Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Akce Akce našich přátel VĚDEC GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE!!!
VĚDEC GREGG BRADEN POPRVÉ V PRAZE!!!
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 24 Únor 2020 22:22

MIlí přátelé,
všichni se zajímáme o nejnovější poznatky o tom, jak se svět vyvíjí, jak lidé objevují své schopnosti, o tom, jak nvé objevy v poznání člověka pomáhají v rozvoji různých technologií a zvláště pak v oblasti zdarví, kvality a délky života.

Existuje celá řada různých lektorů, vědců, kteří prolomili bariéry  oficiální vědy, vědy lineární založené na paradigmatu hmoty a dokázali světu přinést excelentní poznání. A nezůstávají jen u publikační činnosti, rozhovorů, ale vyjíždějí za "běžnými" lidmi a seznamují širokou veřejnost s tím vším. Konají tak úžasnou práci, kdy pomáhají k probouzení lidstva, a lidského vědomí ke své síle, k vědomí sebe sama.


Jedním takovým a velmi známým vědcem, který svou činností posouvá lidské vědomí do vyšších vibračních úrovní je i geolog Gregg Braden. A je úžasné, že Gregg Braden prijal pozvání a za necelé dva měsíce přčijede do Prahy. Seznamte se informacemi o konání prvního semináře Gregga Bradena v Praze, jakož i s Greggem Bradenm prosteřdnictvím několika videí.

                                                        GREGG BRADEN
                              PROBUZENÍ LIDSKÉHO POTENCIÁLU

                                     18. dubna 2020, TOP Hotel Praha
                                         Blažimská 1781/4,Praha 4-Chodov

 

Video pozvánka
Gregg Braden v Praze dne 18.04.2020

Gregg Braden v této video pozvánce (níže) osobně zve ke společnému setkání na jeho programu v TOP Hotelu v Praze, k prožití neobyčejného zážitku poznání  a uvědomění.

Osobní pozvánka Gregga Bradena na seminář v Praze 18.04.2020
   -  3,5 min


Gregg Braden představuje svůj osobní příběh, který jej posunul v propojení vědy a spirituality do vyšší a těsnější úrovně a který odstartoval jeho  lektorskou a publicistickou aktivitu.

Gregg Braden - osobní příběh o lidském potenciálu - 2,5 min.

A pro "fajnšmekry" tady je rozhovor Gregga Bradena, který poskytl  Johnu Petersenovi z Arlington institutu v jeho pořadu Post Script.

Co je člověk - nová věda, nové objevy
!  -  26 min.


Všechna výše uvedená videa jsou opatřená českými titulky.

Další potřebné infromace vč. vstupenek získáte na webu: www.greggbraden.cz

 

Vyhledávání