Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Áriové Poselství od Ariů 15.3.2011
Poselství od Ariů 15.3.2011 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 18 Říjen 2011 22:24

Téma

Co znamená mít rád sám sebe a jak to naplnit

Milovaní, stále jsme s vámi a pozorujeme vaše hledání sebe sama. Stále ještě si někteří z vás neuvědomují, že je to přijetí sebe sama se všemi aspekty, které k vám i vašemu bytí náleží. Neuvědomujete si šíři a hloubku vašeho bytí. Dostáváte se totiž k velmi hlubokým úrovním sebe sama a zde chodíte jako v bludném kruhu. Většinou se příliš snažíte něco pochopit. Ale zkuste se nechat vést láskou svého srdce a plynout na spirále energie do míst, které vám chce vaše srdce ukázat. Jsou to zcela zapomenutá místa ve vašich srdcích. Tolikrát jste slyšeli a nechali se přesvědčit, že láska k sobě je špatná, nevhodná, že nelze být stále šťastným, radostným, že nelze mít stále chuť něco nového zkoumat, objevovat, tvořit. Nemůžete přece jen tak nerespektovat minulost a "vše moudré" co bylo objeveno a nedbat na omezení, která z toho vyplývají. A tato část vás samých stále čeká až ji objevíte a uvolníte, co je třeba. Vaše srdce a duše dobře vědí, kde je to správné místo. Pak můžete prožít nádherné znovuzrození do lásky k sobě samým a bude pro vás přirozené tuto lásku naplňovat. Požádejte o vedení a vydejte se, prosíme vás, co nejdříve na tuto cestu, když budete dostatečně vnímaví, zahlédnete "drobečky na cestě", které jste zde kdysi zanechali. Jsme s vámi, buďte šťastní. Vaši Áriové

 

Mít rád sám sebe znamená dát šanci životu. Jeho různorodosti, jinakosti, respektovat vše co život přináší, protože vše má hluboký smysl. V každém z vás je nekonečný vesmír. Všechny kvality a formy lásky i nelásky – tedy života máte v sobě. Základem lásky je tedy přijetí veškerého bytí, života, který žijete a sebe sama. Hluboké přijetí jako projev pochopení vnese do vašich emocionálních a mentálních energií zklidnění.
 

Tedy za 1. Vše co se děje, děje se správně.

Cesta, kterou se ubíráte na Zemi je spletitá, máte nárok na chyby a omyly. Přiznejte tuto možnost druhým i sobě.
Strachy a úzkosti jsou energie, které vás dokáží sevřít tak, že necítíte své srdce. Přijměte své strachy a naplňte je láskou. Jeden po druhém.

Uvažujete o tom, ja byste chtěli žít?
Dovolte si jít do nejvyšších vibračních rovin lásky a představte si, že tak žijete. Udržujte se v těchto vysokých vibracích. Potřebujete si uvědomit své propojení se svou božskou podstatou. Je ve vašem srdrci pod mnoha nánosy nelásky. Nánosy odstraňte a mnohými meditacemi ticha se pozvolna dostáváte hlouběji a hlouběji až tam, kde se rozplynete v Boží energii.

Mít rád sám sebe znamená odevzdat se do boží vůle a věřit, že vše co se děje, děje se pro mé nejvyšší dobro.
Dojdu-li až sem, pak řeknu děkuji a vím, že vše je láska, život je láska, já jsem láska – a toto vše je ve mně.
Miluji tě živote, miluji sám sebe.

 

Mít rád sám sebe znamená přijímat se takový jaký jsi v této chvíli. Vnímat své touhy a přání, emoce a přijímat je. Vnímat radost, smutek.
Jako byste se objali kolem ramen a pohovořili sami se sebou jako se starým přítelem, vždyť své přátele přijímáte takové, jací jsou. Vezmi se za ruku, projev si lásku, pozornost, účast, soucit. Kdo jiný tě zná lépe než ty sama. Starého přítele taky neodmítneš : „příště, počkej, teď musím…“. atd. Prostě jdete spolu na kávu a nasloucháte si, srdce máte jeden pro druhého otevřená. Všechny ostatní povinnosti počkají, volá mi přítel a já chci být s ním.


Je tolik chvil kdy si můžeš udělat chvilku sama pro sebe, nemusíš meditovat, jen si naslouchej a zároveň vyprávěj, sdílej sama se sebou. Myslím na sebe  s laskavostí a něhou jako na starého přítele. Nepodařilo se něco, nevadí, příště to bude lepší. Podařilo se? To je důvod k pochvale. Soucit láska porozumění, laskavost.
Vždyť na světě je tolik krásného z čeho se můžete radovat společně. Ty sama se sebou.

Poselství k této době:
Tato doba – ještě jste si nezvykli? Je buď plná nových příležitostí a šancí x nebo plná zvratů a katastrof. Nebuďte tak vážní. Těšili jste se na ní, vždyť která doba na Zemi byla snadná? Teď máte oproti dřívějším dobám mnoho nástrojů, vhledy, máte jeden druhého na své cestě, to jsou velké dary. Užívejte si šance a možnosti. Objevování a radost, vzájemnost.
Milujeme vás Áriové

 

Vyhledávání