Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

KRYON OPĚT V PRAZE!!!
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 16 Duben 2020 15:59

Vážení přátelé,

Před téměř dvěma lety, v září 2018, proběhl v divadle Hybernia 1. Kryonův seminář. V jeho závěru, v závěrečném channelingu, nám Kryon a vlastně i Lee Carroll řekli, že se s námi loučí a snad za dva roky se opět setkáme.

Slova, která tehdy zazněla v sále divadla Hybernia se silně zapsala do našich srdcí a celou dobu rezonovala v naší mysli. Přidali se k nám i všichni ti, kteří v divadle nebyli, ale poslechli si channelingy ze záznamu. Bylo a je nás hodně, kteří jsme vyzařovali myšlenku, energii touhy, záměru, znovu se setkat s Leem Carrollem a Kryonem tady u nás v Praze. A jak víme, energie myšlenky je tvořivá, zvláště energie kolektivní mysli, mnoha srdcí.

                    Proto vám můžeme s radostí oznámit, že Lee Carroll, Kryon a hosté,

                              se s námi opět setkají a to v termínu 19.9. – 21.9. 2020.

alt

 

Ano, přátelé, 3 dny!! Ale vše bude jiné, nové. Budou to 3 dny a 3 různé formy programu, 3 různé lokality. 3 různé zážitky. Je však třeba upozornit, že každá ta situace nabízí jinou možnost kapacity účasti. Proto bude potřebné se rychle rozmyslet a reagovat.

A není to vše! Ještě je pro vás nachystán Bonus semináře!

V předvečer semináře, v pátek večer, 18.9., od 19:00 hod, jako takové slavnostní otevření semináře, naladění na vyšší tóny, frekvence reality, které nám pak umožní mnohem lépe, procítěněji si užít ty následující 3 dny s Kryonem, uskuteční se koncert skladatele a zpěváka interdimenzionální hudby Anderse Holteho a hudebnice Caciny Meadu v kostele sv. Šimona a Judy na Starém Městě Pražském.

Všechny potřebné informace k semináři naleznete na již zveřejněném webu semináře na adrese:

                                  http://kryon-praha.cz

Sice se náš náš život momentálně nachází v podobě jiné, než jak bychom si asi představovali, ale my víme, že nic netrvá věčně a také víme, že to my jsme tvůrci a naším postojem věci vytváříme či upravujeme, modelujeme. Věříme i, že všichni jsme naplněni optimismem a vírou v silu ducha člověka, která vše nepravdivé, vše neláskyplné, vše, co není v integritě s Láskou, překoná a uvolní prostor svobodnému životu ve světle i lásce. A proto prostě víme, že se v září s Leem Carrollem, jeho hosty a Kryonem potkáme a zatím se „jen“ tak nějak obyčejně lidsky těšíme...!!

Na všechny příznivce Kryona, pracovníky světla z Čech i ze Slovenska, se těší Lee Carroll s Kryonem a hosté - Monika Muranyi, Anders Holte a Cacina Meadu. A také organizační tým Láďa Mlčák, Sylvie Duran-Munck, Marie Kuchařová a Zuzana Šiková a celý český překladatelský tým, který pro vás v průběhu celé doby překládá Kryonovy chnnelingy.

 

Vyhledávání