Aktualitky

1. - 6.8. – Cesta lásky I – Hotel Hrazany (volná místa)

Milí přátelé,
na blížící se Cestě lásky I v Hrazanech (1-6. 8. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace Akce Akce našich přátel VĚDEC GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE!!!
VĚDEC GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE!!!
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 24 Únor 2020 22:22

MIlí přátelé,
všichni se zajímáme o nejnovější poznatky o tom, jak se svět vyvíjí, jak lidé objevují své schopnosti, o tom, jak nvé objevy v poznání člověka pomáhají v rozvoji různých technologií a zvláště pak v oblasti zdarví, kvality a délky života.

Existuje celá řada různých lektorů, vědců, kteří prolomili bariéry  oficiální vědy, vědy lineární založené na paradigmatu hmoty a dokázali světu přinést excelentní poznání. A nezůstávají jen u publikační činnosti, rozhovorů, ale vyjíždějí za "běžnými" lidmi a seznamují širokou veřejnost s tím vším. Konají tak úžasnou práci, kdy pomáhají k probouzení lidstva, a lidského vědomí ke své síle, k vědomí sebe sama.


Jedním takovým a velmi známým vědcem, který svou činností posouvá lidské vědomí do vyšších vibračních úrovní je i geolog Gregg Braden. A je úžasné, že Gregg Braden prijal pozvání a za necelé dva měsíce přčijede do Prahy. Seznamte se informacemi o konání prvního semináře Gregga Bradena v Praze, jakož i s Greggem Bradenm prosteřdnictvím několika videí.

                                                        GREGG BRADEN
                              PROBUZENÍ LIDSKÉHO POTENCIÁLU

                                     18. dubna 2020, TOP Hotel Praha
                                         Blažimská 1781/4,Praha 4-Chodov

 

Video pozvánka
Gregg Braden v Praze dne 18.04.2020

Gregg Braden v této video pozvánce (níže) osobně zve ke společnému setkání na jeho programu v TOP Hotelu v Praze, k prožití neobyčejného zážitku poznání  a uvědomění.

Osobní pozvánka Gregga Bradena na seminář v Praze 18.04.2020
   -  3,5 min


Gregg Braden představuje svůj osobní příběh, který jej posunul v propojení vědy a spirituality do vyšší a těsnější úrovně a který odstartoval jeho  lektorskou a publicistickou aktivitu.

Gregg Braden - osobní příběh o lidském potenciálu - 2,5 min.

A pro "fajnšmekry" tady je rozhovor Gregga Bradena, který poskytl  Johnu Petersenovi z Arlington institutu v jeho pořadu Post Script.

Co je člověk - nová věda, nové objevy
!  -  26 min.


Všechna výše uvedená videa jsou opatřená českými titulky.

Další potřebné infromace vč. vstupenek získáte na webu: www.greggbraden.cz

 

Vyhledávání