Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Alita Zaurak - Zprávy z nebe - Období Lva 2020, 22.7. – 22.8. 2020
Alita Zaurak - Zprávy z nebe - Období Lva 2020, 22.7. – 22.8. 2020 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 29 Červenec 2020 09:27

Astrologická předpověď Ality Zaurak

Ohnivé období Lva přináší konečně jistou, i když spíše vnitřní stabilitu a celkové zklidnění. Najděme si prostě čas na sebe a na svůj odpočinek, věnujme se tomu, co nás baví a spočiňme uprostřed pomyslného „slunečního kruhu“, jehož hranice by neměl nikdo narušit! Tak můžeme posílit svou odolnost a imunitu, načerpat životní sílu na celý následující rok, připravit se na výzvy, které nás čekají. Sluneční symbolem je bod v kruhu – harmonické spojení ducha a těla...

Období Lva začíná tentokrát ve fázi přibývajícího měsíce, po novu v Raku 20.7. Hned od prvních dní tedy můžeme aktivně a vědomě tvořit svůj život, začít třeba psát knihu, malovat obraz či uskutečňovat jiné tvůrčí záměry a též přidávat do svého každodenního života zdravé a užitečné návyky. Obzvláště dny Luny v Panně a ve Vahách (od 23.7 do 27.7) nás povedou k hluboké sebeléčbě a harmonizaci, tvoření svého zdraví a vztahů. Možná nás poněkud “potrápí” Luna ve Štíru (27.7.-29.7), která bude připomínat pocity a obavy skryté pod povrchem - pokud se na ní ovšem vědomě naladíme, může nám opravdu pomoci pomoci odvážně a vědomě pohlédnout na naše aktuální či dokonce i dlouhodobé potíže. Vstup Luny do znamení Střelce dopoledne 29.7 pak přinese skutečný vzlet vzhůru, obrácení se ke světlu a její harmonické propojení, tedy trigon se Sluncem ve Lvu (přesně 29.7 ve 21.46) může pozdvihnout a nasměrovat naší energii, umožnit náležitý božský nadhled a náhled na náš život a aktuální společenskou situaci...

Ve dnech kolem 30.7 (přesně ve 20.45) si budeme moci taktéž užít pozitivní aspekt mezi Neptunem v Rybách a Merkurem v Raku. V těchto chvílích si při patřičném meditativním naladění a uvolnění můžeme popovídat s Bohem či zažívat blahodárné stavy Jednoty a spojení s veškerenstvem. Může to být též skvělý moment k započetí pravidelné meditační či jiné podobné praxe! V prvních dnech srpna se pak Merkur po dlouhé době přesune z Raka do Lva a dá našemu smýšlení ohnivou sílu, stabilitu, hravost a schopnost tvořivě vyjádřit od srdce to, co chceme, za čím si stojíme.

Po úplňku 3.8 (přesně v 18.00) začíná osvobozování se od všeho, co se nám mylně zdálo tak zásadní a důležité a ve výsledku jsme tím ubližovali sobě i svému okolí. Dvanáct znamení představuje též dvanáct projevů ega - ať je to touha ovládat a připoutávat pozornost u ohnivých znamení, majetnictví u země, manipulace u vody, chytračení a lhaní u vzduchu, důležité je tyto nešvary pozorovat u sebe samých nikoliv jen u druhých lidí. V sebereflexi, tj. vědomém pozorování svých projevů tendencí ega nám v úplňkových dnech pomůže Luna ve Vodnáři (2.8, 20.12- 5.8, 4.29).

Jedním z klíčových momentů období Lva bude trigon mezi Marsem v Beranu a Sluncem i Merkurem ve Lvu ve dnech kolem 17.8. Odhodlaný a statečný rytíř se dostane do pozitivního propojení s králem-tvořitelem Sluncem a jeho „mluvčím“ Merkurem a my si budeme moci opravdu bytostně zažít, co chceme či případně už nechceme dělat, jak dále žít tak, aby nás to bavilo, naplňovalo...Během novoluní 19.8 (přesně ve 4.41) pak můžeme učinit zásadní a bytostná rozhodnutí a poté k nim začít dělat první kroky...

Poněkud náročnější budou srpnové tranzity Marsu v Beranu: ve dnech kolem 10.8 nastává jeho první spojení (konjunkce) s Černou lunou a 5.8 pak první z několikanásobné, až do prosince se táhnoucí série napjatých aspektů-kvadratur s planetami v Kozorohu. Po kvadrátu mezi Marsem a Jupiterem 5.8 bude následovat kvadratura mezi Marsem a Plutem ve dnech kolem 15.8.

V tyto dny buďme obzvláště opatrní a pozorní při sportu a podobných aktivitách, rovněž se nenechme sebou samými či někým jiným “vyhecovat” k přehnaným výkonům. Celkově můžeme pociťovat jisté napětí mezi tendencí jít dále, rozběhnout se vpřed k objevování nových míst, prožívání a naopak držet se starých osvědčených i když již dávno překonaných přístupů k životu, práci, ke vztahům atd. Také nás ze snahy směřovat vpřed mohou strhávat zpět různé polozapomenuté povinnosti, nesplacené dluhy atd. Každý den se věnujme chvíli dodělávaní rozdělaného a poté si dopřejme čas pro sebe a rozvíjení svého potenciálu a nových možností a schopností, které se naplno projeví v zářné budoucnosti(-:

Spojení Marsu s Černou lunou nastane přesně 10.8 ve 3.20 a bude se až do ledna 2021 ještě dvakrát opakovat (23.9 2020 a 29.1 2021). U lidí se sklonem k násilí může tato konstelace přivést k zesílení této tendence, u jiných lidí může zesílit strach o život, o zdraví atd. Blahodárné může být pro ty z nás, kteří si své strachy a nejistoty, začasté pramenící v raném dětství, již uvědomují a chtějí se od nich osvobodit. Dům horoskopu, kde se konkrétně tato konjunkce na 22.stupni Berana bude nalézat, nám může napovědět, o jakou konkrétní životní oblast se jedná (peníze, zdraví, vztahy...atd).

Obzvláště bdělou pozornost věnujme v těchto dnech a klidně i v celém období Lva oblasti třetí čakry, kde se často dlouhodobě ukrývá potlačená zloba a všemožné frustrace, především z mezilidských vztahů. Ošetřujme tuto oblast, případně se podívejme ve vhodné literatuře na hlubší příčiny trávicích potíží (žlučník, játra, slinivka atd.) Rozsviťme v meditaci a s pomocí tvůrčí představivosti toto malé „vnitřní slunce“ a prozařme a spalme všechny možné strachy a bloky. Staňme se tak ještě mocnějšími tvořiteli svého života, své reality...

OM SURYA NAMAHA!

Krásné léto přeje vaše astrologyně
Alita

www.alitazaurak.cz

Milí přátelé, v letním čase poklidného spočívání na sluníčku u vody či prostě v lůně přírody - na louce, pod stromem, na zahrádce či v pohodlí domova se můžeme věnovat též vědomé vnitřní práci. Již léta poslouchám v takových chvílích slovem vedené meditace, kterých je dnes k dispozici spousta.

Na mých nových stránkách (viz. odkaz níže) nyní najdete přehledně uspořádané anotace k meditativním audio-nahrávkám, které jsem postupně vytvářela v uplynulých patnácti letech. V pozadí meditací uslyšíte krásnou hudbu skladatele Kamila Holuba. Doporučuji například mou oblíbenou celo-tělovou relaxaci „Na vlnách jednoty“ či „Svatbu protikladů“ s tantrickým nádechem. V dnešní době též „Sebeléčbu“ z roku 2016. Koupí nahrávek podpoříte jejich další utváření a mou tvůrčí činnost celkově.

Pokud budete mít o nahrávku zájem, napište mi přímo z webu, pošlu vám jí na mailovou adresu. Pro své přátele z FB tu mám mimořádnou letní slevu: všechny nahrávky za 500 korun, jednotlivě za 150 korun! Děkuji za podporu a případné odezvy!

https://alitazaurak.cz/nahravky/
zdroj: https://www.facebook.com/alita.zaurak/posts/10158219714425211

 

Vyhledávání