Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou KRYON - Tajomstvo Majstrovstva
KRYON - Tajomstvo Majstrovstva
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 27 Leden 2011 15:09

Správa bola prijatá živo v Moskve, Rusko, Sobota, 15. Mája, 2010

Pozdravujem vás drahí, ja som Kryon z Magnetickej služby. Ako hovorí môj partner, lineárny čas beží rýchlo a my sme teraz na konci dvojdňového seminára. Entita zvaná Kryon však nie je lineárna. V skutočnosti predstavujem energiu, nie entitu a to nikdy nie je to isté. Obsahuje to atribúty, ktoré by ste očakávali, ale nikdy to nie je to isté. Ak ste si všimli, intenzita tejto energie rastie, keď Človek (Lee) umožní otvorenie portálu vedomia.

 

 

Najväčšia časť tohto procesu je na vás, pretože nemôžete prijímať žiadnu z týchto energií, pokým si nevyskúšate, čo robia vo vašom vlastnom vedomí. On otvára dvere najviac, ako sa dá a vďaka tomu môžu informácie prechádzať cez váš posvätný osobný portál. Keď môj partner channeluje, informácia prechádza cez jeho Vyššie Ja a to je to, čo teraz vidíte. Je to jeho štýl a je to to, čo on dovolil, čo prijal svojim vedomím. Vás žiadam, aby ste urobili to isté. To potom vytvorí ďalšiu energiu, ktorá sa volá „tretí jazyk.“ Tento proces sme spomínali už mnohokrát. Je to proces katalytickej (pôsobiacej ako katalyzátor, urýchľujúcej) energie.

Je dôležité, že počujete tento hlas. Všimli ste si to? Dokonca aj keď nerozumiete tomu jazyku. (Lee hovorí po anglicky a to je prekladané do ruštiny.) Zvuk je tvorený vibráciami vo vzduchu a katalytickým jazykom ducha, čo je energia prítomná v tejto miestnosti. Je to citeľné a pláva to na povrchu čohokoľvek, čo vnímate ako správu, ktorá tu je a je lineárna.

Takže to je to, čo teraz cítite drahí, ak si dovolíte cítiť to. Vysoko intelektuálni Ľudia a akademici, ktorí sú tu, si môžu vybrať, že nebudú cítiť. Môžu si vybrať potlačenie všetkých emócií. A ak je to váš prípad, nikto vás nesúdi. Ale v tomto procese si vytvárate bariéry medzi sebou a prekrásnymi vecami. Koľkí z vás dokážu otvoriť portál a prijať túto jednoduchú správu? Tí, ktorí príjmu všetky energie, ktoré sú dávané – a niektoré z nich môžu byť naozaj liečivé.

Toto nebude siahodlhý chanelling. Namiesto toho to bude sladkou bodkou za dvomi nádhernými dňami. Čo si zoberiete z týchto našich spoločných dvoch dní? Spomienky? Možno niečo viac? V multidimenzionálnom stave dokážete vyniesť energie von z týchto dverí, ktoré ste sem nepriniesli. Tie energie sú primerané, ľahké a môžu meniť život, ak ich považujete za informácie o tom, kto v skutočnosti ste.

V procese channelovania učia moje informácie majstrovstvu. To je to, čo prechádza cezo mňa do môjho partnera. Počas 21 rokov sme sa to učili na rôznych úrovniach, rôznymi spôsobmi a pomocou rôznych predmetov. Celé je to o otvorení dverí a videnia „svojho väčšieho ja.“ Lekcia, ktorú vám dnes môj partner priniesol je jednou z tých, kde vám dávame koncept, ktorý ukazuje, aké obmedzené je vaše myslenie (predsudky). Ale dokonca aj s predsudkami sú mnohí z vás pripravení otvoriť multidimenzionálne dvere. Takže v týchto zostávajúcich chvíľach vám poviem jednoduchú správu. Budem ju volať „Tajomstvo majstrovstva.“

Je to „implantát“?

Čo to pre vás v skutočnosti znamená? Kto je pre vás Majstrom? Je možné, aby ste zmenili seba na úroveň, kde môžete povedať „som Majster?“ Čo to znamená pre váš život? Nuž, niektorí z vás hľadajú odpovede v Kryonovej práci. Pred 21 rokmi som vám dal koncept energie, ktorá sa nazýva „implantát.“ Teraz mi môj partner povedal, že to nie je dobré slovo, pretože mnoho ľudí verí, že to je diabolské dielo. Preveril som to z mnohých strán a vyskúšal ho. „Čo to je?“ opýtali by sa. Niektorí by sa ho báli a mnohí by ho neprijali, nezisťovali, čo by mohlo znamenať. Niektorí dokonca spálili Kryonove knihy.

Toto je presne tá reakcia, ktorú sme chceli, k veľkému zdeseniu môjho partnera. Ale bolo to primerané, pretože keď to raz Ľudstvo prijme, začne sa proces zjavenia Stvoriteľa. Po všetkých tých rokoch, je to teraz definované ako „implantácia povolenia postúpiť.“ Možno to niektorí z vás spravili. Možno ste dali duchovné povolenie a veci sa začali meniť? Mnohí to urobili. Možno ste jedným z tých, ktorí to urobili a sedíte tu a viete teraz, že „tento implantát musí byť tajomstvom majstrovstva, pretože naštartoval obrovské zmeny vo mne a dnes tu sedím s kompletnými informáciami o mojej duchovnej ceste. Kryon, je toto tajomstvo majstrovstva?“ Nie, je to iba intuitívny krok. Implantát bol dobrým krokom pre začiatok, pretože rozvinul tú vec, o ktorej ste toľko krát počuli, čistý zámer vzostúpiť a umožnenie duchovnej zmeny.

Má to niečo s Vyšším Ja?

„Nuž, potom je to pravdepodobne povedomie o Vyššom Ja, nie? To musí byť ono, Kryon. Mám pravdu?“ Niektorí z vás máte metaforicky povedané otvorené dvere do svojho srdca a ste zladení trojdimenzionálnou časťou seba s multidimenzionálnou časťou Boha. Toto je hlavný posun a niektorí z vás sú dnes veľmi odlišní oproti tomu, akí ste boli na začiatku duchovnej cesty. Ste takí rozdielni! Cítite to a viete to. Veríte, že ste sa možno dotkli časti svojho Vyššieho Ja. Môžete dokonca cítiť, ako sa menia vzorce vo vašom živote, o ktorých ste si mysleli, že sa nezmenia nikdy a mali ste pravdu. „Tak to musí byť ono a musí to byť tajomstvo Majstrovstva – spojenie s Vyšším Ja. Správne, Kryon?“ To tiež nie je ono, ale je to veľmi dôležité. Je to jedna z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť. Priniesli sme vám množstvo správ o tejto téme a mnoho rokov sme vás nabádali, aby ste to urobili.


Mohli by ste byť väčší, než si myslíte? Dokážete dnes otvoriť svoje srdce? Počúvajte.

Dovoľte mi položiť vám otázku. V tejto kultúre, v tejto spoločnosti (Moskva), by bola odvážna vec byť v tento večer milovaným, však?  Čo keby ste uvoľnili ostražité srdce na dobu dostatočnú na to, aby ste tu niečo cítili? Čo by vám to robilo? Sľubujem vám, že ak otvoríte strážené oblasti seba samého, iba na chvíľu a prijmete to, čo prichádza, môžete ich potom opäť zavrieť, ak sa vám tá energia nebude páčiť. Je bezpečné urobiť to práve teraz. Môžete to urobiť?

Súvisí to s DNA?

Aké je tajomstvo majstrovstva? Niekto povedal: „Musí to vyžadovať najnovšie Akašické učenie za posledné dva roky, Kryon, počuli sme, čo si povedal o Akašických záznamoch v bunkovej štruktúre. Dokonca si o tom napísal aj knihu!“

V skutočnosti ide o úžasný dimenzionálny nástroj, ktorý spôsobí, že minulé životy už nie sú minulosťou. V tejto novej energii sa môžu Ľudské Bytosti ponoriť do obrazne povedané polievky energií minulých životov a vziať z nej to, čo potrebujú v každodennom živote. Dnes môže Ľudská Bytosť ísť dovnútra a zobrať si z minulosti to, čo potrebuje. Môžete vytvoriť kvantový stav s inkarnáciami, ktoré ste prežili a zažiť multidimenzionálnu skúsenosť s časom, duchovne vstúpiť dnu a získať to, čo potrebujete. Vy ste žili tieto energie a stále vám patria. Dokážu prijímať všetko pokojne. Dokážu odstrániť drámy zo svojich životov a dokonca vyliečiť bunkovú štruktúru. Toto je jeden z najmocnejších nástrojov o ktorom sme hovorili s ľudstvom. Ja som iba otvoril dvere konceptu ťaženia z Akáše počas posledných dvoch rokov. Aký to je koncept! Premýšľajte o jeho sile. Iba majstri to dokážu urobiť v minulosti.

„Takže to je ono, Kryon? To je to o čom v skutočnosti hovoríš? Toto je tajomstvo majstrovstva, áno?“ Nie. Je to nový koncept pre vás a je dobrý, ale nie je tajomstvom.

Teraz vidíte, prečo to nazývame tajomstvom. Pretože keď vám poviem, o čo ide, začnete si myslieť: „Hmm, to je príliš jednoduché – a neznie to ako tajomstvo.“ Takže, ak vám to pripadá jednoduché znamená to, že to môže spraviť každý z vás, správne? Je to skryté a nie je také ľahké dosiahnuť to.

Je to nová informácia o intuícii?

„Že by to bolo to, čo sme sa učili o sile intuitívneho myslenia? Kryon, hovoril si o intuícii ako o novom nástroji, ktorý sa stáva mapou schopnosti spolutvorenia, celkom ako multidimenzionálna anténa, ktorou môžete cítiť potenciál budúcnosti. Je to tak?“

Intuícia je novým nástrojom, umožňujúcim vám vedieť kedy sa otočiť doľava a kedy doprava a ako konať v určitom čase na základe energie, ktorá je pred vami. Je to nádherný nástroj, pretože ctí proaktívny prístup, nahrádza pasívnu/neaktívnu „nechať tak a ponechať na Boha“ energiu minulosti, kedy ste sedeli a čakali na odpovede. Nie každý z vás počul o všetkých týchto nástrojoch, ale ja som vám ich dával dlhú dobu. Intuícia je v skutočnosti mapa, ktorú môžete používať v každodennom živote, aby ste dali životu zmysel. Nie je to niečo, čo vám ukáže budúcnosť, ale skôr niečo, čo vám ukáže bezprostredné smerovanie, keď dosiahnete bod, v ktorom takúto pomoc potrebujete. Predstavuje energiu  sprievodcu, ktorý je s vami po celý čas, ktorý si je vedomý všetkého, čím je. „Áno! To musí byť ono, pretože majstri, ktorí kráčali po Zemi mali túto schopnosť! Kryon, je to ono?“

Nie.

„No tak potom to musí byť niečo,  čo by nás ani nenapadlo. Musí to byť celé o tom, čo si nás učil o Deviatej vrstve DNA. To bolo včera a sú to naše najnovšie informácie.“

To boli naozaj významné informácie. Teraz sa môžete pripojiť na treťodimenzionálnu a multidimenzionálnu časť imunitného systému a vytvoriť si zdravé telo. Vysvetľoval som to včera večer. „tak je to ono Kryon? To musí byť ono. Už nič ďalšie nezostáva.“

Nie, moji drahí, ani to nie je ono.

Tajomstvo Majstrovstva

Ľudské Bytosti majú tendenciu pozerať sa na zoznamy a jednotlivé stupne schodov, rebríky a procesy. Všetky tieto veci sú potrebné v 3D, pretože takýmto spôsobom sa Ľudia posúvajú z jedného bodu do druhého. To je lineárnosť vašej reality. Je to tiež nápomocné pri učení sa a dáva to zmysel, že môžete vytvárať zoznamy všetkých týchto vecí a hľadať v nich tajomstvá. Ale nie sú tam. Namiesto toho tajomstvo majstrovstva zahaľuje každú jednu položku tohto zoznamu a nie je to niečo, čo by ste mohli ľahko dosiahnuť alebo zapamätať si.

Je ťažké napísať definíciu, ale môžem sa o to pokúsiť. Nazýva sa to sebaláska. Dokážete milovať seba? Dokážete sa zaľúbiť do tváre, ktorú vidíte v zrkadle? Dokážete sa na seba pozerať ako na božské a prekrásne bytosti? Okamžite si vzdychnete a poviete: „Tak to je ľahké. Samozrejme, že dokážem. Môžem to robiť.“ Ale nerobíte to, však?

Skúste si na chvíľu predstaviť, že vašou úplnou podstatou je malé dieťa. Predstavte si, že najvnímavejšia časť vás, jadro duše, má pocity dieťaťa. Čo by ste povedali tomuto dieťaťu, drahé Ľudské Bytosti, drahí dospelí? Dovoľte mi povedať, čo vás počujem hovoriť dieťaťu vo vás:

„Si ohavné. Nie si hodné. Nikdy to nedokážeš! Život na Zemi sa môže zlepšiť, ale nie dosť rýchlo a okrem toho, tebe sa to už nebude týkať, pretože nebudeš žiť tak dlho. Tú prácu spraví niekto dôležitejší ako ty. Ty to nikdy neurobíš.“

Povedali by ste toto dieťaťu? Povedali by ste toto dieťaťu, ktoré sa na vás díva nevinnými očami, v ktorých sa odrážajú jeho pocity? Vy ste šéf a nie je tu nikto ďalší, kto by vás počúval. Povedali by ste to? Samozrejme, že nie. Nie! Tak prečo to hovoríte sebe, drahí? Pretože to je to, čo my počujeme. Nevinné dieťa je vašim stredom a čaká na tajomstvo majstrovstva. Je to nádherná energia lásky, ktorá sa neprestajne pozerá na vaše vlastné telo a na vedomie a čaká odpovede. Čo počuje?

Predstavte si, že ste malé dieťa. Počúvajte tieto slová.

„Ó, aké si nádherné. Máš v sebe Stvoriteľa! Vidím to v tvojej tvári, maličký anjelik. Vidím semienka Božích iskier v tvojom srdci! Wow! S touto energiou dokážeš všetko! Si úžasné!“

Ako by na to zareagovalo malé dieťa, naši drahí? Smialo by sa, pozdvihlo by sa a vzalo by si silu týchto slov. Tie slová ho milujú!

„Naozaj? Vidíte to? Ďakujem vám!“
Potom by dieťa vyšlo z miestnosti so znalosťou o tom, ako zaobchádzať so sebou a s ostatnými. Táto pravda potom pôsobí a zväčšuje sa každým dňom, čo dieťa chodí po Zemi. Bez pochybností sa posunie na novú úroveň a pomáha všetkým okolo seba a samotnej Zemi.

Čo keby ste mohli toto urobiť so sebou? Čo keby toto bol ten rozhovor, ktorý by ste so sebou viedli každý jeden deň vášho života? Ako by ste to nazvali? Volá sa to zaľúbenie sa do seba. Teraz to nevyzerá tak jednoducho, však? Chystáte sa prestaviť svoje myslenie, však? Čo ak by k vám niekto pristúpi a opýtal sa: „Ako sa máš?“ Hovorí k dieťaťu.

„Cítim sa úžasne, pretože som veľkolepý majster!“ Mohli by ste to povedať, ale nepoviete, však? Nie.

Ľudia sa naučili, že ak budú negatívny, dostane sa im pozornosť.

„Ako sa dnes máš?“
„Zle.“
(okamžitá pozornosť) Zamiešajme do toho nejakú drámu:
„Prečo?“
„Pretože sa niečo stalo.“
„Čo sa stalo?“
„Bolo to toto, bolo to tamto... zlé veci.“


Vidíte, počúval som ako ľudia komunikujú. Žijem s vami. Vedeli ste to? Som súčasťou tvorivej energie, ktorá vás po celý čas obklopuje. Viem, kto ste, viem, kto je tu. Načúvajte týmto slovám, keď vychádzajú z vašich úst. Často je to zlý návyk, ale hovorí to bunkám, ako sa cítite, pretože ony tiež počúvajú! Podnecuje to negatívnu energiu. Je tam nejaká radosť? Obvykle nie. Ak tam nie je, potom tam nie je ani žiadna sebaláska.

Kto by sa chcel rozprávať s niekým, kto sa sťažuje alebo niekým, kto neustále prežíva nejakú drámu?  Vyhľadali by ste takúto osobu, ak by ste potrebovali pomoc s duchovným hľadaním? Mnohí z vás tvrdia, že sú duchovní a pritom žijete s temným oblakom, ktorý vás obklopuje po celú dobu. Ako je to možné?

Všetky veci, ktoré som tu dnes zmienil sú iba postupnosťou procesu. Môžete mať toľko akademických a intelektuálnych informácií, koľko unesiete, ale ak nemáte radosť, nie sú ničím iným, než knihou plnou slov, ktoré zostali neprečítané.

Pravdepodobne nakoniec dostanete kus papieru, ktorý oznamuje, že ste ukončili štúdium a že chápete všetko, čo Kryon učí. Ale anjeli vôkol vás budú nešťastne plakať, pretože ste nikdy nepochopili to malé dieťa vo vás. To je tajomstvo majstrovstva – pochopenie citu sebalásky a energie, ktorú to vytvára.

Chcel by som, aby ste si na chvíľu predstavili vášho obľúbeného majstra. Kto je to? Možno Ježiš? Možno Ježišova Matka? Možno je to prorok Mohamed? Alebo Budha? Možno je to guru ako napríklad Paramahansa Yogananda? Možno je to niekto z nich. Ale na tom nezáleží, pretože oni všetci priniesli ľuďom v ich kultúre rovnakú správu – jednotu ľudstva a lásku Boha vo vnútri. Tak si ich predstavte pred sebou.

Pozrite sa im do tváre. Čo vidíte? Vidíte Ľudskú Bytosť zmierenú so sebou. Čím sú majstri známi? Pokojom, trpezlivosťou, neexistenciou drám, láskou a pochopením – všetkými týmito vecami. Myslíte si, že toto prichádza vďaka intelektuálnemu úsiliu? Čo ste sa dozvedeli o ich životoch? Pravdepodobne to, že tam, kde stúpila ich noha, začali rásť kvety. Ich tváre žiaria ako slnko a sprevádzajú ich malé deti. Dokonca aj zvieratá vedia, kto sú! A to všetko preto, že sú zaľúbení do Boha vo svojom vnútri. To je tajomstvo majstrovstva. Ak s tým máte problém, dám vám pomôcku.

Pozrite sa na tvár v zrkadle a vnímajte krásu Boha v sebe
. Zatiaľ čo sa pozeráte na seba, milujte to. Pomaly začnete milovať seba. Máte odvahu byť dnes takto milovaní? Máte odvahu otvoriť svoje srdce a cítiť to? Prečo nie? Čoho sa bojíte? Myslíte si, že vás to bude bolieť? Je to spoločensky nevhodné? Vaša skutočná rodina je tu, neviditeľná pred vami.

Takže toto je Kryonova výzva, v tomto čase, na tomto mieste. Časť Stvoriteľa je pred vami (Kryonova energia). Je to to, čo počujete a cítite v treťom jazyku. Niektorí z vás to cítia dokonca aj pri čítaní tejto správy a vy sa čudujete, čo to je. Nuž je to spôsob, ktorým sa prejavuje pravda, ak sú vaše dvere otvorené! Tí, s otvorenými dverami vedia, že je to skutočné.

Je to potvrdenie energie, ktorá je tu prítomná. Niektorí z vás, ktorí sú dnes tu, môžu vidieť farby na javisku okolo môjho partnera a vedia, že to nemôže byť podvod alebo umelý výtvor. Rovnako nemôžu byť podvodom ani zjavenia, ktoré sa tu dejú, ani uzdravenie, ku ktorému tu došlo. Odíďte odtiaľto iní, než ste prišli. To je sebaláska. To je to, čo majú majstri a nemôžete sa to naučiť po krokoch alebo intelektuálnym myslením. Musíte sa tým stať.

A tak to je.

KRYON

V Moskve, 15. mája, 2010

Táto správa bola prerobená (Leeom a Kryonom ) pre lepšie pochopenie čitateľov. Často sa stane, že živý prenos obsahuje nejaký druh energie, ktorá sa ťažko popisuje. Užite si teda toto posolstvo prijaté v  Moskve, 15. mája, 2010

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/.

Pre všetkých pútnikov na Ceste Lásky, do slovenčiny preložila Danuša (www.vzostup.sk). Túto slovenskú verziu je možné v neskrátenej a neupravenej podobe ďalej kopírovať a rozširovať nekomerčným spôsobom, ak bude pripojená celá táto poznámka vrátane všetkých zdrojov i s aktívnymi odkazmi.

 

 

Vyhledávání