Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Láska Energie na březen 2011
Energie na březen 2011 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 07 Březen 2011 14:55

Nový úsvit, probuzení jara a Nebeské vyrovnání,
Mirka Petrovičová

Březen přinese mnoho nového. Čeká nás příliv nové a svěží energie, oslava života a tvoření v radosti. Stejně jako v přírodě i v našich životech se „pohnou ledy“, příliv nových svěžích energií rozpustí vše ztuhlé a stagnující a po dlouhé době „zamrznutí“ nastane obleva. Objeví se nová naděje a konečně přijdou věci „očekávané“.

Minulé období přineslo mnoho změn, často velmi náročných a někdy bolestných. Museli jsme se vyrovnat s mnoha ztrátami, změnit plány, hledat nové cesty a možnosti, vzdát se některých očekávání. I přes tyto změny se však zdánlivě nic nového nedělo. V mnoha případech jsme se jakoby zasekli na jednom místě, z něhož se nešlo hnout. Vnější okolnosti se ne a ne změnit. Ať jsme udělali cokoliv, většinou to vyšlo stejně, jako bychom nedělali nic. Tak dlouho, dokud jsme nezměnili svůj přístup a pohled na věci. Tuto vnitřní práci musíme totiž udělat každý sám za sebe. Opravdová změna nelze vynutit ani ji nemůžeme od nikoho „dostat“ či jakoukoliv formou „přijmout“. Ta přichází skrze naše pochopení a procházení zkušenostmi. Minulé období nám poskytlo mnoho lekcí v tomto směru. Zpracovat si a odložit velké množství našich zátěží, odpoutat se od minulosti, otevřít a vyčistit velkou část našich tmavých a zapomenutých koutů. Mnohé jsme pochopili a dostali jsme příležitost změnit svůj postoj a vnímání. Toto náročné období se chýlí ke konci, ale ještě je čas dokončování, propouštění a uzavírání.

Březen přinese do našich životů mnoho radosti a příjemných překvapení. Energetická brána Jarní rovnodennosti otevře příliv nových svěžích energií. Jako když se slunce prodírá mraky a osvětluje každý kout, tak i do našich životů vnese nový příliv světla.

Jarní rovnodennost prohloubí a zesílí naše spojení s Matkou Zemí. Jako když míza stromů stoupá od kořenů vzhůru, tak z jejího středu začnou směrem k nám proudit vyšší vibrace, které planeta Země od této energetické brány ponese. Tyto tvořivé a životodárné energie také umožní příchod další vlny nových světelných dětí. Tyto děti nesoucí celistvé vibrace Nové Země „zrodí“ sama planeta Gaia. Přichází po diamantových a perleťových dětech a budou disponovat velmi zvláštními schopnostmi (mezi jinými i schopností „teleportace“), z nichž některé se začnou projevovat již brzo po narození. Tyto děti budou hrát velmi významnou úlohu při přechodu lidstva do vyšších dimenzí. Jejich energie má platinově duhovou barvu. Rodiče těchto dětí většinou nesou již vibrace diamantových a perleťových dětí, ale není to podmínkou, protože planeta Gaia poskytne potřebnou energii ke zrození a příchodu těchto duší na svět. (Myslím, že se máme na co těšit. Hlavně rodiče těchto bytostí si to „užijí“.)

První energetickou bránou měsíce března je datum 3. 3. a následné Novoluní 4. 3. s Lunou i Sluncem v Rybách. Tato brána nám umožní hlubší spojení se svým vnitřním světem, prohloubení intuice nám dovolí vstoupit do dalších neprobádaných míst, odhalit temná zákoutí a hluboké vody, ale i další magické dary, které máme v sobě. Tato brána zesílí naši schopnost soucítění a umožní nám podívat se na svět jinýma očima. Měli bychom si dát pozor na přecitlivělost a také se nenechat vtáhnout do problémů druhých. Díky této bráně budeme nejspíš mít dost práce sami na sobě.

13. 3. vstupuje planeta Uran do znamení Berana a bude zde pobývat příštích 7 let. Můžeme očekávat příliv nové vlny nadšení a inspirace, otevření a probuzení našich dalších částí a schopností, osvobození a také výrazný posun našeho vnímání, nový úsvit a nové začátky. Konečně do sebe začnou zapadat další části naší „životní skládanky“ a v mnoha oblastech chytíme druhý dech. Tam, kde to mnozí již vzdávali, zase začnou věřit. (Více na téma vstupu Urana do znamení Berana si můžete přečíst v článku od Ality Zaurak zde…)
 
Tato astrologická událost a následná brána Jarní rovnodennosti otevře dveře do úrovní, odkud na Zemi bude proudit nový příliv světla. Z těchto úrovní přicházejí „Platinové děti“(viz výše), které nesou v sobě celistvé vibrace platinové energie a většina z nich budou na Zemi poprvé.

Další energetickou bránu přinese Úplněk 19. 3. s Lunou v Panně a Sluncem v Rybách. Energie tohoto úplňku přináší možnost propojit analytické myšlení a uvažování s intuicí. Povznést se na vyšší úroveň a z pohledu této vyšší perspektivy nalézt odpovědi. Propojit hlavu a srdce. Tento úplněk je také velmi vhodný na zahájení ozdravné či detoxikační kúry. Cokoliv uděláme pro tělo se velmi rychle projeví na našem zdraví.

Nejvýznamnější energetickou bránou měsíce března je Jarní Rovnodennost 21. 3.
, kdy Slunce vstupuje do znamení Berana a zároveň Černá Luna konečně opouští znamení Ryb a také se přesouvá do Berana. Mělo by se nám v mnohém ulevit, povolí tlak a odejde mnoho nepříjemných pocitů. Brána Jarní Rovnodennosti je jednou z nejvýznamnějších a energeticky nejsilnějších bran roku 2011. Skrze ni bude na Zemi proudit nový příliv vysokovibračních tvořivých energií, které přinesou výrazný posun a „Nebeské vyrovnání“. Planeta Země se posune na další vibrační úroveň a my s ní. Dojde k procesu „omlazení“, restartu a následnému vyrovnání.

Připravte se na rychlejší tempo, vše bude přicházet v rychlém sledu, události se budou svižně měnit a naše nálada také. To nás bude učit spoléhat se ještě více na svoji intuici a srdce, nezaobírat a nezdržovat se zbytečnými myšlenkami a být plně v přítomném okamžiku. Minulé zkušenosti nechte minulosti, vezměte si z nich poučení a vytvořte si nové a lepší – právě teď!

Jsme „Tvůrci“, tempo tvoření je velmi rychlé a naše tvořivá energie má velkou sílu. Tvoříme si tedy vše, čemu dáme prostor ve své hlavě. Zkuste se někdy podívat, kolik procent našich myšlenek je pozitivních a kolik negativních. Kolik a jakých obrazů si vytvoříme? Čemu skutečně věříme?

Hodně lidí prožívá trápení a bolest, protože se většinou bereme moc vážně. Zkuste se dívat na svět kolem i sami na sebe trochu zlehka a s nadhledem. Ta úleva!

Některé naše vztahy jsou ještě o bojích, což Marsovské energie Berana mohou ještě více zdůraznit. Dejte si tedy pozor na své emoce. Někdy se událostmi a energiemi kolem sebe necháme stáhnout dolů, stojí nás to spoustu sil a energie, protože se ještě nedokážeme odpoutat od potřeby obhajovat svá stanoviska. Pokud si včas neuvědomíme, že tato „bouře“ není naše, zasáhne nás její tlaková vlna a smete do hlubokých vod emocí. Dá to pak hodně práce dostat se zase zpět „na břeh“.

Tyto bouře můžeme bez úhony přežít jen v bezpečí svého srdce. Tady na nás nedosáhnou. Pokud zůstáváme na úrovni Ega, spláchnou nás hned první vlny.

Březen tedy přinese energii Nového Zrození a nový příliv nadšení, aktivity, nezávislosti a osvobození. Možná také zjistíme, jak úžasné je zbavit se starých přesvědčení a omezení, užívat si spontánnosti a „dětského“ údivu a pohledu na svět.  Zima už odchází i z našich životů a jaro ťuká na dveře. Roztančete znovu svoje srdce, oprašte své sny, zhluboka se nadechněte a pusťte se do Života!

Kupte si třeba bublifuk a obohaťte svět o nádherné duhové bubliny a spoustu zábavy a radosti. Možná po vás pár lidí bude divně pokukovat, ale za tu legraci to přece stojí. Já už mám pár dní nový a užívám si to:-)

Přeji vám nádherné březnové prožívání, nový příliv radosti a štěstí a srdce překypující láskou…

Z břehů Nové Země srdečně a s úsměvem zdraví Miriam

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

Vyhledávání