnit ve svém smýšlení, jaké názory a přesvědčení nám už dávno nesvědčí a naopak nás brzdí a omezují...

Novoluní v Kozorohu nastává o vánočních svátcích, přesně 26.12 v 6.14. Vliv této fáze však můžeme vnímat již od večerních hodin 25.12 až do brzkého rána 28.12, kdy se bude v Kozorohu kromě Slunce nalézat i Luna. Soustřeďme se tedy v těchto dnech na to, co je pro nás samotné jako jedince opravdu to nejdůležitější , co nám dlouhodobě opravdu pomáhá a svědčí, čemu se chceme věnovat, v čem spočívá náš aktuální úkol a tedy záměr na období celého následujícího roku. V hloubi duše a celou svou bytostí se rozhodněme, že se těmto, pro nás tolik důležitým činnostem budeme věnovat „děj se co děj“.

V dalších dnech můžeme též udělat první, třeba i symbolické kroky na této dlouhé cestě k cíli, která je před námi a je vlastně zároveň cílem samotným… Obzvláště blahodárná data pro započetí dlouhodobých aktivit, přidání nových zdravých návyků do života jsou 27.12, 28.1,29.1,30.12. Podpoří nás nejen moudrá a svobodomyslná |Luna ve Vodnáři (od rána 28.12), ale též spojení Slunce s Jupiterem v Kozorohu (přesně 27.12).

Nový rok Luny 2020 přináší opravdu fantastické možnosti - především v oblasti vnitřní práce. Hluboké vcítění se a porozumění mnohým dlouhodobě se táhnoucím záležitostem a potížím přinese uvolnění nejrůznějších bloků a překážek a umožní tak reálné uskutečnění našich cílů v následujícím roce Saturna 2021.

Poměrně podpůrnou, i když drobnější astrologickou událostí bude též vstup Marsu do Střelce 3.1. Po přibližně dvouměsíčním a „hluboce akčním“ pobývání Marsu ve znamení Štíra, nastává nyní poměrně zářivější a optimističtější období (do 17.2), kdy svou aktivitu můžeme nasměrovat opět z nitra ven do okolního světa a sdílet své poznatky a prožitky s ostatními lidmi. Obzvláště dny od 3.1 do úplňku 10.1 budou vhodné pro započetí nových, společensky prospěšných projektů, spojených se vzděláváním, osvětou, cestováním, apod.

Spojení Jupitera se vzestupným lunárním uzlem v Kozorohu nastane 8.1 a též nás podpoří v uskutečnění a „dotažení“ rozdělaných projektů, nápadů, zkrátka toho, co jsme nashromáždili v uplynulých přibližně 12 letech. Tato a další podobné konstelace nám též pomáhají rozlišit, co z těchto projektů má opravdu smysl, co má budoucnost a co prostě raději s poděkováním odložme, odstřihněme - stejně jako prořezáváme větve stromu, aby mohl lépe a zdravěji růst a prospívat!

V polovině ledna nastává zásadní astrologická konstelace, která předznamená dění celého roku 2020 i let následujících. Konjunkce neboli spojení Pluta a Saturna v Kozorohunastává po pěti stech letech a proběhne přesně 12.1 v 17.23, navíc i ve spojení se Sluncem a Merkurem. Může jít o jakýsi „radikální řez“ . Konečně najdeme sílu opravdu ukončit to, co už nám neprospívá – ať už se nám to ještě v těchto dnech jeví jakkoliv nemožné či nevhodné, ať už o tom jakkoliv pochybujeme či možná dokonce „jakoby“ nevíme. Astrologický dům horoskopu, kde se toto spojení na 23.stupni Kozoroha v našem individuálním horoskopu nalézá, nám napoví, v jaké oblasti tento proces probíhá: ve vztazích, financích, práci, zdraví apod...

Pro někoho bude toto rozhodnutí, tento řez naprosto plynulým, přirozeným pokračováním a výsledkem předchozí dlouhodobé práce na sobě a moudře směrovaných aktivit,pro někoho může být přímo vynucen okolnostmi a vnitřním či vnějším „pnutím“...V každém případě vězme, že Pluto se Saturnem (ztělesnění kvalit Štíra a Kozoroha) nám opravdu zdravě a moudře pomáhají a i kdyby se nám (či spíše našemu egu) jejich tlak či nátlak v dané chvíli nelíbil, později jej opravdu oceníme! Hračky, s nimiž si již nepotřebujeme hrát buď odevzdáme dobrovolně nebo nám budou prostě odebrány, abychom se ve svém vývoji opravdu posunuli a postoupili do dalších tříd a úrovní kosmického učiliště(-:

Od úplňku do novu ve Vodnáři (10.-24.1) se tedy máme opravdu od čeho osvobozovat. Pro nás jedince i pro celé lidstvu nastává nová etapa, kdy budeme více či méně přísně a naléhavě vedeni k převzetí zodpovědnosti za svůj život, k vědomému a zodpovědnému zacházení se zdroji, s časem a svými talenty a potenciálem.

Vysoce inteligentní a osvícený Merkur ve Vodnáři nám od 17.1 jistě pomůže s poznání a hlubším pochopením vesmírných zákonitostí, s nimž se dostáváme s každým dnem do hlubšího souladu - ať už s pomocí astrologie, numerologie, kvantové fyziky, výkladu karet a jiných „uranských aktivit“. Do poněkud stísněné „kozoroží“ atmosféry vnese jasnost, svěžest a svobodu! Sejděme se s podobně smýšlejícími a naladěnými přáteli, poslechněme si inspirativní přednášky, webináře, začtěme se do knih, které nám „náhodou“ přijdou do ruky či na mysl... Potřebné poselství najdeme vlastně úplně všude, kam se zadíváme – stačí se jen zeptat!

Venuše v Rybách se svou něžnou mystickou energií nás již od 14.1 bude přímo zaplavovat vodopády všeobjímající lásky a krásy… Dopřejme si příjemné meditativní spočinutí ve svitu svíček, návštěvu čajovny, kina, divadla, poslech hudby, taneční meditaci, masáže, kreslení mandal a jiné „nepragmatické“ činnosti, které nám napomohou zharmonizovat se a naladit se na nové, celkově svobodnější období Vodnáře...

Krásné a vědomé prožití tohoto zásadního období vánočních a novoročních svátků vám všem přeje vaše „astrologyně“

Alita Zaurak

www.mandalia.cz
Děkuji, že jste se mnou – jsem s vámi!

Doporučené audionahrávky slovem vedených meditací Ality Zaurak na toto období,
tj. hlubinnou relaxaci a tantrickou meditaci pro jednotlivce i páry můžete zakoupit zde:
https://audioteka.com/cz/audiobook/na-vlnach-jednoty
https://audioteka.com/cz/audiobook/svatba-protikladu

zdroj: https://www.facebook.com/alita.zaurak/posts/10157335711565211

 

Vyhledávání