Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Zprávy z nebe - Období Blíženců 2020
Zprávy z nebe - Období Blíženců 2020 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 27 Květen 2020 13:22

Astrologická předpověď Ality Zaurak

Období Blíženců začalo již 20.5 v 15.50 a přináší nám jistou lehkost, oživení a hlavně vědomé spojení oddělených jednotlivců v jediný celek – v lidstvo jakožto společenství sourozenců, sester a bratrů. Všichni jsme tzv. žáky v čase, učíme se společně v jedné škole a toto sjednocení a společná práce na aktuálních úkolech může přinést významné posuny, v tomto období obzvláště!

Ve znamení Blíženců se od 5.5. nalézá vzestupný lunární uzel,zdůrazňující a podporující projev pozitivních kvalit tohoto nejpružnějšího znamení Zvěrokruhu. Orgánem Blíženců jsou plíce, na lidském těle ruce, a ze smyslů je to zrak. Zhluboka dýchat, se-tkávat se a vyměňovat si poznatky a zkušenosti, sjednotit se ve společném záměru a jasně vidět realitu takovou jaká je - to jsou velmi aktuální výzvy nejen v čase Blíženců.

Když ruce spojíme v gestu modlitby na úrovni srdce, uzdravujeme a harmonizujeme tak odvrácenou tvář Blížencůlživost, rozpolcenost, chaotičnost, povrchnost...

Novoluní v Blížencích nastává hned v pátek 22.5 v podvečerních hodinách, přesně v 19.40. Jeho vliv trvá až do půlnoci 24.5, dokud bude v Blížencích spolu se Sluncem i Luna. Ve dnech kolem 22.5 je též Slunce v trigonu se Saturnem ve Vodnáři pomáhá soustředit se na hluboké a zásadní změny a posuny! V tyto dny tedy uklidněme svou roztěkanou mysl, ať už s pomocí dechových či meditačních technik nebo úplně nejjednodušeji delší procházkou či pěší tůrou. Chůze je bezpochyby jednou z nejzdravějších věcí, přirozeně harmonizuje mužský a ženský princip a tedy i obě mozkové hemisféry, napomáhá harmonicky rozproudit energii po celém těle.

Po novu můžeme začít se studiem, přihlásit se do kurzů, pořídit si užitečnou literaturu, stejně tak i začít třeba s psaním knih, tvorbou webu a podobnými projekty či aktivitami, umožňujícími nám vyjádřit se a sdělit okolnímu světu o svých talentech, schopnostech a dovednostech. Po novu se vždy ladíme na budoucnost, otevíráme se novým možnostem a příležitostem. Začněme se ještě aktivněji cvičit v konstruktivním smýšlení: myslet na to, co chceme spíše než na to, co nechceme. Mysleme zdravě a čistě, láskyplně a mysleme na to, co si přejeme pro sebe i pro lidstvo jako celek... Je čas začít jasně vyjadřovat to, co si přejeme a to všemi možnými způsoby...

Ve dnech kolem 28.5 se Merkur v Blížencích dostává do spojení se vzestupným lunárním uzlema k tomu budeme mít Lunu ve Lvu, což naší schopnost vyjádřit se či přímo zařvat významně umocní(-:

Vstup Merkura do znamení Raka nastává také 28.5přidá našemu vyjadřování a zkoumání aktuálních situací obzvláštní hloubku. Začneme jasně zřít, intenzivněji používat intuici, naslouchat své duši, někdo může mít i vize či vhledy, týkající se osobního života či též vývoje společenského dění. Síla představivosti se ještě umocní, používejme jí tedy opravdu konstruktivně!

Trigon Merkura v Raku a Bílé luny ve Štíru nastane přesně 30.5 v 17.13 a může řádně pročistit oblast třetího oka od nánosů iluzí. Je to skvělá doba na meditaci a zření dějů budoucích, o nichž se mnohem více můžeme dozvědět ve chvíli, kdy zavřeme oči a nasloucháme sdělením Duše...

Ve znamení Raka se Merkur usadí na dlouho - až do začátku srpna. Vliv „patronky roku“ 2020, dvojaké a nestabilní Luny na naše smýšlení bude tedy v červnu a v červenci obzvláště silný. Buďme tedy bdělí a pozorní při vyhodnocování informací a podnětů z vnějšího světa nenechme se jimi zahltit, stejně tak se od nich neodvracejme do přílišné pasivity. Merkur v Raku může posílit naše psychologické schopnosti, budeme si moci spolu promluvit “od duše” a také se na mnoho situací v mezilidských vztazích i v lidstvu podívat právě z této jemně-hmotné „roviny duší“, což může přinést uklidnění a blahodárné uvolnění.

Díky svobodě volby záleží však na našem rozhodnutí, zda se chceme bát a vidět budoucnost jen černě či opravdu hluboce porozumět tomu, co se děje a uvidět i světlo na konci tunelu, tj. k čemu dobrému to vše směřuje, neboť dle kosmických zákonů dobro vždy zvítězí!

Úplněk 5.6 se odehrává v momentě kvadratury, tj. napjatého aspektu Slunce i Luny s Marsem v Rybách. Slunce v Blížencích ve spojení s Venuší nás bude inspirovat k intelektuální vynalézavosti a tvořivosti a chvílemi poněkud povrchnímu užívání si každodenní reality, zatímco Luna ve Střelci nám bude více či méně citlivě připomínat, že existuje mnohem širší kontext v propojení lidského a božského rozměru... Mars v Rybách představuje jakéhosi "bojovníka v utajení", ovšem i tajné, skryté neštěstí a hrozby. Kvadratura ke Slunci a Luně bude vyvíjet tlak na to, abychom se spojili, na úrovni duchovní i lidské a věnovali pozornost tomu, jak chceme vlastně žít, jak má vypadat spravedlivější společenské uspořádání...

Zřejmě nejsilnější konstelací měsíce bude Spojení Marsu s Neptunem v Rybách, přesně 13.6 v 16.12,konstelace umožňující nám proniknout za oponu aktuálně se odehrávajícího divadelního představení. Po dvou letech nastává znovu možnost aktivizovat a prožít v sobě archetyp „Božího bojovníka“ - napojit se na vyšší vůli, dostat se do souladu s vyšším Já a dle toho také konat, následujíc své vnitřní vedení... V hrubších rovinách a u některých jedinců však přináší tento aspekt nebezpečí nechat se strhnout k fanatismu, podlehnout všemožným svodům, snažit se uniknout z reality.Citlivým či psychicky méně odolným jedincům doporučuji se řádně uzemnit. Dům horoskopu, v němž se tato konjunkce ve 21.stupni Ryb v našem horoskopu nalézá, poukáže na konkrétní životní oblast, v níž se náš „boží bojovník“ může projevit.

Po úplňku v Blížencích až do dalšího novu ( 5.6-21.6) můžeme aktivně očišťovat své mentální tělo: vykliďme a protřiďme svou knihovnu, soubory v počítači a s tím i svou hlavu, své smýšlení, nastavení. Zbavme se již nepotřebných přesvědčení a názorů, abychom mohli vyhodnocovat a vidět věci a situace opravdu jasně a čistě.

Spojení Slunce se vzestupným lunárním uzlem nastává 20.6, již ve energiích letního Slunovratu a přináší celkový vzestup, hlubokou moudrost, pochopení a zření souvislostí mezi vnějším a vnitřním děním...

Nechť nás provází Síla, přátelé!

Vaše věrná astrologyně Alita

www.alitazaurak.cz

https://alitazaurak.cz/…/vyklad-horo…/individualni-horoskop/
https://alitazaurak.cz/nahravky/
https://alitazaurak.cz/kurzy/astrologie-pro-zacatecniky/
https://alitazaurak.cz/kurzy/astrologie-pro-pokrocile/

Zdroj: https://www.facebook.com/alita.zaurak/posts/10158035033180211

 

Vyhledávání