Aktualitky

10. - 15.10. – Cesta lásky I – Jeseník (volná místa)

Milí přátelé, 
na blížící se Cestě lásky I v Jeseníku, Penzion u Petra (10. - 15. 10. 2020) je ještě několik volných míst. Pokud bystě měli zájem, přihlašte se Míňě Noskové, tel: 777 214 872 (nejlépe poslat textovou zprávu - SMS) či napište na e-mail: prihlasky@transformace.info

Seminář Cesta lásky I. vám přináší návod, jak se otevřít duchovní práci a poznat svůj vnitřní potenciál, jak se propojovat se svou duší a svými duchovními průvodci, jak spolupracovat s anděly a zvláště, jak je důležité otevírat své srdce lásce. Začnete rozumět vesmírným zákonům a používat je ve svém životě a co je důležité, všichni se naučíte rozpouštět svou karmickou zátěž. Začíná se vždy v sobotu od 14.hod. První jídlo je večeře veget. a dále si vybíráte ze 2 jídel (veget. nebo s masem). Součástí semináře je bufet v ceně (voda, kava,caj) po celou dobu. Končí se vždy ve čtvrtek po obědě cca ve 13. hod. Každý den je rozdělen do 3 částí. Po snídani začíná od 9:30 do 12.00 - 1. část semináře, po obědě je do 15:30 osobní volno pro procházky, 2. část je od 15:30 do 18.00 a po večeři je od 19:30 do 21:30 - 3. část.

Transformace Poselství Rada moudrých Poselství od Rady moudrých - únor 2005
Poselství od Rady moudrých - únor 2005 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Pondělí, 14 Únor 2005 11:59

V neděli 13. února 2005 přijala Eva Puklová poselství od Rady moudrých, týkající se pomoci energetickému poli lidstva skrze perleťové paprsky.

 

Měli bychom se každý den 5 minut soustředit na posílání jednoho ze tří níže uvedených nových perleťových paprsků do energetického pole lidstva:

Perleťově bílý paprsek - motivace a síla k uskutečnění přechodu do 5. dimenze, průrazná čistota a nadšení.

Perleťově světle-modrý paprsek - kvalita otevření se ideálu přechodu do 5. dimenze - něžnost, laskavost, jásavost a touha.

Perleťově jantarový paprsek - zesiluje záměr, velká síla záměru, myšlenky a projektu, pomáhá sladit rozum a cit a vyvažuje protiklady.

Jak? Napojte se na Anděla příslušného paprsku, nechte se naplnit jeho energií a 5 minut se potom soustřeďte na plynutí tohoto paprsku přes vaše srdce do energetického pole lidstva. Není k tomu potřeba meditace. Je to důležité pro přechod lidstva do 5. dimenze a mělo by se to dělat každý den až do roku 2012. Tato práce je nezastupitelná.


Zapsala: Anička Lorencová

 

Vyhledávání