Aktualitky

Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně".  

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Výňatek z Překlenovacím semináře 1 (03-06_09_2020 - významná pomoc od st. Germaina
Výňatek z Překlenovacím semináře 1 (03-06_09_2020 - významná pomoc od st. Germaina PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Pátek, 11 Září 2020 13:29

Na Překlenovacím semináři 1 minulý týden přišla důležitá informace od st. Germaina:

Přes Nepodmíněnou lásku vstoupíme do chrámu st. Germaina, procítíme a požádáme o pomoc s očistou programů pro poznáváni. Je to na 3 nahrávkách (viz níže), Je tam i návod na očistu a procítění Nepodmíněné lásky, kterou je třeba navýšit vždy na 100%.

Bez přijeti a aktivace Nepodmíněné lásky to nejde. Je to zázračná a urychlující metoda, která nám takto byla nabídnuta.

 

Spuštění nahrávek z přímo internetu (Dropbox): Preklenovaci seminar 1, 3 meditace, Trnova, 03-06_09_2020

nebo

Odkaz ke stažení (Dropbox): Preklenovaci seminar 1, 3 meditace, Trnova, 03-06_09_2020.zip

 

Dropbox:

Spuštění jednotlivých nahrávek přímo z www.dropbox.com je vhodné zejména, pokud si je spouštíte v mobilu (či nemáte možnost stáhnout a rozbalit archív (ZiP) s nahrávkami).

Pokud nejste zaregistrováni na stránce www.dropbox.com, či se registrovat nechcete, můžete si pouštět jednotlivé nahrávky přímo v internetovém prohlížeči (Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera...) jak na počítači, tak i na mobilu či tabletu.

Pokud si chcete stáhnout nahrávky do počítače, mobilu či tabletu, je potřeba, abyste byli zaregistrováni / zaregistrovali jste se. Registrace na Dropboxu. Následně si stáhněte aplikaci Dropbox na počítač, či na mobil / tablet (AppStore - IOS / GooglePlay - Android). V základní verzi je Dropbox zdarma a navíc díky němu získáte 2 GB místa na sdílení (je to něco jako uloz.to či leteckaposta.cz, avšak jednodušší, rychlejší, lepší).

 

Dropbox:

Stažení nahrávek z internetu ve formě MP3 audio souborů a je zabalená ve formátu ZIP (je tedy vhodné si nahrávku stáhnout na počítači a po stažení rozbalit archiv ZIP s nahrávkami). Pokud nemáte v počítači probram na rozbalování ZIP archivu, nainstalujte si třeba aplikaci 7-Zip.

 

Vyhledávání