Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Meditace a návody Meditace a návody meditace pro naše politiky
meditace pro naše politiky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 18 Duben 2011 15:49
Milí přátelé,
včera vzešel na semináři Paprsků od Evičky Puklové návrh, že by bylo vhodné poslat do  českého politického rybníčku nějakou tu energii šestého, rubínově zlatého paprsku (pro stabilizaci, harmonii, pročištění atd). Posíláme tuto nabídku a výzvu všem, kdo mají přijatý šestý  paprsek a chtějí se připojit.

Budeme posílat rubínově zlatou energii šestého paprsku českým politikům: vládě, parlamentu a prezidentu republiky, popř. politickým stranám. Zatím zůstaneme v České republice, časem se podíváme i dál. Akce je každodenní, je možné posílat v kteroukoliv hodinu, ale prosíme, abyste se mentálně napojili na dobu mezi 20 – 22 hodinou. Zvýšíme tím účinnost společně odesílané energie, i pokud nebudete moci meditovat přímo v tento čas.  Děkujeme za účast, začít je možné již dnes.

S pozdravem
Pavel
 

Vyhledávání